13.07.2024
Технології

Android: 7 порад щодо економії заряду акумулятора на мобільному телефоні

Смартфони Android actuels стають дедалі потужнішими та виймають зиск із багато функцій, що полегшують наше життя; однак у всього є ціна. І полягає в тому, що, не зважаючи на те, що технології та обладнання розвиваються семимильними кроками, сьогоднішні батареї не забезпечують достатньої автономності для найчастіших користувачів мобільного телефону, чи то відпочинок, чи то робота. Як продовжити час автономної роботи наших Android-смартфонів? Дотримуйтесь цих 7 рекомендацій, щоб уникнути розрядки акумулятора раніше, ніж очікувалося.

Android: 7 порад щодо економії заряду акумулятора на мобільному телефоні

Зробити меншою яскравість екрана

Для більшості це може бути зрозуміло, навіть у тому випадку, якщо надмірна яскравість наших екранів може споживати на порядок більше заряду батареї, ніж за вашим бажанням. І попри те, що функція "Автояскравість" вкрай корисна залежно від обставин, у більшості випадків вона змінює підсвічування дисплея на завищені значення. Це трапиться тоді, коли ми вирішимо вручну зменшити та підтримувати яскравість до мінімуму; Для цього просто перейдіть до налаштувань екрана або зруште меню своєчасного доступу згори донизу, щоб зробити яскравість меншою за допомогою горизонтального курсору.

Android: 7 порад щодо економії заряду акумулятора на мобільному телефоні

Вимкнути служби визначення розташування

Багато сучасних додатків застосовують GPS-розташування нашого смартфона для нормальної роботи, що споживає ресурси та батарею нашого стільникового телефону. Тому бажано вимкнути службу визначення розташування від нашого смартфона, якщо ми не збираємося застосувати її функції ou додатки за потреби. Нам просто необхідно зайти в налаштування, локацію і вимкнути сервіс.

Вимкніть Вай-фай, NFC і Bluetooth.

У багатьох випадках ми застосовуємо з’єднання для передавання даних через смартфон, хоча інші типи з’єднань, як-от Вай-фай, NFC або Bluetooth, вкрай корисні, якщо ми хочемо заощадити кілька МБ. Зрозуміло, якщо ці з’єднання активуються без потреби, наш смартфон намагатиметься шукати сумісні мережі, без необхідності витрачаючи ресурси і батарею. Щоб у цьому переконатися, нам просто необхідно зайти в налаштування і перевірити ці з’єднання; Ми також можемо відобразити верхнє меню інтерфейсу Android, щоб переглянути їхні значки.

Android: 7 порад щодо економії заряду акумулятора на мобільному телефоні

Активувати режим польоту

Зрозуміло, що якщо ми активуємо режим польоту, найосновніші функції нашого смартфона будуть фактично вимкнені. Тому, ми повинні схилятися до цього рішення тільки в дуже певних випадках; і нам не потрібно летіти на літаку. І в більшості випадків ми можемо опинитися в районах з поганим покриттям, тож наш смартфон буде застосовувати додаткові ресурси, щоб спробувати нормально працювати. Якщо нам не потрібен стільниковий телефон і ми хочемо заощадити заряд батареї, ми можемо в конкретний час увімкнути режим польоту, щоб заощадити "паливо".

Вимкнути звуки та вібрацію клавіатури

Хоча звук і вібрація клавіатури практично не витрачають заряд батареї, якщо ми з тих, хто весь день писати в WhatsApp, писати в Твіттері або надсилати Email — пошта, вібрації і Bips постійна може споживати великий відсоток заряду батареї. У налаштуваннях клавіатури ми можемо вимкнути як звуки, так і вібрацію під час введення тексту на віртуальній клавіатурі нашого Android-смартфона.

Завантажити дуже легкі версії додатків

Дуже популярні додатки спричиняють великі проблеми з акумулятором та споживанням ресурсів для наших смартфонів, зокрема Facebook et Посланець facebook. На щастя, виробники таких додатків пропонують більш звичайні версії власних додатків ou Lite для менш ефективних стільникових телефонів. Зі свого боку, ці додатки споживають набагато менше батареї, що оцінять наші смартфони.

Android: 7 порад щодо економії заряду акумулятора на мобільному телефоні

Застосовуйте шпалери в темному кольорі та додатки

Було б практично легко зробити висновок, що темні екрани заощаджують час автономної роботи, вимагаючи меншої яскравості; частково правда, але виключно на OLED-дисплеях. А справа вся в тому, що РК-панелі споживають однакову енергію для освітлення всіх пікселів на екрані, яскравих вони чи ні. З іншого боку, термінали Android з екранами OLED, як-от Samsung Galaxy S8, чи то Samsung Galaxy Note 8, чи то LG V30, серед іншого, застосовуйте акумулятор, щоб висвітлювати пікселі світлом, але не чорним кольором, щоб заощадити акумуляторний заряд. Отже, якщо ми застосовуємо темний фоновий режим або в подібних додатках, як Twitter , збережемо акумулятор.

Добавить комментарий