17.04.2024
Технології

19 Оригінальних фонів, які нададуть їм особливого вигляду, ніж ваші відеодзвінки з масштабуванням

Zoom став однією з дуже вигідних платформ для коронавірусу, оскільки суспільне дистанціювання в ці тижні спонукає нас частіше застосовувати відеодзвінки. Суперечки навколо його відсутності безпеки та конфіденційності не змусив більшість користувачів кинути палити застосовуйте Zoom для організації зустрічей, чи то для роботи, чи то просто для того, щоб залишатися на зв’язку з близькими.

19 Оригінальних фонів, які нададуть їм особливого вигляду, ніж ваші відеодзвінки з масштабуванням

Великий спектр функцій Zoom робить його вельми комфортним інструментом для відеодзвінків. Припустимо, ви можете змінити фон відеодзвінка, щоб дістатися від пляжу до залу Сімпсонів протягом декількох секунд. Для надання нового вигляду власним відеодзвінкам Zoom, пропонуємо на вибір 19 незвичайних фонів.

19 віртуальних фонів для відеодзвінків Zoom

У той час, коли ви не можете вийти з дому, ви можете зіграти з власними фонами Zoom для поїздок під час відеодзвінків. Ось як ви можете зробити це, змінивши віртуальний фон, дуже звичайний варіант доступний для настільної версії платформи.

Під час відкривання програми натисніть кнопку із зображенням шестерні в правому верхньому кутку, щоб отримати доступ до налаштувань. Опинившись усередині, виберіть віртуальне тло і клацніть значок +, щоб додати зображення в галерею Zoom і зможете підібрати їх, а ще тло для відеодзвінків.

Якщо у вас закінчуються ідеї і у вас немає впевненості, які зображення можуть працювати в якості фону, ми зробили для вас хороший вибір. Є 19 найрізноманітніших фотографій, пов’язаних із серіалами, фільмами, відеоіграми та навіть більше професійним які ви можете застосувати під час робочих відеодзвінків.

19 Оригінальних фонів, які нададуть їм особливого вигляду, ніж ваші відеодзвінки з масштабуванням

У попередній галереї ви можете побачити деякі зображення, які складають нашу добірку. Кафетерій Друзі, Замок Гаррі Поттера Хогвартс, Карибський пляж, кімната Сімпсонів і навіть звичайний для Fortnite пейзаж. Це деякі з місць, які ми підібрали як фон масштабування. Щоб завантажити всі зображення з повною роздільною здатністю, ви можете зайти в папку Google Drive, яку ми створили.

Як ми говорили на початку, наша добірка зображень також допоможе вам знайти нові ідеї для допустимих фонів . Ви можете шукати власні улюблені шоу та фільми, місто, яке ви так любите, або відеогру, над якою ви так багато часу проводите зараз.

Будь-який малюнок можна застосовувати як фон для відеодзвінків Zoom, оскільки платформа не перешкоджає додаванню нових зображень до галереї. Зрозуміло, щоб віртуальний фон працював правильно, ви маєте стояти перед однотонною стіною .

Після того, як ви з’ясували, як змінити фон зборів Zoom і завантажили ці нові фони, ви можете продовжити дізнаватися більше про службу відеодзвінків за допомогою 12 порад щодо зуму, які необхідно знати , ті, хто допоможе вам отримати кращу віддачу від режиму інструментів .

Ми рекомендуємо вам: Як застосовувати мобільний пристрій Android як онлайн-камеру для відеодзвінків на комп’ютері

Добавить комментарий