28.05.2024
Технології

Android 8.0 oreo: як продовжити термін служби батареї

Дотримуйтесь наших рекомендацій, щоб зробити більшу автономність вашого смартфона за допомогою останньої версії Android.

Дедалі більше і більше смартфонів на базі ОС Google оновлено до останньої версії, Android 8.0 ou Android Oreo , який пропонує багато поліпшення та нові функції для користувачів з боку безпеки, інтерфейсу та оптимізації, як самої системи, так і автономності. Зрозуміло, з кожним новим поколінням ОС Android в її налаштуваннях змінюється чимало опцій, що полегшує багато її деталей і змінює багато інших. І одна з речей, які змінюються найбільше, — це все, що стосується диспетчера батареї; Завдяки цьому ми пропонуємо вам найкращі рекомендації з оптимізації батареї, а ще показ фактичної витрати всіх елементів з нашого смартфона Android .

Доступ до показників батареї

Щоб усі варіанти акумуляторів були у вас під рукою, перше, що необхідно зробити, — це зайти в Налаштування — Батарея , щоб відобразити параметри основного меню, включно з графіком із відсотком заряду батареї, що залишився, у теперішньому часі, та іншою інформацією, як-от дата і час останнього повного заряджання.

Android 8.0 oreo: як продовжити термін служби батареї

Отже, якщо ми натиснемо на піктограму батареї, ми отримаємо доступ до детальнішого графіка використання та розподілу використання кожного компонента або елемента системи, наприклад, застосунків, Android або мобільної мережі, серед іншого. Тепер на з параметрів ми можемо додати більше елементів на графік, щоб мати більш конкретний контроль за витратою батареї; І А річ у тім, що Android 8.0 Oreo пропонує набагато більше можливостей, ніж попередня версія 7.0 Nougat, з погляду оптимізації витрати заряду батареї.

Android 8.0 oreo: як продовжити термін служби батареї

Так що на з перших трьох пунктів меню батареї ми можемо отримати доступ до "Оптимізації батареї" . Власне завдяки цій опції ми зможемо налаштовувати систему і додатки незалежно, один за одним, підбираючи варіанти або додатки для призупинення, іншими словами вони не споживають ресурси, коли стільниковий телефон залишається в режимі очікування з екраном, вимкненим. Таким чином, ми намагаємося поліпшити нашу систему відповідно до потреб кожного випадку і збільшувати автономність з нашого смартфона.

Добавить комментарий