18.04.2024
Технології

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

Застосування радіочастот і бездротових з’єднань сильно змінилося з моменту їхнього виникнення. і дали безліч плюсів із погляду передавання даних, чи то через Інтернет, чи то через просто локальне передавання.

Такі технології мають досить добре замінені інтернет-переклади, проте деякі з них абсолютно не розкриті.

Тому сьогодні ми поговоримо про Android Beam, технологію, яка трохи закинута, але все ще працює на багатьох мобільних пристроях. Це досить ефективно при надсиланні інформації з одного стільникового телефону на інший без інтернету.

Що таке додаток Android Beam і для чого він застосовується на моєму смартфоні?

Якщо ви належите до групи людей, у яких все ще є стільниковий телефон з Android Beam, знайте, що це унікальна функція, яка дає змогу передавати інформацію швидко та легко.

Його роботу забезпечують Технологія NFC, завдяки якій користувачі, що володіють цією функцією, можуть передавати між власними стільниковими телефонами:

 • Веб-адреси.
 • Контакти.
 • Маркери навігації.
 • Фізичні адреси.
 • Посилання на відео YouTube.

Усе це просто шляхом піднесення телефонів на коротку відстань і без попереднього сполучення, як в інших технологіях. просто зроби маленький дотик до екрана і запускай інформацію на іншому стільниковому телефоні.

Потрібно виділити, що інші типи файлів, не тільки інформативні, не можуть бути передані. Ну така технологія не підтримує значні обсяги зберігання, іншими словами що вони не можуть бути передані за допомогою Android Beam:

 • Фотографії.
 • Відео.
 • документи

Технологія NFC Які переваги застосування такої технології?

Near Field Communication або NFC для його абревіатури англійською, це одна з багатьох технологій, які нам залишили радіочастоти. Це бездротова технологія, яка дає змогу передавати інформацію між будь-якими пристроями, що мають такий чип всередині.

Окрім передачі даних у маленьких об’ємах, він вважається також реалізованим для здійснення платежів, який був оголошений одним із дуже безпечних варіантів у фізичних установах.

NFC — чудова технологія і дає значні переваги:

 • Швидкість — Така технологія працює швидко, коли доходить справа до передачі даних у маленьких обсягах. Варіант підключення також неймовірно швидкий, оскільки щоб це зробити потрібно всього лише об’єднати два пристрої.
 • Безпека: під час використання для оплати така технологія керує дуже безпечними протоколами, генеруючи унікальні коди для кожної транзакції, що унеможливлює її порушення.
 • Невисоке споживання енергії: його робота відбувається швидко і не споживає незліченну кількість енергії, на відміну від інших радіочастотних технологій, приміром, Вай-фай або Bluetooth.

Але все ж таки, у NFC є два зауваження, одне з яких полягає в тому, що для під’єднання пристроїв потрібно менше ніж 20 сантиметрів і що суми, що переказуються, мають бути невеликими.

NFC проти Bluetooth Яка технологія прекрасно підходить для підключення і відправки даних?

Блютуз це ще одне чудове використання радіочастоти і дає можливість власним користувачам передавати значні обсяги даних або, як мінімум, на порядок вище, ніж NFC.

Важливо, щоб для правильного порівняння Bluetooth з NFC ми розуміли, що, хоча обидва базуються на радіочастоті, у кожного власне певне використання, і коли доходить справа до передавання даних, потрібно правильно розуміти, що це за дані.

Далі давайте подивимося, якими характеристиками відрізняються ці дві технології:

Операція

Хоча обидва є бездротовими реалізаціями, вони працюють на різних частотах. Хоча Bluetooth працює з частотою 2,4 ГГц, що нерідко, NFC працює з частотою 13,56 ГГц.

La Vitesse

Хоча частота NFC більша, ніж у Bluetooth, вона не швидша, тому що може досягати тільки 424 кілобітів на секунду. Як ми вже розповідали, це добре для передачі інформаційних даних, таких як коди платежів, контакти та адреси.

З іншого боку, Bluetooth досягає 20 мегабайт на секунду за найкращих умов, якого достатньо для передачі зображень, відео та документів.

сфера

На цьому кроці має бути зрозуміло, що bluetooth має набагато вищий діапазон, оскільки з цього відомо, що він навіть застосовується для прослуховування музики на відстані за допомогою бездротових динаміків або навушників. Хоча з NFC, пристрої повинні бути фактично один на одному. Однак, якщо ми добре проаналізуємо це, це може бути справжньою перевагою під час оплати проблеми безпеки.

Енергія енергії енергії

"ОНОВЛЕННЯ ? Хочете дізнатися якомога більше про додаток Android Beam та технологію NFC? ? ВХОДИТЕ ТУТ ? і дізнайтеся більше "

Як уже зазначалося, NFC споживає відчутно менше, оскільки під час використання він майже не витрачає заряд батареї. Зрозуміло, витрати, які пов’язані з Bluetooth, дають можливість дуже легко завантажити стільниковий телефон, якщо він застосовується протягом довгого часу.

Підбиваючи підсумки, можна абсолютно чесно сказати, що обидві технології дуже хороші у власній галузі, але коли доходить справа до передачі даних, Bluetooth виграє, як всі розуміють.

Кроки зі швидкого та звичайного надсилання інформації через Android Beam

Давайте швидко подивимося, як проходить загальний процес надсилання файлів у цій ефектній бездротовій мережі:

Необхідно перевірити налаштування NFC

Щоб переконатися, що телефон може виконувати цю передачу, нам потрібно отримати доступ до Розділу "Налаштування".

 • Потім нам необхідно отримати доступ до "Широкі налаштування" de "Бездротовий зв’язок і мережі". У даному випадку це робиться натисканням на кнопку "Більше…" , однак він може несуттєво відрізнятися залежно від вашого пристрою.

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

 • У наступному вікні ми маємо переконатися, що конфігурація NFC активна, а якщо ні, активуйте її.
 • поступово ви маєте тиснути там, де написано "Андроїд-луч".

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

 • Нарешті, тут вам необхідно увімкнути подібну функцію, якщо вона вимкнена.

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

Зробити більше масштаб на пристроях

Після активації з’єднання все, що вам необхідно зробити, це пошукайте файл або інформацію передати і перемістіть мобільний пристрій ближче до іншого. Вони повинні бути розташовані паралельно, але спиною вперед.

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

Інформація про переведення

Коли два мобільні телефони повернуться, екран мобільного телефону, що містить інформацію, стане маленьким і плаваючим, тому користувачеві необхідно буде зробити маленьке торкання пальцем, щоб інформація перескакувала з його стільникового телефону на інший.

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

Що мені робити, якщо я не застосовую Android Beam? Як вимкнути додаток

Якщо ми не застосовуємо Android Beam, це рекомендується вимкнути його, тому що, хоча це не призводить до витрат на електричну енергію, завжди краще потурбуватися про батарею стільникового телефону.

Щоб вимкнути його, ви повинні слідувати за маршрутом, який ми вже показали в попередньому пункті, спочатку ви можете отримати доступ до "Налаштування пристрою", потім ми входимо в "Широкі налаштування" з’єднання. Звідти ми обов’язково відключимося в la час Технологія NFC і Луч.

Android beam що це таке, для чого і як працює цей додаток?

Якщо у вас є якісь питання, залишайте їх у коментарях, ми зв’яжемося з вами якнайшвидше, і це буде великою підмогою для більшої кількості учасників спільноти. Je Vous remercie!

Добавить комментарий