22.05.2024
Технології

6 Кодових додатків, які спрощують програмування

У певному сенсі програмування схоже на їзду на велосипеді. Ви не забудете, як писати код, якщо не станете виконувати це деякий час. З іншого боку, це навичка, яка потребує великої практики, щоб навчитися, а то й більше підтримувати.

Якщо ви новачок у світі програмування або досвідчений ветеран, практика ідеальна. Ось чому ми склали список Додатки de кодування щоб Вам допомогти залишатися на верхівці власної гри кодування де ти.

1.- Енкі

Ви можете думати про Enki практично також, як про додаток для тренувань. Він дає вам щоденні тренування, але тут ви зробите краще власні навички програмування, замість того, щоб спалювати жир і нарощувати м’язи. Просто виберіть бажану мову, і додаток триматиме вас у курсі.

Додаток сумісний з усіма, від програмістів-початківців до більш досвідчених програмістів. Якщо ви лише починаєте, ви можете застосувати застосунок для вивчення веб-технологій, перед тим як перемикатися на JavaScript.

Він не просто вчить вас програмувати. Enki також допоможе вам вивчити теми, які пов’язані з програмуванням, наприклад застосування командного рядка Linux і управління версіями за допомогою Git.

Застосування Enki безкоштовне, але додаткова підписка додає додаткові функції, наприклад додаткові тренування. Це досить стандартно серед додатків для програмування, але з Enki ви багато чому навчитеся, не сплативши жодної копійки.

2.- Коник

На відміну від деяких інших додатків для програмування в цьому списку, які підтримують кілька мов, Grasshopper дотримується однієї: JavaScript. Це має сенс, оскільки JavaScript не тільки практично легко вивчити, а й застосовується для великого кола додатків.

Ви починаєте з базового рівня, вивчаючи основи, перед тим як переходити до більш просунутих мовних концепцій і функцій. У міру просування ви навіть будете застосовувати бібліотеку візуалізації даних D3, щоб показати власні навички картографії.

Команда Grasshopper завжди додає нові курси, тому вам не потрібно хвилюватися про те, що у вас не закінчаться навчальні матеріали.

Щоб переконатися, що ви його дотримуєтеся, Grasshopper рекомендує вам входити в систему день у день. Інші додатки, як-от Todoist, застосовували його в минулому, і, хоча це не буде мотивувати всіх, це може бути власне те, що вам необхідно, щоб продовжувати роботу. Як мінімум, на сьогоднішній день цей додаток повністю безкоштовний і не вимагає покупок у додатку.

3.- СолоНавчання

6 Кодових додатків, які спрощують програмування

SoloLearn — один із найкращих додатків для навчання програмуванню в цьому списку. Він має незліченну безліч навчальних матеріалів. Більшість інших багатомовних додатків для програмування в кращому випадку.

SoloLearn, з іншого боку, пропонує приголомшливу мовну підтримку, включно з C, C ++, Java, JavaScript, PHP, Python, Ruby, Swift та іншими.

Як і деякі інші додатки, SoloLearn застосовує гейміфікацію, щоб спонукати вас дотримуватися її. Ви зароблятимете бали здібностей і досягнень, роблячи більший власний прогрес, незалежно від того, як ви навчаєтесь. Якщо ви більш конкурентоспроможні, ви можете змагатися з іншими учнями в усьому світі за більш непросте завдання.

Основна частина SoloLearn безкоштовна, але не вся. За 6,99 доларів протягом місяця або 47,99 доларів протягом року. Ви можете підписатися на SoloLearn PRO. Це прибирає рекламу і додає можливості в роботі, наприклад можливість ставити цілі навчання і відображати персоналізовану інформацію про ваше навчання.

4.- Codeacademy Go

Давні читачі можуть бути здивовані, побачивши цей додаток у цьому списку. Зрештою, в минулому ми говорили вам, чому ви не повинні вчитися програмувати за допомогою Codecademy.

Хоча наш огляд все ще дійсний, його також можна спрямувати для багатьох додатків у цьому списку. Якщо ви не забуваєте про це, Codecademy Go — чудовий спосіб підтримати сервіс на ходу.

Це особливо корисний додаток, якщо ви вже є користувачем Codecademy. Цей застосунок бере курси та завдання з сайту і представляє їх у вигляді застосунку. Це насправді додаток "роби, як написано на бляшанці", проте це непогано.

Додаток повністю безкоштовний. Такого не скажеш про сервіси Codecademy загалом, але добре, що вам не варто хвилюватися про те, щоб платити за цей додаток більше.

5.- Класики

6 Кодових додатків, які спрощують програмування

Судячи з маркетингу додатка, можна подумати, що класики призначаються виключно для дітей. Його назва в магазині додатків iOS навіть "Класики: програмування для дітей". Хоча це точно підійде для дітей, нехай це вас не лякає. Це більше, ніж додаток для дуже маленьких.

Переглядаючи питання, що часто порушуються, на сайті Hopscotch, додаток підійде для будь-якого віку. Розробники запевняють, що, хоча він розрахований на вік від 7 до 13 років, його вивчають і 18-річні, і навіть студенти коледжів.

Тоді як інші додатки насамперед зосереджуються на основах, Hopscotch прагне Вам допомогти в цьому. Мета полягає в тому, щоб ви могли створювати додатки або ігри протягом кількох хвилин. Він може навчити вас основам кодування, перш ніж ви зануритеся в глибокий кінець.

На превеликий жаль, на сьогоднішній день додаток обмежений, оскільки тепер доступний виключно для iOS. Формулювання сайту передбачає, що в подібну функцію може бути включена сумісність з Android або браузером. З іншого боку, на Android є дуже багато інших додатків для програмування.

Сам додаток безкоштовний, але щоб продовжувати застосовувати преміум-функції, вам доведеться внести щомісячну плату в розмірі 7,99 американських доларів.

6.- Кодувати

Encode пропонує JavaScript, Python, HTML і CSS, що робить його гідним вибором, якщо ви хочете навчитися програмувати для веб-розробки.

Незалежно від того, застосовуєте ви Android або iOS, Encode полегшує програмування, включно з панеллю своєчасного доступу з символами, які часто застосовуються в програмуванні. Це рятує вас від необхідності шукати на клавіатурі різні символи в дужках.

Додатку впродовж кількох років, і, хоча він не так затребуваний, як інші, його точно потрібно спробувати.

Якийсь час деякі користувачі уникали кодування, оскільки воно призначалося виключно для Android. Тепер є версія для iOS, тому ви можете застосувати її незалежно від того, яку платформу ви підберете. Додаток можна завантажити безкоштовно при придбанні Encode Plus на суму 4,99 долара США, що відкриває додаткові уроки та завдання.

А як щодо програмування додатків для дітей?

Крім інших додатків, вони призначаються для будь-якого віку. Деякі з них підійдуть для дітей, але більшість не призначаються для юних програмістів. Деякі з них, як-от CodePen і Pythonista, відверто призначені для програмістів зі злегка великим досвідом програмування.

Добавить комментарий