Часто під час навчання в університеті ви вбачали необхідність дослідження сайти наукових статей, застосовуючи посилання та теоретичні засади, на чому засновувати власне дослідження. Тому, ви повинні знати, що існує багато веб-сторінок, що спеціалізуються в даній галузі, які надають надійні джерела і відмінну бібліотеку інформації.
Якщо вам необхідно знайти повністю хорошу наукову базу даних, це дасть Вам можливість збагатити вашу дослідницьку роботу прекрасними статтями та оглядами. У наступному пості ви деталізуватимете серію сторінки для пошуку наукових статей з різними інтерфейсами, пошуковими машинами, авторами та інформаційними розділами. Вони дадуть Вам найкращі інструменти дослідження і, таким чином, дадуть вам можливість робити роботу прекрасної якості.
SciELO
Scielo — це абревіатура від Scientific Electronic Library Online, що в перекладі як Scientific Electronic Library Online. Це сторінка, яка представляє добірку наукових журналів із найрізноманітніших країн, особливо африканці, південноамериканці та жителі країн Європи. Загалом його дуже велика електронна бібліотека налічує понад 570 000 статей різної тематики, що охопить усі типи робіт пов’язаних із дослідженням.
Офіційна сторінка: https://scielo.org/es/
ERIC — це пошукова система, що надає вам набір ресурсів, які пов’язані з поточною освітою і важливий для наукової практики та досліджень, а ще в інших галузях. Таким чином, ERIC позиціонується як одна з найкращих сторінок для пошуку наукових статей, тому що вона пропонує варіанти, щоб змінити тільки тексти або знайти їх повними.
Офіційна сторінка: https://eric.ed.gov/
Scopus
Якщо ваша мета — знайти великий вибір цитат і анотацій, Scopus — ваш прекрасний варіант. Це дуже велика бібліографічна база даних, що містить журнали, публікації та книжки за темами, пов’язаними з мистецтвом, наукою, технологіями та рештою галузей навчання. Це сайт, який пропонує найрізноманітніші інструменти для аналізу, моніторингу та освітньої візуалізації, які чудово підходять для студентів.
Крім того, дослідження на цій сторінці підлягає експертній оцінці, що означає, що статті розглянуто два рецензенти перед їх затвердженням та публікацією. Тож, це надзвичайно надійна платформа.
Офіційна сторінка: https://www.scopus.com/
BASE — це абревіатура від Bielefeld Academia Search Engine, перекладена іспанською мовою пошуковою системою Bielefeld Academy. Це одна з найбільших пошукових систем у світі, що її робить бездоганною. для тих, хто шукає абстрактні веб-ресурси з відкритим доступом. Сторінка була створена Університетською бібліотекою Білефельда в Німеччині та пропонує понад 80 мільйонів документів з більш ніж 4 джерел.
Офіційна сторінка: https://www.base-search.net/
Google Academic
Одним із найбільш затребуваних інструментів наукових досліджень вважається Google Scholar. На цьому майданчику ви можете знайти великий вибір періодичних видань, статті, аннали подій і навіть витяги з деяких абстрактних книг просто і легко завдяки власній пошуковій системі.
Це одна з найпопулярніших сторінок для пошуку студентами наукових статей власне через велику кількість інформації, доступної з яких вона розпоряджається. Однак Google Scholar не має пошукових фільтрів, тому в пошуках за конкретною темою це може бути важко.
Офіційна сторінка: https://scholar.google.es/schhp?hl=es
Пряма наука
Science Direct — це платформа, що перебуває у власності одному з великих у світі видавців медичної літератури: Elsevier. Тому, сторінка спрямована на професіоналів і студентів у галузі охорони здоров’я , так як він пропонує журнальні статті міжнародний, технічний і науковий , все заздалегідь перевірено експертами.
Ти знайдеш спосіб дуже інстинктивно зрозумілий для пошуку предметів, які ви хочете, завдяки його розділам з ключовими словами, іменами авторів і багатьом іншим, щоб спростити ваше дослідження. Крім того, у вас з’явиться можливість завантажити чималу частину контенту безоплатно або прочитайте та збережіть легко.
Офіційна сторінка: https://www.sciencedirect.com/
Пошук посилань
RefSeek — пошукова система призначається як для дослідників, так і для студентів, чия мета — зробити абстрактну інформацію доступною. Ця платформа шукає понад мільярд статей і документів, включно з книжками, енциклопедіями, веб-сторінками, газетами та журналами, щоб пред’явити вам правдиву та хорошу інформацію.
