25.05.2024
Технології

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

Серйозні медіа-стримери знайомі з Plex, проте вони можуть трохи запаморочити голову, коли доходить справа до найкращого VPN для Plex. Але ця стаття покликана пояснити все, що вам необхідно знати про вибір, встановлення та налаштування VPN для роботи з Plex Media Center. Читайте далі, щоб подолати геоблоки та транслювати приватні трансляції протягом декількох хвилин.

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

> Plex> Linux і Mac OS. Якщо ви хочете знайти весь пакет програмного забезпечення для організації, управління та відображення вашої медіаколекції, включно з відео, музикою та багато іншого, вам необхідно пошукати Plex.

Ця програма схожа на Kodi , ще одне програмне забезпечення для медіацентрів, яке ми часто рекомендуємо тут, в AddictiveTips. Але програмне забезпечення Plex трохи складніше, оскільки воно складається з 2-ух елементів. По-перше, це застосунок медіасервера plex, який організовує ваші медіафайли і робить їх доступними для потокової передачі через різні програвачі. Потім є програвач Plex, який може передавати ваш медіаконтент на ваш пристрій. Зазвичай медіасервер працює на настільному комп’ютері, а програвач — на мобільному пристрої. розумне телебачення або потокове вікно.

Plex чудово підходить, якщо у вас є багато носіїв, до яких ви хочете мати доступ з декількох пристроїв, і ви хочете мати доступ до власних медіафайлів в Інтернеті, коли ви перебуваєте далеко від дому. Але є деякий контент, до якого ви не зможете отримати доступ за допомогою Plex, наприклад, контент заблокований за регіоном, наприклад, потокова передача з сайту BBC Iplayer, який доступний тільки в Англії. Якщо ви хочете отримати доступ до цього контенту, вам знадобиться VPN або віртуальна приватна мережа.

Сьогодні ми представимо наш вибір найкращі VPN для Plex .

Найкращі VPN для Plex

Під час вибору VPN для Plex ми вважаємо найбільш важливими наступні фактори і на яких ґрунтувалися наші рекомендації:

 1. Багато серверів у найрізноманітніших країнах , тож ви маєте багато параметрів для під’єднання до сервера . Це означає, що у вас буде дуже багато можливостей обійти регіональні блокування та цензуру.
 2. Швидка швидкість підключення . Під час використання Plex для потокового передавання відео вам знадобиться Rapide Connexion, тож ви можете дивитися власні відео в хорошій якості, не буферизуючи і не чекаючи їхнього завантаження.
 3. Хороша безпека . Крім обходу регіональних блокувань, ваш VPN повинен збільшити вашу безпеку завдяки надійному шифруванню вашого трафіку і політиці відсутності реєстрації, щоб зберегти конфіденційність ваших даних про перегляд.
 4. Підтримка декількох операційних систем . Оскільки ви можете встановити Plex на всіляких платформах, VPN для Plex зобов’язаний мати програмне забезпечення, що підтримує дуже багато і найрізноманітніших операційних систем.

Беручи до уваги такі фактори, ось наші рекомендації, які VPN застосовувати для Plex:

1. ExpressVPN

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

Велика сила ExpressVPN — це кількість підтримуваних платформ. Ви можете встановити Plex у всіх типах операційних систем, тому вам необхідно вибрати постачальника VPN, який також сумісний із вашою ОС. Крім підтримки нових і старих версій Windows (наприклад, Windows RT, Windows XP, Widows Vista і Windows 7, 8 і 10), він також підтримує Mac OS, Linux і Android.

Що стосується спуфінгу розташування, ExpressVPN має 3000 серверів у 94 різних країнах, що надає вам великий вибір країн, з яких ви можете отримати вихід в інтернет. Він також включає бонуси, наприклад функція перевірки швидкості, яка допомагає вам знайти дуже швидкий сервер, щоб ви могли без зволікань отримувати доступ до власного HD-відеоконтенту.

