18.05.2024
Технології

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Додатки для відеодзвінків, як-от Zoom або Houseparty в моді. Усього за кілька коротких місяців вони бачили, як їхня користувацька база інколи дуже швидко зростала через ситуацію, в якій розташовувалася планета загалом.

Але ні Zoom, ні Houseparty не вважаються прекрасними застосунками. З одного боку, у нас є Houseparty, підозрюваний у порушенні конфіденційності власних користувачів, що стало причиною того, що багато хто видалив власні облікові записи з платформи.

Інший, Zoom, засуджували за малу безпеку відеодзвінків. Якщо ви вважаєтеся користувачем цієї платформи і вважаєте за краще не користуватися нею для захисту власної конфіденційності, ми пропонуємо вам 11 найкращих безпечних альтернатив Zoom, які ви можете застосувати для відеодзвінків.

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Прекрасні заміни Zoom для Android

За Zoom, вельми популярною платформою, яка зараз переживає серйозні кризи безпеки, є життя. Якщо ви більше не довіряєте цій послузі, ви можете спробувати інші безпечні альтернативи Zoom, які також пропонують чудові функції. Вони кращі:

Skype

Відомий сервіс для відеодзвінків сьогодні з успіхом відроджується, щоб себе зарекомендувати як один з хороших. альтернативи Zoom безкоштовно .

Skype дає можливість перемикати групові відеодзвінки до 24 учасників безкоштовно у великій роздільній здатності, щоб ви могли легко бачити інших людей.

Серед функцій Skype можливість розмиття фону вашої картинки, запис відеодзвінків або розділений екран, щоб показати ваші презентації іншим учасникам.

І це все з найбільшою безпекою, оскільки Skype застосовує повне стандартне шифрування для захисту ваших розмов.

Джитсі зустрічає

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Jitsi Meet — чудова альтернатива Zoom для навчання.

Це набагато менш відома платформа, ніж попередня, однак вона може вас здивувати під час відеодзвінків. Jitsi Meet — чудова альтернатива Zoom in з роздільною здатністю відеоконференцій без меж користувача — це залежить від потужності вашого сервера — і без реєстрації облікового запису для участі.

Відеодзвінки можуть бути загальнодоступними або приватними, останній захищений паролем, який ви налаштовуєте самостійно. Jitsi Meet, платформа з відкритим вихідним кодом, гарантований також відео високої точності у відеодзвінках, які зашифровані для захисту вашої конфіденційності.

розбіжність

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Незважаючи на те, що Discord вважається платформою для "геймерів", він став одним із прекрасних додатків для безкоштовних групових відеодзвінків, подобається вам відеоігри чи ні.

Головна причина в тому, що він дає можливість відеодзвінків до 50 осіб безкоштовно, як у мобільній версії, так і в настільній.

Як і в інших сказаних альтернативах, у Discord ви можете поділитися екраном, щоб інші користувачі могли спостерігати, що ви робите. Підсумовуючи, Discord — безкоштовна і скромна в застосуванні заміна, що дає можливість проводити відеодзвінки до 50 учасників. Ще, це частина нашої добірки ключових додатків для роботи вдома.

Cisco Webex Meetings

Ще одна менш відома безпечна заміна Zoom — Cisco Webex Meetings, яка існує з 1990-х років. Коли вона була придбана Cisco у 2007 році, вона отримала імпульс, який зробив її спеціальною на професійних відеодзвінках. Однак Cisco Webex пропонує безкоштовну версію зі збільшеною функціональністю, щоб спростити контакт із користувачами протягом таких тижнів, як стримування через коронавірус.

За допомогою цього безкоштовного збільшення функцій ви можете застосувати Cisco Webex для виконання відеодзвінків до 100 учасників без тимчасового обмеження. До пандемії безкоштовні відеодзвінки могли виконуватися за участю до 50 осіб протягом 40 хвилин.

Команди Мікрософт

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Мікрософт Teams, одна з прекрасних замін Zoom для відеодзвінків.

La Бізнес-платформа Мікрософт є ще одним досить простим варіантом для безкоштовних відеодзвінків з будь-якого пристрою.

Для цього, зрозуміло, потрібно бути частиною коммісії Мікрософт Teams або бути запрошеним на зустріч, організовану через цей застосунок, що не обов’язково в Zoom.

Утім, якщо ви вже застосовуєте Мікрософт Команди на роботі чи навчанні, дуже можливо, що застосування цього застосунку як заміна Zoom це чудова ідея, тим паче, що сповнений функцій та інструментів це покращить ваш досвід та досвід інших учасників.

Кімнати обміну повідомленнями Facebook

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Messenger Rooms — це відповідь Facebook на Zoom і Google Meet

Зрозуміло, Facebook має також його своя заміна Zoom. це Кімнати для обміну повідомленнями, платформа для відеодзвінків, яка дає можливість проводити зустрічі та відеоконференції за участю до 50 осіб одночасно.