Загалом, це надає студентам чудове предметне охоплення без загального інформаційного перевантаження пошукових систем, що підвищує легку видимість потрібних даних дослідження науки або решту галузей навчання.
Офіційна сторінка: https://www.refseek.com/
Science.gov
Science.gov — це сторінка, яка створена Білим Домом для значного полегшення процесу наукових досліджень в університетах. Це сайт зі статтями іспанською та англійською мовами, у кого є підтримка американських організацій та агентств годувати власну базу даних.
Офіційна сторінка: https://www.science.gov/
Глобальна наука
Це платформа, яка дасть можливість вам отримати доступ до великого порталу та наукової бази даних з усього світу. Його пошукова система проста в застосуванні та читанні, оскільки результати, незалежно від початкової мови статті, одночасно перекладаються на потрібну вам мову.
Його головна мета — пред’явити статті з фермерського господарства, технологій, медицини та науки. Подібним чином дані досліджень ранжуються за релевантністю, а ще за ефективністю та надійністю всього наукового змісту.
Офіційна сторінка: https://worldwidescience.org/indextext.html
Академія
Scholarpedia — це сторінка з дизайном, натхненним Вікіпедією, яка пропонує безкоштовні абстрактні тексти та заздалегідь проаналізовані експертами з найрізноманітніших куточків світу. Усі його статті доступні для пошуку в Інтернеті, і кожна правильно підписана його автором, щоб спростити його перевірку на ідентичність і його застосування в науковій роботі.
Офіційна сторінка: http://www.scholarpedia.org/article/Main_Page
Мікрософт Academic
Це чудова абстрактна пошукова система, яка дасть змогу вам орієнтуватися в найрізноманітніших галузях знань, адже пропонує до 80 мільйонів назв журналів, конференцій, списки авторів і багато іншого. Його семантичне дослідження дасть вам важливі результати абстрактного змісту. весь час оновлюється, що робить його чудовим і успішним варіантом.
Офіційна сторінка: https://academic.Микрософт.com/home
Телефонна мережа
Dialnet — одна з найкращих сторінок для пошуку наукові статті іберо-американськими мовами, оскільки має великий вибір документальних ресурсів, зокрема статті в колективних роботах, бібліографічні огляди, дисертації, журнальні статті, матеріали конференцій, книги та ін.. Його мета — поєднати найбільшу кількість ресурсів, що робить його веб-сайтом, який відверто обирає безоплатний доступ до наукової інформації.
Офіційна сторінка: https://dialnet.unirioja.es/
Academia.edu
Academia.edu — це дуже велика платформа, на якій користувачі можуть ділитися різними видами дослідницьких документів . Мета цієї сторінки — прискорити процес дослідження в глобальному масштабі, щоб його науковці застосовували цей сайт. для моніторингу, завантаження та відстеження наукових досліджень та аналізу . Загалом на сайті практично 2 мільйони пошукових запитів і в Завантажено 10 мільйонів статей.
Офіційна сторінка: https://www.academia.edu/
Springer Link
Springer Link — чудовий ресурс для тих, хто шукає сайт із доступом до незліченної безлічі наукових статей, книг, довідників і протоколів. На даній сторінці легко працювати, оскільки на ній є розділ з різними категоріями книг і статей для пошуку. Він також має секції організовані з книги і Журнали до Я .
Офіційна сторінка: https://link.springer.com/
Сервер документів ЦЕРН
Сервер документів ЦЕРН — одна зі сторінок для пошуку найважливіших наукових праць, оскільки його можна визначити як комбінування бази даних та репозиторію, які містять підмножини повних документів та довідок, а ще звіти, мультимедійний контент та статті з фізики простих частинок. Ця платформа дуже універсальна, оскільки вона включає інші функції, включаючи програмне забезпечення для зміни формату документів.
Офіційна сторінка: https://cds.cern.ch/?ln=es
JURN — чудова сторінка пошуку, яка допоможе вам знайти безкоштовні книги та абстрактні статті. Платформа пропонує хороший вибір електронних журналів з мистецтва, природи та гуманітарних наук . Для цього він повністю застосовує потенціал Google, зосереджуючи власні дослідження на індексі, розробленому та уточненому за 6 років, щоб Вам допомогти успішно знайти те, що вам необхідно.