ExpressVPN має достатній ступінь безпеки, щоб зберегти конфіденційність вашого перегляду й уникнути обмежень для вашого інтернет-провайдера. Він застосовує 256-бітове шифрування AES, яке надзвичайно важко розшифрувати для сторонніх спостерігачів, і в компанії діє політика відсутності реєстрації, тому ви можете бути впевнені, що ваша інформація про перегляд ніколи не буде передана стороннім людям.

Прочитайте нашу критику щодо ExpressVPN .

 • Розблокуйте Netflix та інші потокові сайти
 • Супер швидкі сервери
 • Шифрування AES-256 державного рівня
 • Політика реєстрації не використовується правильно
 • Професійне обслуговування клієнтів через чат.
 • Широкі параметри конфігурації користувача.

КРАЩЕ ДЛЯ ПЛЕКСА: ExpressVPN — ідеальний компаньйон для вашого медіасервера Plex. Отримайте 3 місяці безкоштовно та заощаджуйте 49% на річному плані. Включена 30-денна гарантія повернення грошей.

2. NordVPN

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

Si contourner серйозна цензура — ваша важлива вимога, ви повинні звертати власну увагу на NordVPN . Це особливо успішно в Китаї, де може бути важко отримати доступ до веб-контенту, який уряд визнав невідповідним. Якщо ви багато подорожуєте і хочете знайти VPN, яка вбереже вас і дасть вам доступ до контенту, де б ви не знаходилися, тоді NordVPN тут для вас.

Програмне забезпечення NordVPN можна застосовувати в операційних системах Windows XP, Windows Vista і Windows 7, 8 і 10, а ще в Mac OD, Linux, iOS, Chrome OS, Android і Windows Phone. Таким чином, є дуже багато варіантів програмного забезпечення для всіх ваших пристроїв. Є також багато серверів на вибір, і сервіс пропонує понад 5700 серверів у 60 різних країнах.

Послуга включає надійне шифрування і політику відсутності реєстрації, яка, як ви очікуєте, забезпечить вашу безпеку. Одним мінусом є те, що цей сервіс іноді не такий швидкий, як ExpressVPN або IPVanish, але NordVPN легкодоступний, що робить його прекрасним варіантом для застосування у вашій системі Plex, якщо у вас невеликий бюджет.

Прочитайте наші пленери NordVPN Іспит .

 • Працює з Netflix, BBC iPlayer, не турбуючись
 • Швидкі та стабільні з’єднання
 • Підключайте до 6 пристроїв одночасно
 • Політика суворої відсутності журналів для трафіку і метаданих
 • Професійне обслуговування клієнтів через чат.
 • Автоматизований вибір сервера може бути ненадійним
 • Іноді обробка відшкодування займає дуже багато часу (проте завжди так).

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN — Отримайте велике зниження на 70% за умови передплати на трирічний план, завдяки чому щомісячна ціна зменшується лише до 3 долари. Також необхідно звернути свою увагу, що всі плани поставляються з 30-денною гарантією повернення грошей легко.

3. PureVPN

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

Якщо ви новачок у світі VPN і відчуваєте себе трохи збентеженим усіма цими бесідами про безпеку в Інтернеті, ви можете скористатися пакетом послуг, що пропонує паритет PureVPN . До цього всього до послуги VPN, програмний пакет включає додаткові інструменти, наприклад програмне забезпечення для блокування реклами, захист від вірусів, антивірусне програмне забезпечення та веб-фільтрацію. Це означає, що він чудово підійде для тих, хто шукає системне рішення для забезпечення конфіденційності, тим паче, якщо є в них діти або інші домочадці, яких вони також хочуть захистити.

PureVPN має 256-бітове шифрування AES, яке ви очікуєте, з більш ніж 2000 серверів, розміщених у набагато ніж 140 різних країнах. Ви можете легко застосовувати цю службу з вашою інсталяцією Plex, а всі додаткові інструменти безпеки триматимуть вас у безпеці під час огляду або застосуванні іншого програмного забезпечення.

Прочитайте наші пленери PureVPN Іспит .

Велика ЗНИЖКА: Виберіть план на 2 роки з солідною ЗНИЖКОЮ 74% від ціни. і знизьте його до 2,88 долара протягом місяця, якщо порахуєте.

