13.06.2024
Технології

10Minutemail

10MinuteMail — це сервіс, який пропонує створювати облікові записи електронної пошти з коротким періодом дії, а конкретно 10 хвилин, як видно з назви, це адреси електронної пошти, які працюють лише 10 хвилин. Ці облікові записи електронної пошти автоматично створюються платформою 10MinuteMail після входу на її офіційний сайт.

Ці типи листів є надзвичайно корисними під час використання застосунків, підписки на веб-сторінки або проведення опитування, де вам потрібно ввести адресу електронної пошти, і ви не хочете розміщувати будь-яку особисту інформацію або не хочете, щоб скриньку для пошти потім заповнювали зайві та виснажливі Email.

Усі недоліки розкриття особистої адреси електронної пошти для отримання послуги вирішуються шляхом звернення до цих непостійних електронних листів, які не тільки є безпечною і звичайною альтернативою, але і вважаються абсолютно безкоштовними. У випадку 10MinuteMail портал, створений у 2006 р. , ці адреси генеруються автоматично і випадковим чином, тому немає ризику, що інший користувач, який використовує даний тип облікового запису, отримає адресу, відповідну іншим користувачам, які йшли до цього.

специфікації

10MinuteMail — один з улюблених інструментів інтернет-користувачів, яким подобається зберігати конфіденційний профіль у мережі. Чудово підійде для тих, хто ретельно керує власними адресами електронної пошти та кількістю повідомлень, які вони отримують щодня. Але так само будь-хто може користуватися цією послугою, просто згадайте основні можливості 10MinuteMail щоб повністю зрозуміти цей сайт:

 • Він генерує електронні рахунки, які тривають рівно 10 хвилин, потім потрібно натиснути кнопку "Отримати 10 додаткових хвилин", щоб адреса була дійсною ще десять хвилин.
 • Застосування цієї конструкції абсолютно безкоштовне.
 • Можна зробити економічний внесок у цю платформу через служби PayPal або за допомогою BITCOIN, щоб цей сайт продовжував працювати.
 • Щоб отримати нову адресу, вам просто необхідно освіжити сайт 10MinuteMail.
 • Є у нього один простий для розуміння інтерфейс .
 • Час застосування автоматично створеної пошти починається, коли ви заходите на цей веб-портал.
 • Сторінка 10MinuteMail має таймер зворотного відліку, який показує час, що залишився, який зараховується для застосування електронної пошти .
 • Є у нього опція, яка дає можливість вам вибрати бажану мову користувача.
 • Він чітко показує, скільки повідомлень або Email було отримано швидко.
 • Це гарантує можливість копіювання згенерованої адреси електронної пошти. , щоб гарантувати доступність правильної адреси під час використання.

Як це працює

Хоча це доволі унікальна платформа, тим паче для тих, хто не знайомий з ле email одноразовий , 10MinuteMail за власною природою скромна і дедуктивна система. Ці Email створюються сайтом випадковим чином і відображаються на екрані, одночасно показуючи корисний час, що залишився.

Послуга, пропонована 10MinuteMail, починається з моменту відвідування цієї веб-сторінки, під час огляду адреси електронної пошти вже можна отримувати Email за допомогою цього засобу протягом 10 хвилин. І це все без надання будь-якої особистої інформації або адреси, які можуть поставити під небезпеку конфіденційність користувача. Одна з головних цілей цієї сторінки — уникнути непотрібного впливу спаму, який часто дратує через перенасичення поштових скриньок для особистого або ділового застосування.

10Minutemail

Як застосовувати

Застосовувати такі одноразові облікові записи електронної пошти, як 10MinuteMail, просто й легко, навіть у тому разі, якщо у вас немає впевненості, що це таке, це можна не докладаючи великих зусиль визначити, увійшовши на цей веб-портал. Нижче наведено низку кроків, які коротко описують, як скористатися перевагами цього Інтернет-ресурсу.

