13.07.2024
Технології

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Якщо ви хочете знайти веб-сторінку для розіграшу або проведення розіграшу в соцмережі, ви можете перейти на безкоштовну платформу, приміром, Вибір коментарів, Fanpage karma, Sortea2 , серед інших. Так само ви можете застосувати платіжні портали, наприклад CoolTabs, Wishpond, TriSocial і т. д., щоб застосувати більше фільтрів. Д., Щоб застосовувати більше фільтрів, щоб роздача роздач проводилася краще. Таким чином, користувачі виявлять, що розіграш проходить найбільш прозоро і що переможець визначається випадковим чином.

Рекламні роздачі в соцмережах, наприклад як Instagram або Facebook, збільшують взаємодію всередині спільноти. Це метод, що застосовується для отримання передплатників і нагороджувати користувачів, які були лояльні до облікового запису. Тому, якщо ви хочете застосовувати цю стратегію, у вас повинно бути гарне планування, чудова ціна, щоб запропонувати та веб-сторінка, яка випадковим чином обирає переможця розіграшу відповідно до заздалегідь встановлених інструкцій.

Карма Фан-сторінка

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Fanpage karma — це безкоштовний інструмент для аналізу соцмереж, проте в ньому є розділ "Щаслива фея", в якому ви можете вибрати переможців розіграшу або конкурс, який ви проводите на Facebook. Вам для цього просто необхідно ввести цю заставу, під’єднайте власний обліковий запис Facebook, введіть URL публікації конкурсу або розіграшу розіграшу та натисніть кнопку "Переможці . ".

Нічья2

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Це веб-платформа робити подарунки в різних соцмережах, приміром ніж Instagram, Facebook і YouTube. Це безкоштовно, щоправда якщо ви хочете отримати сертифікат, ціна 2,99 €. Щоб застосувати його, вам просто необхідно увійти на його веб-портал через цю заставу, зареєструйтеся у власному обліковому записі Facebook і виберіть, чи хочете ви зробити простий або сертифікований подарунок. Потрібно сказати, що будь-яка соцмережа, яку ви застосовуєте, має бути загальнодоступною, щоб сторінка працювала.

Соціальні інструменти

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Основна особливість SocialTools у тому, що ви дає можливість робити різноманітні моделі подарунків, або за опитуваннями, з кількома способами, базовим, голосуванням тощо. Його інтерфейс сумісний з YouTube, Facebook, Twitter і Vimeo . Однак рекомендується застосовувати цей інструмент винятково для акаунтів не більше 300 передплатників . Якщо ви перевищите це число, вам доведеться скласти контракт з одним з їхніх планів оплати. Увійдіть на цей сайт з цієї застави .

Agorapulse

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Крім того, що це сайт для управління контентом в соцмережах, Agorapulse пропонує можливість створення розіграшів, змагання, акції та інші заходи для збільшення кількості передплатників. Застосування цього інструменту абсолютно безкоштовне, і вам доведеться тільки увійти у власний обліковий запис Facebook через цю заставу. Якщо ви хочете застосовувати ці функції для управління власними соцмережами, у вас повинен бути план від 49 до 300 доларів.

Селектор коментарів

Цей сайт сумісний з більшістю соцмереж, подібних до Facebook, Instagram, Twitter і YouTube. Це безкоштовно, але інтерфейс англійською. , вам доведеться перекласти його за допомогою браузера. Щоб скористатися ним, потрібно під’єднатися до соцмережі, в якій ви зробили подарунок. Потім у відповідному полі потрібно ввести посилання на публікацію конкурсу для сторінки, щоб підібрати виграшний свою думку.

Однією з його найяскравіших переваг вважається те, що в ньому є різні фільтри, завдяки яким ви можете підібрати кількість згадувань у коментарі та виключити передплатників, які не виконали інструкції. З іншого боку, потрібно сказати, що у вас має бути професійний акаунт, оскільки ця сторінка не підтримує свої облікові записи. Щоб застосовувати селектор коментарів, торкніться цієї застави .

EasyPromos

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Необхідно підкреслити, що цей інструмент фільтрувати їх користувачі, які не дотримувалися правил розіграшу подарунків . Ба більше, він має мобільний додаток, тож ви можете безпосередньо ввести URL-адресу розіграшу. Втім, якщо ви хочете зробити нічию з Easypromos, пам’ятайте, що перше застосування безкоштовне . Потім вам буде потрібно платити 29 доларів протягом місяця, щоб продовжувати користуватися послугою. Якщо ви хочете спробувати цю веб-сторінку, торкніться цієї застави .

Woobox

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Не звертаючи уваги на те, що його платформа англійською, Woobox позиціонується як один з хороших інструментів для управління вашими соцмережами і змагання дизайну, лотереї або інші заходи, які роблять більше вашу видимість в Інтернеті. Точно також ви можете збирати коментарі в соцмережі і підбирати переможця відповідно до встановлених правил. Схід сумісний Avec Twitter, YouTube, Pinterest, Facebook і Instagram і ви можете отримати доступ до його веб-порталу за допомогою цього заставу .