4. IPVanish

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

Ще один варіант для провайдера VPN для Plex — це IPVanish . Він має велику швидкість з’єднання, яка чудово підійде для потокового передавання відеоконтенту, що означає, що вам не знадобиться чекати, поки ваші відео буферизуються. Він також сумісний з багатьма платформами, включно з Windows 7, 8 і 10, а також з Mac OS, Linux і Android.

IPVanish пропонує хорошу безпеку з 256-бітовим шифруванням для захисту вашої конфіденційності та суворою політикою відсутності реєстрації, щоб ваші дані залишалися конфіденційними. Сервіс пропонує понад 1 серверів у набагато більш ніж 300 країнах, що робить його ідеальним для обходу регіональних блокувань. Але є у нього деякі обмеження: цей VPN не чудовий для обходу серйозної цензури, подібної до тієї, що зустрічається в Китаї. Однак користувачі в інших частинах світу знайдуть цю послугу простою в застосуванні, ефектною і доступною. Прочитайте наші пленери IPVanish Іспит .

Неповторна Пропозиція — Читачі AddictiveTips можуть заощадити 60% на річний план IPVanish, завдяки чому помісячна ціна знизилася до 4,87 доларів протягом місяця.

5. VyprVPN

5 Найкращих vpn-сервісів для plex у 2020 році

Якщо вам необхідний VPN, що забезпечує найповнішу безпеку, тим паче якщо ви турбуєтеся про те, що за вами шпигуватиме уряд, VyprVPN є для вас. Як і NordVPN, ця послуга також затребувана серед користувачів, які проживають або їздять у Китаї. Його подвійне шифрування "Хамелеон" гарантує, що ваші метадані, наприклад джерело і місце призначення ваших зашифрованих пакетів даних, також будуть зашифровані. Така технологія означає, що вона може обійти "блокування VPN", коли адміністратори мережі забороняють весь трафік, який проходить через сервер VPN. З протоколом Chameleon VyprVPN ви можете отримати безпечний доступ до будь-якого сайту в будь-якій мережі, навіть з увімкненим блокуванням VPN.

Звісно, цей сервіс також продуктивний під час обходу цензури в інших державах і обходу регіональних блокувань. Програмне забезпечення можна поставити на Windows, Mac, Android, iOS, телевізор і ваш роутер. У вас буде доступ до більш ніж 700 серверів у 70 різних країнах, і, зрозуміло, ваші дані не будуть збережені.

Для клієнтів, яким необхідна міжнародна безпека на додачу до цього всього до VPN для застосування під час встановлення Plex, ми рекомендуємо VyprVPN.

Прочитайте наші критика повний VyprVPN .

ЧИТАТЕЛЬ Спеціалізований: Усі плани включають 30-денну гарантію повернення грошей лише за 5 доларів протягом місяця .

Як застосовувати VPN для Plex

Якщо ви запускаєте інсталяцію Plex на машині, яку підтримує ваш провайдер VPN, скажімо, у вас є машина з Windows 8, на якій ви запускаєте Plex і ExpressVPN, ви можете легко забезпечити, щоб ваш трафік був зашифрований. Якщо ви застосовуєте сервер Plex замість плеєра, для застосування VPN вам потрібно налаштувати систему так, щоб сервер Plex вибірково маршрутизував трафік через VPN. Якщо ви застосовуєте програвач Plex, все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш VPN працює, перш ніж відкривати Plex, і все повинно працювати нормально.

Але, якщо у вас з’являються проблеми із запуском VPN з Plex (наприклад, якщо ви застосовуєте Plex в операційній системі, яка не підтримується вашим провайдером VPN), є альтернативний метод. Ви можете встановити програмне забезпечення VPN прямо на маршрутизатор, а не на окрему машину, щоб усі дані, що надсилаються по вашій мережі з будь-якого комп’ютера, автоматично зашифровувалися. За допомогою цієї конструкції ви можете запросто отримати доступ до власного сервера з диска в домашній мережі. Пошукайте детальну інформацію про те, як встановити програмне забезпечення на власний маршрутизатор, на домашній сторінці вашого VPN-провайдера.