 1. По-перше, ви повинні отримати доступ до сторінки 10MinuteMail .
 2. Ви можете помітити великий зворотний відлік, а ще адресу електронної пошти.
 3. З моменту доступу до веб-порталу, лічильник часу повертається на хвилин десять назад, коли Email буде дійсним
 4. Після доступу до сторінки, застосунку або сервісу, для застосування яких потрібна адреса електронної пошти, адреса облікового запису, створена в 10MinuteMail, копіюється і розташовується на потрібному сайті або надсилається тому, кому це необхідно.
 5. Ще в 10MinuteMail, ви побачите значок, який повідомить вам, чи було повідомлення отримано чи ні востаннє, протягом 10 хвилин, дозволених автоматично згенерованою адресою.
 6. У піктограмі отриманих повідомлень буде зазначено, чи прийшов лист, і його зміст можна переглянути швидко .
 7. Якщо вам необхідно більше часу для такого самого облікового запису електронної пошти, натисніть на опцію "Отримати ще 10 хвилин" .
 8. Якщо потрібна нова адреса електронної пошти, веб-сторінка оновлюється .

Після закінчення відповідних хвилин обліковий запис скриньки для пошти прибирається і не буде застосовуватися подальшим користувачем, тому на кожну послугу або підписку ніяк не впливають інші люди, які звертаються до цієї сторінки.

альтернативи

Інструменти, схожі на ті, що пропонує 10MinuteMail, користуються набагато більшим попитом, ніж те, що очікується в Інтернеті, упродовж певного часу користувачі Інтернету набувають дедалі більше й більше захисних заходів від хакерів, вірусів та навіть від надлишкової інформації, що може бути згенерована під час доставки. адреси електронної пошти. Крім цієї онлайн-платформи, існує велика кількість веб-порталів, що пропонують таку саму послугу з певними своїми характеристиками, до числа найприкметніших можна віднести такі.

поштова адреса для

MailDrop — це базова система, де користувач має можливість створювати і змінювати ім’я електронної пошти. Дана система буде виробляти Email, яке буде активним до того часу, поки воно буде отримувати повідомлення, з яких тільки останні десять будуть збережені в хмарі. Один із найсуттєвіших мінусів полягає власне в його простоті, у ньому немає більш важливих заходів безпеки, тож будь-хто, у кого є доступ до Інтернету, зможе переглядати Email, отримані через цей носій.

Момаль

Як і 10MinuteMail, він пропонує великий вибір мов практично для кожного користувача. Його арабська назва означає "небажана пошта". Має найпростіший і найсимпатичніший інтерфейс, його Email живуть близько сорока п’яти хвилин. Це дає можливість оцінити кількість повідомлень і користувачів, оброблених цією веб-сторінкою.

GuerrillaMail

Це один із порталів із найтривалішим робочим терміном в Інтернеті. Він пропонує максимальний час шістдесят хвилин, який стане в нагоді часом для всіх листів. Протягом цього періоду кожен отриманий лист буде автоматично видалено. Як і інші послуги цього типу, він дає можливість продовжити робочий час ще на 60 хвилин.

Авіапоштою

Є у них особливість, що Email, зроблені AirMail, можуть підтримувати значний обсяг тексту в отриманих повідомленнях. Він має збільшений час застосування для листів, створених на даному майданчику, до 24 годин для застосування листів, створених таким чином.

TempMail

На відміну від безлічі інших служб тимчасового обміну повідомленнями, TempMail може надсилати й одержувати повідомлення, навіть із можливістю прикріплення зображень. Щоб гарантувати безпеку користувачів цієї сторінки, він застосовує QR-коди і завжди прибирає отримані Email для додаткової безпеки.

Аргументи за і проти

Ці типи служб спрощують забезпечення безпеки та конфіденційності мільйонів інтернет-користувачів, створюючи непередбачувані переваги, які здатні зробити ці служби набагато зручнішими, ніж ви думаєте. Водночас необхідно враховувати всі невдачі та незручності, які можуть з’явитися в результаті неправильного застосування будь-якого з даних одноразових облікових записів електронної пошти. Потім деякі з переваг і недоліків такого сервісу, як 10MinuteMail .

Добавить комментарий