23.04.2024
Технології

12 Найкращих веб-сайтів та інструментів для створення або створення коміксів

Якщо ви себе вважаєте фанатом коміксів і шукаєте метод, що дає змогу писати власні історії без малювання, знайте, що в Інтернеті є великий вибір платформ для тих, хто це має на увазі, але не впевнені, де та як приступати до процесу створення. Пам’ятайте, що це місця, де ви можете зафіксувати власні ідеї та здійснити власні історії в життя.

У наступному пості ви зможете знайти серію сторінок для створення коміксів легко і швидко. Потрібно сказати, що в кожній зі сказаних пропозицій є інструменти, які призначені для полегшення малювання та розфарбовування ліній, а ще для дають змогу створювати унікальні мініатюри, щоб додати оригінальність у ваші творіння. Крім того, з ле сайти Інтернет безкоштовно і платно, вам не обов’язково бути досвідченим малювальником.

СуперАнімо

SuperAnimo — це сайт, на якому ви може створювати відео в дусі коміксів, розповідати власні історії. Це завдяки застосуванню інструментів, які створюють мультяшний ефект і дають змогу додавати хмари думок, яскраві тексти, наліпки та різні символи. Аналогічним чином ви можете додавати звуки, відео та зображення. для Формати PNG, GIF і JPG .

Все, що вам необхідно зробити, щоб створити власні відеоролики з коміксів, це написати на сторінці . Після закінчення реєстрації ви отримаєте доступ до всіх творчих елементів ваших коміксів. Потрібно сказати, що ця платформа може бути застосована абсолютно безкоштовно.

Офіційна сторінка: https://www.superanimo.com/

Розкадровка

Чудово підійде для користувачів, які хочуть на власні очі передати власні концепції та ідеї весело, просто та швидко. Коли ви ввійдете в StoryboardThat, ви матимете доступ до інструменту з вбудованим великим спектром опцій для налаштування персонажі, предмети та фони на найрізноманітніші смаки. За допомогою цієї опції ви можете безкоштовно зареєструйте максимум шість ескізів.

Однак якщо ви хочете мати повні інструменти і діставати з цього якомога більше користі, ти можеш заплатити підписку від 9,99 американських доларів протягом місяця. Тим самим, ви можете без кордонів зберігати всі різновиди ескізів.

Офіційна сторінка: https://www.storyboardthat.com/es

Toile

12 Найкращих веб-сайтів та інструментів для створення або створення коміксів

Canva — одна з найпопулярніших платформ для любителів дизайну, яка має можливість створювати комікси, в яких ви матимете у власному розпорядженні великий каталог моделей, текстів, елементів, наліпок і зображень, щоб створювати унікальні комікси та персоналізувати їх по-своєму.

Також, на сайті дає можливість застосовувати сітки і навіть систематизуйте власні історії за блоками, щоб створювати власні оповідні ефекти. Потрібно сказати, що Canva доступно безкоштовно і щоб застосовувати його, вам просто необхідно зареєструватися по email.

Офіційна сторінка: https://www.canva.com/es_es/crear/historietas/

Створіть власного супергероя

Marvel — одна з найпопулярніших компаній у світі коміксів, яка вирізняється тим, що презентує повністю безкоштовну платформу, спрямовану на любителів коміксів, щоб вони могли публікувати власні історії. Для цього достатньо вибрати героїв всесвіту Marvel, яких ви бажаєте, і розпочніть власну розповідь.

На цьому сайті ви можете застосувати великий вибір інструментів, включно з вибором налаштувань, звукових ефектів, героїв, написання тексту в повітряних кулях або хмарах, зміна кута камери тощо.

Офіційна сторінка: https://www.marvelhq.com/create-your-own-super-hero

Дотепні комікси

Це одна зі сторінок, яка полегшує застосування коміксів і виділяється презентація традиційних реалістичних зображень. Щойно ви отримаєте доступ до коміксів Witty, ви зможете знайти 3 ескізи, в яких ви зможете змінювати різні типи елементів і створити свій особистий комікс. Тут у вас будуть інструменти для додавання фонового малюнка, тексту, мовних бульбашок і максимум два символи.

У результаті це досить нескладний сайт з обмеженими інструментами, якщо порівнювати з іншими. Але це, як і раніше, чудовий варіант, тому що він є близько безкоштовним сервісом і дає можливість завантажувати ваші дизайни в PNG.

