24.06.2024
Технології

7 Альтернатив tiktok, які можуть змусити вас відмовитися від нього

TikTok став справжнім глобальним явищем, мільйони користувачів обмінюються короткими відеороликами на різні теми, де творчість панує цілком.

Докази його успіху можна знайти у списках найзавантаженіших застосунків, які посідають 4-те місце у світі у 2019 році та вгору кілька разів на першу позицію у 2020 році та в частині 2021 року.

Якщо ви один із користувачів цієї платформи для коротких відео, у цій статті ви дізнаєтеся 7 чудових замін TikTok, настільки хороших, що можуть навіть змусити вас відмовитися від нього.

Tous ділитися або покращувати дуже популярні функції TikTok , таким чином ми рекомендуємо вам спробувати їх. Хто знає, можливо, ваш новий застосунок уже не далеко — або в наступних рядках цієї статті -.

7 Альтернатив tiktok, які можуть змусити вас відмовитися від нього

Ці 7 альтернатив TikTok можуть змусити вас відмовитися від його застосування

Прекрасні заміни TikTok

Котушки (Instagram)

7 Альтернатив tiktok, які можуть змусити вас відмовитися від нього

Котушки Instagram — заміна Instagram TikTok.

Instagram запустив Reels у серпні 2020 року, який вже став однією з прекрасних замін TikTok. Зрозуміло в тому, що Instagram був "натхненний" знаменитою платформою коротких відеороликів для розроблення та запуску цього інструменту під назвою Reels, який інтегрований у сам застосунок.

Уже є багато користувачів, які створюють і діляться роликами в Instagramіз коротких відеороликів, у яких можна застосовувати ефекти і фільтри, музику та інші інструменти редагування, що дозволяють відкрити креативний потенціал.

Хоча це не так давно випущена функція, у Reels є що необхідно, щоб привернути інтерес до TikTok . Якщо ми подивимося назад назад, цей крок нагадує нам про тих, хто створював Instagram зі Snapchat раніше, коли ці популярні "Історії" були запущені зараз.

Зараз успіх Reels помітно зростає, що не дивує, якщо взяти до уваги, що ця заміна TikTok успадкувала Instagram від спільноти мільярд потенційних користувачів .

трель

Triller — ще одна найвідоміша заміна TikTok, яку завантажили понад 10 мільйонів разів із Google Play Store. За допомогою цього безкоштовного додатка ви можете створювати короткі відеоролики, знімати свої фільми або записуйте групові відео з компанією друзів.

Після збереження матеріалу ви можете персоналізувати його за допомогою тексту, малюнків і смайликів. Крім того, ви можете подати заявку на допомогу через алгоритм автоматизованого редагування користувача Triller.

Після закінчення процесу редагування ви можете поділитеся власними відео в Instagram, Twitter або WhatsApp, або збережіть їх на власному стільниковому телефоні, щоб переглядати їх у перспективі. Якщо ви поціновувач TikTok, Triller — один із застосунків, які ви маєте спробувати, так чи так.

7 Альтернатив tiktok, які можуть змусити вас відмовитися від нього

Likee — одна з прекрасних замін TikTok

Likee — це платформа для коротких відео, що демонструє найбільш основні функції TikTok. З Likee ви можете записувати та редагувати короткі відеоролики, відкривати для себе вміст ле, що найбільше користується попитом у соцмережі, та слідкувати за іншими користувачами, щоб завжди бути в курсі власних публікацій.

Окрім можливості додавати фільтри, ефекти, музику, вінілові наліпки та текст до відео, яке ви записуєте з додатка, у Likee ви також можете завантажувати відео, збережені у вашій галереї, для редагування з сервісними інструментами.

Ще одна з найпомітніших особливостей цієї альтернативи TikTok — що він дає можливість транслювати живе відео та спілкуватися з власними підписниками. Іншими словами, якщо ви втомилися від TikTok, на Likee ви зможете знайти все, що вам необхідно, щоб продовжувати отримувати задоволення від створення оригінальних відеороликів.

Funimate

Поки ви чекаєте, поки YouTube запустить Shorts, свою альтернативу TikTok і Reels, ви можете знімати короткі відеоролики за допомогою інших безоплатних застосунків, таких як Funimate.

Це короткий застосунок для запису і редагування відео, в якому ви можете додати музику, фільтри, уповільнений рух і дуже багато інших ефектів, щоб надати їм свій власний контакт. Після закінчення процесу запису ви можете продовжити редагування, додавши смайлики, текст і вінілові наліпки або об’єднуючи та вирізаючи різні кліпи.

Крім того, у Funimate ви можете створювати власні відеоефекти, щоб зробити ваші короткометражні фільми ще цікавішими.

Октет

7 Альтернатив tiktok, які можуть змусити вас відмовитися від нього

Byte дає можливість вам ділитися власними власними відео з мільйонами користувачів

Byte, конкурс у TikTok, прагне створювати відеоролики тривалістю всього 6 секунд, щоб сподобатися користувачам. За цією цікавою опцією ховається схованка Дім Хофманн, сам творець Vine .

Як і в TikTok, у Byte ви можете прокручувати основну сторінку донизу, щоб шукати новий контент, застосовувати пошукову систему і стежити за користувачами, щоб побачити їхні повідомлення.

У цьому застосунку є повний розділ для створення і редагування "байтів", де є фільтри та ефекти, щоб показати всім вашу творчість. Не забувайте, що принцип полягає в тому, щоб створювати відеоролики тривалістю всього 6 секунд .

Dubsmash

Необхідно буде зробити кілька презентацій Dubsmash, застосунку, який зробив великий внесок у популяризацію коротких відеороликів, на яких зараз побудований TikTok.

Створення таких відеороликів, званих "дубляжами", не може бути простіше: виберіть звук, запишіть себе з ним у фоновому режимі та поділіться "дубляжем" з компанією друзів на майданчику або через інші додатки.

З іншого боку, у вас є можливість побачити короткі відеоролики інших користувачів у Розділі "Новини" .

Feu d’artifice

Хоча це не дуже відомий застосунок — у нього навряд чи мільйон завантажень у Google Play — Firework — чудова альтернатива TikTok. З ним ти можеш створювати відеоролики до 30 секунд і поділитися ними пізніше з іншими користувачами платформи.

У Firework ви можете не тільки ділитися власними творіннями, а й переглядати відео від решти користувачів, які пов’язані з вашими інтересами, оскільки алгоритм працює для відображення персоналізованого контенту для вас.

Добавить комментарий