13.07.2024
Технології

Amazon: відновлені, вживані та такі, що були у вжитку

Щороку нас заохочують купувати найсучасніші розробки в Amazon. . смартфони, телевізори, ноутбуки та решта пристроїв випускаються щороку. Однак ви можете бути стурбовані фінансовими або екологічними витратами постійних оновлень.

Якщо ви хочете знайти технічний продукт, ви можете придбати не нові пристрої. Слід висловити припущення, що такі предмети в певному роді були у використанні. Застосовується велика кількість термінів: застосований, відремонтований, застосований і навіть сертифікований застосований.

Але в чому різниця між усім всередині Amazon?

Відновлене технічне обладнання

Amazon: відновлені, вживані та такі, що були у вжитку

Можливо, відремонтований товар був застосований і повернутий як застосований або з дефектом. Потім пристрій пройде діагностичні тести і буде виконано необхідний ремонт. Виріб ретельно очищається і перепаковується для продажу.

Щоб спонукати вас придбати відремонтований товар, часто додається нова гарантія. Гарантія часто не така детальна, як на новий товар, проте вона надає вам спокій, якщо щось піде не так. Однак вам потрібно перевірити тривалість та умови гарантії, тому що вони змінюються від продавця до продавця.

eBay пропонує дві категорії відремонтованих пристроїв: відремонтований виробник і відремонтований продавець. Обидва стилі повинні були відновити пристрій до практично нових характеристик, але виробник не схвалив відремонтований елемент постачальника. Якщо все це звучить заплутано, вони надають довідкову таблицю положення елемента, яка допоможе вам визначити статус продукту.

Як придбати з ремонтом

Перед тим як купувати відремонтований пристрій на eBay, необхідно вивчити продавця. Ви захочете їх побачити рейтинг, кількість зазначених продуктів і процес їх продовження. Якщо ви не можете знайти відповіді на власні запитання, запитайте продавця.

У більшості виробників теж є власні пристрої.

Сертифікований для продажу з ремонтом, часто з відчутною знижкою. Існує кілька місць, де можна придбати вживаний або відремонтований айфон, наприклад, на сайті Apple. Amazon має навіть відремонтовану та сертифіковану вітрину, де ви можете переглядати всі доступні пристрої.

Amazon дає можливість виробникам і продавцям ремонтувати. Однак компанія може відкликати етикетку Certified Refurbished, якщо розкриється, що у продавця недосконалий процес продовження. На ці товари поширюється відновлена гарантія Amazon, яка враховує 90-денну гарантію в Америці та 12 місяців у ЄС.

Більш дрібні роздрібні торговці також можуть пропонувати відремонтовані товари, проте вони дуже часто менш захищені, якщо щось піде не так. Якщо ви надумаєте купити відремонтований товар за межами універмагу, переконайтеся, що умови продажу викладено в письмовій формі, перед тим як платити, і що діє гарантія або процес повернення.

Уживані пристрої

Amazon: відновлені, вживані та такі, що були у вжитку

Залежно від того, де ви придбаєте товар, будуть різні визначення використаного. eBay визначає його як "предмет, [який] може мати ознаки косметичного зносу, але який повністю справний і функціонує відповідним чином". Згідно з цим визначенням, елемент повинен працювати відповідним чином, але може мати подряпини або пошкоджений екран.

Зовні регульований сайт, такий як eBay або Amazon, цей термін може мати кілька значень. Хоча подібні інтернет-ресурси, як Craigslist, являють собою чудовий спосіб купувати і продавати вживані товари в Інтернеті, немає ніяких правил, що стосуються опису товарів. Будь-який продаж виконується тільки між вами і продавцем, що ускладнює розгляд скарг.

Деякі люди з готовністю беруть на себе ризик купівлі вживаного пристрою, тим більше що вони пропонують набагато більші знижки, ніж старі або відремонтовані пристрої. Утім, якщо ви не хочете, щоб вам доводилося намагатися відремонтувати несправний предмет або вилітати з власної кишені, ви можете забути про використані предмети.

Обладнання, що було у використанні

Amazon: відновлені, вживані та такі, що були у вжитку

Секундна стрілка, як правило, завжди перебуває в сірій зоні. Хоча технічно це можна віднести до будь-якого продукту, що був у використанні, у багатьох випадках це можна віднести до предмета, який перебуває в гідному стані. Ця категорія пристроїв перебуває між відновленими і такими, що були у використанні, якщо вони будуть у гідному стані, але не дуже нові.

У цьому сенсі він схожий на вінтажну етикетку, що наноситься на одяг. Ще один термін, який часто плутають із вживанням, — це "до-фіолетовий". Ці умови передбачають, що вони, здебільшого, будуть у гідному стані, не зважаючи на їхнє застосування. Ви очікуєте, що з ними нічого не буде відверто неправильного, крім невеликого косметичного пошкодження.

Але завжди краще насторожено ставитися до подібних термінів, як-от "застосований", "до пурпурний" і "вінтаж". Ці слова створені для того, щоб викликати відчуття, що про товари потурбувалися, проте вони не гарантовані. Оскільки не існує узгодженого визначення, воно може змінюватися від магазину до магазину, від ділянки до ділянки та від постачальника до постачальника.

Як і у випадку з іншими предметами, що були у використанні, усвідомлюйте ризики, які пов’язані з придбанням вживаного предмета, особливо коли йдеться про електроніку або дорогі покупки. Перш ніж здійснити покупку, переконайтеся, що ви знаєте політику повернення продавця і пропоновані гарантії.

Застосовуваний сертифікат

Хоча термін "застосований" насамперед стосується маркетингу, термін "застосований" (CPO) має зовсім інше значення. CPO — це термін, що застосовується в індустрії вживаних автомобілів, який описує ТЗ, що був перевірений автомобільним виробником або дилерським центром і повернутий до початкових технічних властивостей. У цьому сенсі він дуже схожий на сертифікований відремонтований товар.

Б/в автомобіль оглядається і, якщо знадобиться, усуваються недоліки та замінюються деталі. Гарантія зазвичай пролонгується залежно від пробігу, місяців початкової гарантії або гарантії на деталі. Але, як і у випадку з сертифікованим відновленим товаром, тут немає жорсткого правила, і деталі часто відрізняються залежно від дилерського центру і виробника автомобілів.

Який уживаний пристрій на Amazon підійде для вас?

У багатьох випадках при придбанні колишнього у використанні продукту найкраще освіжити його. Пристрій буде повернуто в початковий стан і обійдеться дешевше за нову модель. Сертифіковані відремонтовані продукти йдуть набагато далі, додаючи до упаковки гарантію виробника. Купівля комп’ютера, що був у використанні, замість нового має навіть більші переваги.

Однак ви вирішите, що застосований продукт не для вас. Це не означає, що вам потрібно буде розоритися наступного разу, коли ви вирішите інвестувати. Якщо ви хочете робити покупки дешевої електроніки на таких інтернет-сайтах, вам доведеться знайти хороші пропозиції.

Добавить комментарий