28.05.2024
Технології

146 Найкращих телеграм-каналів, до яких можна приєднатися

Telegram — один із дуже поширених застосунків для обміну повідомленнями, і, хоча він має менше користувачів, ніж WhatsApp, він як і раніше вважається чудовим варіантом.

Те, що визначає цю платформу та вирізняє її з-поміж решти, — це дуже багато трюків за предметами, таємні обговорення, мультиплатформна підтримка та можливість долучатися до каналів і супергруп з найрізноманітніших категорій, що дає змогу вам спілкуватися з тисячами людей на рівні світу. Щоб дати вам уявлення про його масштаб, наша Мережа Andro4all уже перевищує 50 000 учасників.

Зрозуміло, крім груп і каналів, Telegram пропонує набагато більше, оскільки завдяки цьому ви також можете надсилати й отримувати великі файли, додати вінілові наліпки, отримати допомогу від найкращих ботів та інші функції.

Повертаючись до теми ланцюга, пам’ятайте, що являє собою інструмент, який призначений для широкомовні повідомлення тисячам людей протягом декількох секунд. Елегантність каналів у тому, що будь-хто має тенденцію збирати повідомлення на конкретну тему, поширюючи повідомлення, які пов’язані з нею.

У цьому сенсі ми склали 157 найкращих каналів Telegram, до яких ви можете приєднатися Тож у нинішньому році ви завжди будете в курсі тем, які вас найбільше цікавлять (приміром, якщо у вас Android і стільникові телефони, ви можете приєднатися до каналу Andro4all, проте якщо ти хочеш отримувати найкращі меми, у тебе також є ланцюжок неприродний доступний).

Зрозуміло, перед тим як перейти до суті питання, давайте поглянемо на відмінності між групою і ланцюжком, щоб уникнути плутанини . Приєднуйтесь до нас!

У чому різниця між Telegram-каналом і групою?

Хоча групи і канали містять тисячі користувачів, у них обох різні характеристики. Ми згадаємо тут дуже важливе:

146 Найкращих телеграм-каналів, до яких можна приєднатися

Важливі відмінності Telegram-каналу від групи pexels

Групи Telegram

Групи — це обговорення з різними людьми, які поділяють спільні інтереси. Вони чудово підійдуть для друзів, студентів і команд будь-якої тематики: відеоігри, розваги, хобі, цікавості. Плюс до цього, вони можуть розмістити до 200 000 користувачі, призначте адміністраторів із прогресивними дозволами та взаємодійте з власними колегами через повідомлення, аудіо та відео.

Telegram канали

У каналах, не забороняється лише надсилати повідомлення для необмеженої кількості передплатників, ці канали включають лічильник переглядів, тож ви можете відстежувати, скільки людей прочитало повідомлення. Коротше, найпомітніша відмінність у тому, що в каналах ви не зможете взаємодіяти як у групах.

Таким чином, ви зможете бачити лише те, що відсилають адміністратори, і застосовувати його як інформаційний портал . Він чудово підійде для того, щоб бути в курсі останніх технічних новин і тем.

157 найкращих каналів, до яких ви можете приєднатися в Telegram

Тепер, коли ви знаєте відмінності між каналом і групою в Telegram, настав час їх знайти і приєднатися до тих, які вам цікаві. Це дуже популярні:

Технологічні ланцюжки телеграм

Як і люди, технології регулярно розвиваються, тому вам слід бути в курсі останніх новин та інновацій, і за допомогою таких каналів ви зможете досягти цього.

    Якщо ви не знали, у нас є провідний канал у Telegram, який триматиме вас у курсі останніх публікацій на сайтах, новин, додатків, мобільних пристроїв та інших технічних тем. Вже більше 50 000 користувачів служать частиною цієї чудової спільноти.

Інші цікаві канали:

Ланцюжки цитат і пропозицій у Telegram

Ці канали день у день транслюють знамениті фрази, приказки і позитивні повідомлення, щоб ви могли почати день з цікавого побачення, про яке необхідно подумати і поділитися з компанією друзів або сім’єю.

Гумористичні та розважальні телеграм-канали

Спільнота Telegram — це щось для всіх, і, зрозуміло, пародії не можна пропустити. На таких каналах ви зможете знайти найнезвичайніші меми, каламбури, жарти, дрібниці та багато іншого, щоб посміятися вголос.

Шпалери телеграми рядки

Для тих, хто любить змінювати власні шпалери, на цьому каналі ви матимете доступ до сотень шпалер для вашого мобільного пристрою з величезним розмаїттям стилів і зображень, що підлаштовуються під всі типи стільникових телефонів.

Рядки інформації Telegram

Бути в курсі останніх подій у найрізноманітніших галузях надзвичайно корисно і важливо. Інформаційні портали допоможуть вам бути в курсі найостанніших подій у світі.

Ланцюжки Telegram для вивчення мов

Якщо у вас з’явилися труднощі з англійською або ви робите перші кроки з англосаксонською мовою, тут ви можете вивчити ідіоми, пояснення, переклади, вимови, варіанти та багато іншого.

Кухонні телеграми

Ви гурман? Бажаєте скласти ідеальну страву? Тоді вам потрібно спробувати телеграм-канали приготування їжі. Приєднуйтесь до них, і нехай ваше натхнення почне цвісти.

Музичні телеграм-канали

Чудова музика ніколи не може бути відсутньою, тому тут ми хочемо представити різні канали, які надають вам великий вибір музичних опцій, які ви можете слухати прямо з платформи.

Телеграм канали відео та фільмів

Для любителів кіно у нас є найкращий каталог каналів з відео та фільмами у форматі Full HD. У вас будуть нові огляди фільмів і навіть посилання для завантаження фільмів різними мовами в найкращій роздільній здатності.

Спортивні телеграми

Будьте в курсі останніх новин зі світу спорту. Футбол, бейсбол, баскетбол та багато іншого.

Телеграм канали відеоігор і додатків

Якщо ви професійний гравець або ж просто поціновувач ігор і додатків, ці канали чудово підійдуть для вас. Відкрийте для себе офіційний запуск останніх ігор і завантажте найкращі додатки APK на власний стільниковий телефон.

Канали Telegram із криптографічними валютами

Відстежуйте будь-який крок ринку цінних паперів, графіків, даних, торгівлі. Скористайтеся злетами та падіннями, щоб інвестувати та отримати найкращу віддачу від таких криптовалютних порталів.

Купуйте та пропонуйте телеграм канали

Коли доходить справа до застосування мобільних пропозицій та технологічних продуктів, ці мережі мають найкращі сьогоднішні знижки. Приєднуйтесь до них і купуйте товари за найкращою ціною на ринку.

Замовте ланцюжки телеграм

Для любителів читання у нас є канали, які не тільки містять безмежну кількість ігор, але також пропонують можливість їхнього завантаження в різних форматах і включають обов’язкові до перегляду рекламні акції.

Добавить комментарий