Shortstack

Shortstack безкоштовний для сторінок Facebook з менш ніж 25 000 передплатників. Якщо ви перевищите це число, вам знадобитися придбати один з їхніх преміальних планів. Таким чином, у вас буде доступ до всіх спеціальних інструментів для управління подарунками, акційними пропозиціями та кампаніями . Потрібно сказати, що його інтерфейс англійською, тому рекомендується відкривати сторінку в браузері за допомогою перекладача. Натисніть це запорука для доступу до Shortstack.

Подарунки від додатків

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

AppSorteos — це сайт виключно для створювати подарунки в Instagram, Facebook, Twitter або YouTube . У вас має бути обліковий запис, щоб пов’язати посилання на публікацію, в якій ви зробили конкурс, і таким чином, платформа випадковим чином підбере переможця . Так само, якщо ви не брали участь у розіграші через соцмережі, але вам необхідна сторінка для виберіть переможця зі списку імен , ви також можете отримати доступ до даного інструменту з даної застави .

SocialGest

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

SocialGest — це веб-портал, на якому ви можете транслювати з подарунки в безкоштовно online в блозі або через соцмережі, наприклад ніж Instagram і Facebook. Крім того, серед його функцій у вас з’явиться можливість аналізувати соцмережі, планувати публікації, керувати оголошеннями тощо. Д. Ви можете застосовуйте безкоштовну версію і пропонує плани платежів із чудовими інструментами управління. Щоб отримати доступ до його веб-порталу, просто натисніть на нього заставу .

Класні вкладки

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Cool Tabs пропонує 7 безкоштовних днів для застосування безкоштовного додатка Instagram. Після завершення перевірочного періоду вам знадобитися придбати підписку, щоб продовжувати застосовувати всі складні інструменти для управління соцмережами або проведення конкурсів та акцій. Це одна з улюблених платформ завдяки власній чудова продуктивність та основні фільтри disponibles .

Також потрібно сказати, що перше застосування сторінки буде безкоштовним, але з набагато меншими обмеженнями. Щоб застосовувати цей сайт, у вас повинен бути професійний акаунт в Instagram або профілі Facebook з "Fanpage", оскільки він не дає можливість застосовувати свої облікові записи. Щойно такі характеристики буде уточнено, тиск стане рівним. застава для доступу до Cool Tabs.

Трисоціальний

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Trisocial — це платіжна платформа для створення конкурсів або подарунків. у блогах або в соцмережах, таких як Twitter, Instagram, Facebook, YouTube і Pinterest. Так само вони надають послуги управління для збільшення числа передплатників або шанувальників у мережі. Ви можете застосувати його на будь-якому смарт-пристрої, будь то планшетний комп‘ютер, смартфон або комп’ютер. Введіть цю заставу для доступу до сайту Trisocial.

Бажання

У Wishpond є 14-денна безкоштовна пробна версія, то вам варто купити тарифний план, який може змінюватися від 49 до 199 доларів протягом місяця. До цього всього до дозволити розвиток конкурсів і розіграшів, у вас також з’явиться можливість створювати рекламні акції або заходи, а ще управляти кампаніями по збільшенню кількості передплатників в будь-якій соцмережі.

Усі маркетингові стратегії можуть бути виконані, якщо ви візьмете на роботу один із планів Wishpong. Якщо ви хочете знайти повний інструмент з точки зору професійного управління соцмережами, ви повинні застосовувати цю платформу. Щоб отримати доступ до його веб-порталу і безкоштовно зареєструватися, просто натисніть на нього заставу .

Антаво

Antavo також вважається інструментом платежу, завдяки якому ви зможете проводити змагання, розіграші, опитування, голосування, подарунки, серед інших. Він також має систему вимірювання, оцінки статистики та управління рекламними кампаніями, яка оптимізує роботу соцмережі. Фахівці радять для середнього та малого бізнесу. які бажають збільшити власну помітність.

Потрібно сказати, що його веб-портал англійською (увійдіть за цим посиланням), а ставки оплати становлять від 19 до 499 доларів протягом місяця. Найкраще те, що він скористатися також з різні методи вибору переможця швидко і успішно. Він простий у застосуванні, а ще має завантажуване програмне забезпечення для Windows.

Удачі

15 Найкращих веб-сайтів для управління або організації розіграшів призів

Це простий, але досить безмежний інструмент для організації розіграшів online. Його інтерфейс іспанською мовою і всі інструменти безкоштовні. Ви можете організувати розіграші через список імен або через власний обліковий запис Facebook . Однією з його найголовніших переваг вважається те, що ви можете застосувати різні способи розіграшу, щоб забезпечити більш вузьку взаємодію між користувачами.

Ще одна з його переваг полягає в тому, що для застосування цього сайту вам не знадобиться реєструватися . Ви можете застосувати будь-яку з їхніх послуг для отримання халяви. Більш того, він підбирати також випадковий переможець. Щоб застосовувати EchaloASuerte як веб-сторінку для створення або проведення розіграшу призів, натисніть наступну кнопку заставу .

Як ви бачили, у вас є різні веб-сторінки для організації розіграшів у будь-якій соцмережі, чи то Instagram, чи то Facebook, чи то Twitter, чи то YouTube. Бажано застосовувати більше однієї платформи для оцінки її функціонування і виберіть той, який чудово підходить для того, чого ви хочете досягти. Крім того, ви можете встановити його як веб-сторінку за замовчуванням для проведення розіграшів за бажання.

Добавить комментарий