18.05.2024
Технології

10 Порад щодо забезпечення безпеки вашої системи спостереження

Безпека — це фактор, який потрібно підтримувати незалежно від типу пристроїв або систем, які ми застосовуємо. Це потрібно для усунення проникнення загроз, які ставлять під загрозу наше обладнання і можуть вплинути на конфіденційність. Сьогодні ми поговоримо про це. Давайте сконцентруємося на системи спостереження. Ми дамо кілька порад про те, як захистити безпеку на таких типах пристроїв. Ми не хочемо, щоб вони впливали на нашу конфіденційність замість того, щоб захищати їх.

Як захистити системи спостереження

Як і будь-який інший пристрій, системи спостереження можуть бути атаковані. Зловмисники можуть потрапити в нашу мережу і поставити під небезпеку наше обладнання. Тому слід брати до уваги низку порад щодо застосування темпера з вигнутою основою, що ми спробуємо пояснити. Загалом дамо 10 рекомендацій, які вважаємо необхідними.

Змінити заводські налаштування

Один із перших кроків, які нам необхідно зробити, — це змінити заводські налаштування. Це потрібно для того, щоб уникнути допустимих проблем, які наражають на небезпеку наші пристрої. Це те, що необхідно використовувати до будь-якого типу пристроїв, але особливо коли говоримо про системи безпеки та спостереження.

Під цим ми маємо на увазі змінити конфігурацію, що це відбувається з заводу, оскільки іноді його може бути легко атаковано можливими зловмисниками, у яких є необхідні знання.

Успішно зашифрувати паролем

Зрозуміло, ви не можете пропустити сертифікат пароль . Потрібно добре зашифрувати наші пристрої. Надійний пароль має містити літери (у нижньому і верхньому регістрі), цифри та інші спеціалізовані символи. Власне тоді ми зможемо створити успішний бар’єр для усунення проникнення зловмисників, які ставлять під загрозу нашу безпеку та конфіденційність.

Увімкнути двофакторну аутентифікацію

Це те, що дуже часто є в пристроях і системах. По суті, це про встановити другий бар’єр, що захищає нас від проникнення загроз. Це спосіб усунути доступ до пристроїв того, хто відшукав наш пароль. Для цього вам знадобиться другий крок у вигляді коду.

Завжди оновлюйте системи

Ще один важливий захисний захід камер відеоспостереження — це наявність appareils правильно невірно a Jour . Іноді з’являються вразливості, які можуть поставити під небезпеку наші комп’ютери. Проломи в безпеці, які застосовуються хакерами для проведення власних атак. Важливо, щоб у нас була завжди встановлена остання версія firmware.

Правильно захистіть роутер

Так само, наскільки важливо захистити самі системи спостереження, також потрібно захистити роутер. Це найсерйозніший крок у запобіганні проникнення зловмисників у нашу мережу.

Щоб це зробити потрібно, щоб маршрутизатор мав Пароль Вай-фай комплекс, а ще адекватне шифрування. Необхідно уникати застарілого шифрування, такого як WEP, разом зі зміною заводських налаштувань. Тому ми створимо справді безпечну мережу.

Враховувати можливі моменти безпеки

Наразі більшість пристроїв цього типу мають різні моменти безпеки, які ми можемо конфігурувати. Було б чудово побачити дані параметри, які є в нашому розпорядженні, і розглянути можливість увімкнення тих, які дійсно вдосконалюють нашу безпеку та конфіденційність.

Остерігайтеся розширень

Нам необхідно потурбуватися про аксесуари що ми встановлюємо. Іноді нам пропонують додати програмне забезпечення, яке допомагає нам у звичайному житті. У них бувають дуже практичні функції. Однак ми теж повинні пам’ятати, що на ньому можуть розміщуватися віруси та компрометувати наші комп’ютери.

Особливо важливо, щоб ми встановлювали програмне забезпечення лише з офіційних джерел. Спосіб підтримувати безпеку та уникати проблем, які ставлять під небезпеку наші системи спостереження.

10 Порад щодо забезпечення безпеки вашої системи спостереження

Запитайте про виробника та відгуки

При придбанні системи відеоспостереження та рішучості в її надійності та хорошому функціонуванні завжди рекомендується отримати консультацію з виробником. Ми також можемо читати відгуки в Інтернеті та оцінити, чи справді те, що ми збираємося придбати, безпечно чи ні.

Остерігайтеся інших підключених пристроїв

Зазвичай ми зможемо підключити інші пристрої. Це означає, що у нас можуть бути додаткові функції під час використання іншого обладнання, підключеного до цієї системи моніторингу. Це також становить небезпеку для безпеки. Важливо, щоб ми контролювали пристрої, які збираємося вмикати.

Часто перевіряйте налаштування

Нарешті, ще одна хитрість — перевірка часто ваших налаштувань. Важливо, щоб ми бачили, що все працює нормально, що немає оновлень, що очікують, тощо. Д. Також цікаво іноді змінювати пароль доступу для збільшення гарантій.

Добавить комментарий