ЗВ’ЯЗАНЕ ЧИТАННЯ: Усе, що вам необхідно знати про VPN-роутери

Для чого застосовувати VPN для Plex

Вам може бути цікаво, для чого вам необхідний VPN для застосування Plex. Зрештою, сервіс прекрасно працює прямо з коробки. Але є три явні переваги застосування VPN для Plex, які ви, можливо, захочете розглянути:

Остерігайтеся регіональних блокувань

Як ми говорили раніше, частина контенту доступна тільки в конкретних регіонах. Коли ви встановлюєте Plex, ви можете збільшити його функціональність, встановивши надбудови або "канали", які надають вам додатковий контент. Ці канали включають контент із великих сайтів, як-от Pandora, Comedy Central і Crunchyroll, а ще BBC iPlayer. Але для того, щоб застосовувати ці канали, ви маєте перебувати у встановленому регіоні — за цих обставин, зазвичай, у Сполучених Штатах. США або королівство — Uni . Якщо ви застосовуєте VPN, ви можете зробити враження, що ви отримуєте доступ до контенту з будь-якої точки світу, в якій хочете, а це означає, що ви можете переглядати контент з таких сайтів.

Остерігайтеся місцевої цензури

У найрізноманітніших країнах існують обмеження інший від типу контенту, який може там відображатися. Наприклад, у певних країнах працюють суворі правила щодо зображення сцен насильства у фільмах або телешоу. Це означає, що шоу або фільми потрібно відредагувати, щоб виключити або зробити меншими сцени насильства, щоб глядачі не могли спостерігати вихідне бачення постановника. Якщо вам необхідна можливість дивитися оригінальні, невідредаговані версії потокового відео, ви можете застосувати VPN, щоб підробити власне розташування в країні з більш жорсткими правилами цензури.

Остерігайтеся обмежень вашого інтернет-провайдера

Інтернет-провайдери часто не люблять клієнтів, які споживають багато трафіку. Коли ви ділитеся підключенням до Інтернету з іншими людьми у вашому географічному регіоні, якщо деякі люди застосовують дуже велику пропускну здатність, послуга може сповільнитися, і клієнти можуть скаржитися. Завдяки цьому інтернет-провайдери іноді намагаються відрадити власних клієнтів від застосування послуг з великою пропускною спроможністю, наприклад як потокове відео, шляхом штучного обмеження пропускної здатності, що доступні для спеціалізованих додатків.

Якщо ваше інтернет-з’єднання стає дуже повільним під час спроби потокового передавання відео, це може вказувати на обмеження інтернет-провайдера. VPN дають змогу цього уникнути, шифруючи весь трафік, який ви надсилаєте через Інтернет, що означає, що ваш інтернет-провайдер не може відрізнити потокове відео від звичного веб-трафіку і, отже, не може вибірково прискорити ваше з’єднання.

висновок

Будь-яка з цих п’яти VPN поліпшить вашу роботу з Plex, надавши вам доступ до заблокованого за регіоном контенту, наприклад BBC iPlayer або каналу Comedy Central. Вони також дадуть вам можливість обійти місцеву цензуру і заборонити вашому інтернет-провайдеру вибірково лімітувати ваше з’єднання для потокової передачі великої кількості відео. Будь-який VPN має власний набір хороших сторін, тому обирайте все залежно від ваших пріоритетів — чи то конфіденційність, чи то подорожі, чи то гнучкість, чи то бюджет.

Який ваш улюблений VPN для застосування з Plex? Це один зі сказаних нами постачальників чи ви віддаєте перевагу іншому? Дайте нам знати в коментарях нижче!

Наприклад, якщо вам потрібен VPN на короткий час під час подорожей, ви можете отримати наш найкращий VPN безкоштовно. NordVPN включає 30-денну гарантію повернення грошей. Потрібно буде заплатити підписку, її придбано, але авторизуйтеся, отримайте повний доступ на 30 днів, потім скасуйте й отримайте повне повернення. Їхня політика скасування без непотрібних питань виправдовує власну назву.

Добавить комментарий