23.04.2024
Технології

6 Найкращих альтернатив whatsapp для android 2021

Ми всі знаємо, що WhatsApp — це додаток для обміну миттєвими повідомленнями la найбільш затребуваний у Світ. Однак його нещодавні оголошення змусили мільйони людей подумати про пошук альтернативи, тим більше з урахуванням їхньої конфіденційності.

Тепер існує багато варіантів у крамниці додатків, хто міг би бути la збіг WhatsApp у 2021 році, все залежить від твоїх потреб та смаків, які сподобалися під час вибору.

6 Найкращих альтернатив whatsapp для android 2021

6 прекрасних замін WhatsApp для Android 2021 року

Але, якщо у вас є сумніви з приводу найкращих додатків, які могли б замінити платформу, що належить Facebook, ми зробили маленьку компіляцію з 6 чудових замін, які ви можете завантажити на власний Android у 2021 році. Приєднуйтесь до нас!

Прекрасні заміни WhatsApp на Android 2021 року

Аналізуючи різні варіанти Google Play Магазин , ми виявляємо, що існує більше одного додатка, що замінює WhatsApp , зокрема, ми думаємо, що ці шість обраних обіцяють вам дуже схожий досвід і триматимуть вас на зв’язку в будь-який час.

Потім ми більш детально пояснимо вам кожне з даних додатків, які ви можете завантажити на власний андроїд йти від WhatsApp .

Телеграма

Telegram, напевно, найкращий застосунок, який замінює WhatsApp у списку, здебільшого через кількість особливостей і функціональність, яку він пропонує більшою мірою, ніж платформа, що перебуває у власності Facebook.

6 Найкращих альтернатив whatsapp для android 2021

Один із додатків для обміну миттєвими повідомленнями, схожий на WhatsApp.

Головна відмінність між двома додатками полягає в тому, що Telegram збирає набагато менше інформації та даних користувача (нехай навіть не на завершальній стадії), що вже вважається великим кроком вперед. Але це ще не все.

Telegram шифрує de бій en бій у всіх повідомленнях і дзвінках у додатку, просто активувавши таємний режим і подальше поліпшення вашої конфіденційності.

Немов цього було недостатньо, є в нього вибір самознищувальних повідомлень із кількох пристроїв, канали (значно кращі за групи), багатоцільові боти, вдосконалений інтерфейс і звук: вихідний код відкритий і випущений під ліцензією GPL v3, який можна перевірити будь-ким конкретно на GitHub та проаналізуйте його щодо помилок або проблем, що дасть вам більшу прозорість.

розбіжність

Ти, напевно, знаєш, що Discord — це одна з комунікаційних платформ, яка найбільше затребувана у світі відеоігор. Але після певного часу і різних оновлень він став службою зв’язку набагато більш зрілою та ідеальною для будь-якого користувача, що являє собою альтернативу самому WhatsApp.

Син мінімалістичний інтерфейс — одна з важливих переваг, до якої, якщо ми додамо можливість відео, голосового і текстового чату, голосових і відеодзвінків зі зниженою затримкою, передавання файлів і фотографій, функцію власних повідомлень, групові чати, дзвінки з Groupe, спільне застосування мультимедіа, презентацію екрана мобільних пристроїв і навіть можливість створити свій особистий сервер, зробіть це дуже повним варіантом.

А найкращий варіант, вам не потрібно ділитися власним телефонним номером, а ще рахунки Сигнал і Telegram, з ім’ям користувача, яке ідентифікує вас і дає можливість вам спілкуватися з іншими людьми на майданчику. До речі, ми говорили, що це безкоштовно і доступно для найрізноманітніших платформ, наприклад як: Android, iOS, Mac, Windows, Linux і веб-версія для будь-якого браузера?

сигнал

З недавніми зміною в Політиці конфіденційності Facebook і групова міграція користувачів, сигнал позиціонує себе як один з прекрасні заміни WhatsApp .

Головні особливості Signal es que esta centrada 100% конфіденційність усуаріо , a tal punto que el unico dato, який recopila de estos es su numero telefonico, la fecha que se unio al servicio y en la que se initio la sesion por ultima time.

6 Найкращих альтернатив whatsapp для android 2021

Signal — одна з альтернатив WhatsApp, яка пропонує високу безпеку.

Якщо до всього цього додати, що він пропонує відео, голосові та текстові розмови, голосові та відеодзвінки з наскрізним шифруванням, безпечне передавання файлів і фотографій під протокол передавання сигналів, що робить його застосунок, схожий на спочатку WhatsApp.

Посланець facebook

Ця програма може замінювати популярний WhatsApp в Avenir не дуже далеко, або, в кращому випадку, ви можете зв’язати його і насолоджуватися універсальний кіт . І це те, що день у день його нові оновлення роблять його одним з дуже повних додатків для обміну миттєвими повідомленнями На сьогоднішній день.

А найкращий варіант, це функції та особливості включають: розумні боти, голосові дзвінки, відеодзвінки, обмін піснями та плейлистами, групові чати, міні-ігри та багато іншого.

ЛІНІЯ

Деякий час він був доволі поширений, але пізніше став залишатися непоміченим, але це не означає, що він перестає бути популярним. хороша дуже повна заміна з певними дуже цікавими функціями, яких немає в інших застосунках.

ЛІНІЯ це ще одне використання обміну повідомленнями Моментальний з функціями, схожими на WhatsApp. Що дійсно примітно в цьому азіатському майданчику, так це те, що він надає шанс проводити опитування у ваших чатах, проводити відеодзвінки за участю до 200 осіб одночасно, а ще має тимчасову шкалу, аналогічну соцмережі.

Плюс до цього, є дві дуже примітні функції, як-от Keep, свого роду "Порядок денний", що допомагає вам зберігати важливі дані чи речі, щоб ви не забули та не загубили їх у розмовах, а друга — можливість дзвонити за міжнародними номерами телефону, які у них не завжди є. ЛІНІЯ за пільговим тарифом.

Trois

Останній додаток у цьому списку — Threema, додаток, який робить проходження конфіденційності на високому рівні. На відміну від усіх попередніх, цей застосунок платний і його вартість становить 2,99 $ . Однак що робить його особливим і чому ми включили його до списку?

Він пропонує наскрізне шифрування всієї інформації, що передається на обслуговування через повідомлення, відеодзвінки, файли і навіть оновлення положення. Ба більше, він не збирає жодних даних від своїх користувачів, а тому гарантує більшу конфіденційність, практично анонімно.

Цікаво те, що, не застосовуючи ніяких призначених для користувача даних, він генерує абсолютно випадковий ідентифікатор під час використання програми, і з ним інші користувачі зможуть спілкуватися з вами. Нарешті, їхнє програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, тому його регулярно перевіряють на безпеку.

Як ви зможете побачити, це 6 чудових замін WhatsApp для Android у 2021 році і що вам необхідно спробувати, якщо Ви турбуєтеся власною конфіденційністю та застосуванням ваших даних як користувача платформи Facebook. Яким буде твій вибір?

Якщо привернула вашу увагу дана стаття, обов’язково познайомтеся з іншими безкоштовними додатками для обміну повідомленнями, такими як: Skype, Viber, близнюк et WeChat, які показують, що є життя за межами WhatsApp.

Добавить комментарий