Він має функції, аналогічні функціям Zoom, приміром, можливість змінити фон відеодзвінків або поділитися нашим екраном з іншими людьми.

Однією з переваг цього додатка вважається те, що він безпосередньо інтегрований з WhatsApp, Facebook і Messenger, щоб можна було починайте відеодзвінки або приєднуйтесь до них з абсолютно будь-якої платформи.

Google зустріч

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Google Meet, одна з найбільш популярних платформ для відеодзвінків.

Є платформи кращі, ніж Zoom для проходження відеодзвінків, і Google Meet — одна з них. Сервіс Google, якому вдалося збільшити власну користувацьку базу всього за два місяці, має всі функції, які можуть нам знадобитися від додатка для відеодзвінків.

Йому призначено un користування штат співробітників і професіоналів, як Zoom, і вирізняється його абсолютна безпека, окрім того, що пропонує користувачам усі власні функції безкоштовно.

Цікавою особливістю вважається те, що Meet інтегрується конкретно в додаток Gmail для мобільних пристроїв або комп’ютерів. Хоча, за бажання, ви можете легко вимкнути цю опцію.

До речі, якщо ви викладаєте класи та шукаєте нову платформу для навчання в Інтернеті, Google Meet — чудова альтернатива Zoom для навчання завдяки простоті створення зустрічей і приєднання до них.

Google Duo

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

На цій збірці найкращі безпечні альтернативи Zoom з Duo , The Інший Сервіс Google для здійснення дуже якісних відеодзвінків, який коли небудь може зблизиться з Google Meet.

За допомогою мобільних додатків і веб-версії Duo дає можливість відеодзвінків з лімітом 8 учасників незалежно від ОС ваших пристроїв.

Хоча кількість учасників не така велика, як в інших альтернативах, Google Duo захищає цей недолік подібними функціями, як застосування фільтрів під час відеодзвінків, темний режим, що значно збільшує яскравість вашого зображення, якщо навіть ви перебуваєте в місці, де погана електрика, та режим енергозбереження, що зменшує використання даних під час дзвінків.

Додатковим плюсом вважається те, що Duo — це застосунок, який дає змогу виконувати абсолютно безкоштовні відеодзвінки, без будь-якої оплати, купівлі або підписки.

Піти на зустріч

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

GoToMeeting фокусується на відеозв’язку на робочому місці.

Ще один додаток для відеодзвінків на вашому Android — GoToMeeting, який власне орієнтований на професійну сферу. З будь-якого пристрою, чи то стільниковий телефон, чи то планшетний комп’ютер, ви можете організовувати зустрічі з відеодзвінками, в яких ви також можете поділитися екраном, щоб переглянути інший контент на вашому стільниковому телефоні.

Ви також можете відмовитися від головної ролі, щоб інші користувачі говорили під час відеодзвінка, а ще легко долучатися до зборів, створених іншими людьми. До речі, коли збори ось-ось розпочнуться, GoToMeeting надішле вам сповіщення, щоб ви знали.

м’який

Slack — одна з досить значних платформ для спільної роботи та корпоративних повідомлень наразі, особливо після придбання Salesforce. Як прекрасний сервіс, орієнтований на професійний сектор, ця платформа не відчуває нестачі в Додаток для Android з вбудованою функцією відеодзвінка .

Зі Slack ви можете витратити зателефонувати будь-якому члену вашої команди , а ще з усією групою. Без сумніву, якщо вам необхідна комунікаційна платформа у вашому бізнесі, Slack — найвигідніший варіант, якому ви можете довіряти.

WhatsApp

11 Найкращих альтернатив масштабуванню для android

Відеодзвінки в WhatsApp були поліпшені і тепер дозволяють більшій кількості учасників.

Ми зробили кілька презентацій про WhatsApp, найбільш затребуваний майданчик обміну миттєвими повідомленнями на планеті. Як ми знаємо всі, його додаток для Android включає можливість виконувати відеодзвінки за участю до 8 осіб, що робить його однією з прекрасних замін Zoom.

Хоча максимальна кількість учасників обмежена, WhatsApp — чудовий варіант, коли вам необхідно пройти з відеодзвінки швидко без додаткових функцій .

Яка прекрасна заміна Zoom in 2021?

Згідно з нашою точкою зору, Google Meet — чудова заміна Zoom у 2021 році . Додаток Google для посиденьок і відеодзвінків за останні пару місяців істотно покращився завдяки великій кількості функцій і поліпшень.

Це також абсолютно безкоштовний варіант, що кожен може безпечно застосовувати, не входячи в систему або не маючи облікового запису. З усіх цих причин Google Meet — наш улюблений застосунок для відеодзвінків .

Добавить комментарий