25.05.2024
Технології

Android 8.0: як змінити форму значків в android oreo

Android 8.0 Oreo пропонує багато нових функцій і переваг для власних користувачів, як з точки зору безпеки та ефективності, так і в інтерфейсі та дизайні; настільки, що багато користувачів можуть відчути себе дещо розгубленими під час запуску Android версії 8.0, якщо вони походять із попередніх версій, наприклад, у всьому, що пов’язано з навігацією та відображенням значків. І за замовчуванням Android Oreo пропонує свій дизайн інтерфейсу з відповідними значками додатків, змінюючи їхній зовнішній вигляд, що може вплинути на комфорт користувачів. На щастя, ми можемо підбирати між різними моментами значків основного меню , хоча ця опція дещо захована. Таким чином ми пропонуємо вам керівництво з вибору улюбленого дизайну іконок і перейти на Android 8.0 Oreo з максимальною зручністю.

Як змінити форму значків в Android Oreo

Щоб отримати доступ до меню зміни дизайну значків в Android 8.0 Oreo, нам необхідно перейти до Параметрів через відповідний значок шестерні на головному екрані. Опинившись всередині, клацніть вкладку Екран , щоб отримати доступ до найрізноманітніших показників відображення.

Android 8.0: як змінити форму значків в android oreo

У вкладці Екран ми повинні натиснути на першу доступну опцію, Екран Ласкаво просимо , щоб відобразити параметри дизайну основного екрана. Якщо ми перемістимо меню опцій вниз, ми знайдемо опцію Форми значків , варіант зміни зовнішнього вигляду іконок додатків, який нас цікавить.

Тепер ми отримаємо доступ до селектора дизайну з чотирма важливими параметрами:

  • Оригінал
  • Округлений квадрат
  • Тіні
  • Циліндр

Можемо вибрати вподобаний дизайн, натиснувши на кружечок для будь-якого варіанта, що знаходиться з правого боку від екрана; un огляд будь-якого варіанта буде відображатися у верхньому вікні зараз. Коли ми підібрали кращий варіант, просто натисніть на OK . І таким чином ми можемо змінити дизайн значків на головному екрані Android 8.0 Oreo, адаптуючи їхній зовнішній вигляд до наших власних уподобань.

З іншого боку, ми можемо отримати доступ до цього меню ще швидше; Отже, якщо ми тримаємо тиск пальцем на головному екрані піктограм Android 8.0 Oreo, то отримаємо доступ до меню швидкого налаштування . Тепер нам необхідно натиснути на опцію Налаштування екрана Ласкаво просимо , розташовану внизу екрана, для прямого доступу до меню екран Ласкаво просимо і продовжуйте попередні кроки.

Добавить комментарий