Офіційна сторінка: http://www.wittycomics.com/

Зробіть переконання коміксом

12 Найкращих веб-сайтів та інструментів для створення або створення коміксів

Це платформа для дуже захопливого створення коміксів. тому чудово підійде для дітей. Платформа повністю безкоштовна, і на її домашній сторінці є три полотна, на яких можна починати створювати. Це взявши до уваги те, що максимальна кількість наліпок 18 і що ти можеш там додати різні відмінні комічні деталі, наприклад, об’єкти, тексти, фони та символи, які потім можна завантажити у форматі PNG.

Офіційна сторінка: https://www.makebeliefscomix.com/

ФотоДжет

Це платформа, на якій ви можете створювати всіляку графіку безкоштовно та online. FotoJet пропонує серію шаблонів для створення банерів, колажів і листівок. Підібравши цю сторінку, у вас з’явиться можливість створювати іміджеві бенди, що може бути великою підмогою при розробці коміксів. La сторінка ne потребує не потрібно d’напис і пропонує великий спектр інструментів для редагування.

Офіційна сторінка: https://www.fotojet.com/

Оповідач птах

Являє собою інструмент зроблено для дають можливість створювати комікси або проілюструйте власні історії, вірші та іменні книги на застосовуючи серію заздалегідь конкретних зображень. Необхідно звернути свою увагу, що в Storybird є поле, присвячене тексту для створення ваших коміксів. А для вільного доступу достатньо вписувати з вашої електронної пошти.

Офіційна сторінка: https://storybird.com/books/comic-strip-1/

Це безкоштовна платформа, завдяки якій ви зможете створити свого особистого персонажа, даючи можливість вам підбирати всі його характеристики залежно від зовнішнього вигляду корпусу та інших деталей. Вокі чудово підходить для створення вашого свій комікси, оскільки ви можете створювати власних героїв, додавати тексти, фони та звуки. Насправді у Вокі бувають варіанти, завдяки яким ви можете додати подібних громадських діячів: Барака Обаму, Авраама Лінкольна або Трампа.

Офіційна сторінка: https://www.voki.com/

Написання коміксів

12 Найкращих веб-сайтів та інструментів для створення або створення коміксів

Write Comics має інтерфейс трохи старий, але має чудовий редактор, який знаходиться на його домашній сторінці, де ви знайдете серію інструментів для роботи, які стануть у пригоді під час розроблення свого коміксу, включно з опціями для додавання об’єктів, бульбашок мови, сцен і людей. Ще, це сайт, на якому не буде у вас не буде необхідності реєструватися .

Офіційна сторінка: http://writecomics.com/

Грати в комікс

12 Найкращих веб-сайтів та інструментів для створення або створення коміксів

PlayComic — хороший освітній інструмент і здебільшого націлений на студентів, де ви можете створювати власні комікси. Вам доведеться зареєструватися, щоб отримати доступ до великого спектра інструментів, які дадуть можливість зобразити мультфільм із зумовленими елементами або ж просто створіть власну історію.

Він являє собою дуже інстинктивно зрозумілий інтерфейс, оскільки в ньому представлено довідкові повідомлення, що з’являться в процесі створення, дидактичні пропозиції та інші типи функції, щоб спонукати вас для закінчення ваших проектів.

Офіційна сторінка: http://ntic.educacion.es/w3/eos/MaterialesEducativos/mem2009/playcomic/index_es.html

Пікстон Еду

Пікстон Еду вважається платформа іспанською завдяки якій ви можете створювати комікси online. Отримавши доступ до нього, ви зможете застосовувати сервіс відповідно до ваших потреб, чи то бізнес, чи то студенти, батьки, чи то викладачі. La сторінка містить конкретні моделі з неповторним дизайном, який дасть можливість вам розробляти розкадровки історії, які ви хочете.

Ви можете створіть власний аватар або персонажа за допомогою вибору їхніх фізичних характеристик і статі. Так само ви матимете серію інструментів дизайну, включно з можливістю підібрати кількість маркерів, елементів, фонів та іншого. Однак Pixton EDU пропонує план вільний від 7 Jours де вам необхідно зареєструватися, щоб його запустити.

Офіційна сторінка: https://edu-es.pixton.com/solo/

Комікси дають менше стресу, коли доходить справа до навчання і навіть практики читання. Вони також позиціонують себе як чудові розважальні медіа, щоб зберегти унікальні та барвисті історії. Alors si ви хочете виразити себе художньо і творчо, не потрібно боятися вибрати одну з даних сторінок коміксів, сказаних вище.

Добавить комментарий