18.04.2024
Технології

5 Порад щодо економії заряду акумулятора iphone

З приходом Система IOS 11, нову операційну систему для мобільних пристроїв від Apple, компанії Купертіно вийшло поліпшити більшість з ключових ресурсів айфон, серед яких більший службовий термін батареї. Але як ми можемо заощадити акумулятор нашого айфона?

5 Порад щодо економії заряду акумулятора iphone

Слідкуйте за нашими 5 порад, як продовжити час автономної роботи вашого айфона.

Фонові додатки

Сучасні пристрої дають можливість нам підтримувати роботу безлічі додатків у фоновому режимі, що дає нам можливість швидко і легко перемикатися між ними. Хоча, якщо ми триматимемо багато завдань відкритими, оперативка споживатиме непотрібні ресурси, що вплине на певний період часу автономної роботи нашого пристрою, навіть у тому випадку, якщо він буде мінімальним. Тому, поки ми не застосовуємо фонові програми, ми рекомендуємо вам закрити їх. Ми також можемо вимкнути багатозадачність через Налаштування — Загальні — Багатозадачність — Док .

5 Порад щодо економії заряду акумулятора iphone

Фонові оновлення

В iOS є функція, яка сильно полегшує нам завдання, оскільки сам пристрій може оновлювати додатки у фоновому режимі, тож коли ми знову їх застосовуємо, їх уже оновлено до останньої версії . Ця властивість споживає хороший відсоток від кожного заряду батареї, за допомогою чого ми можемо поліпшити автономність, якщо відключимо фонові оновлення. Для цього просто зайдіть в Налаштування — Загальні — Фонове оновлення і залишайте активними тільки ті, які нас цікавлять.

Витрата батареї додатків

Завжди бажано проходити en перегляньте додатки, які споживають найбільше батареї за допомогою Налаштування — Батарея . У цьому розділі ми можемо перевірити питоме споживання кожного додатка і приберіть ті, які викликають найменший інтерес, згідно з їхньою витратою батареї.

Функції Handoff і Airdrop

Хоча ці дві нові функції можуть бути цікавими користувачам, які хочуть ділитися власними документами або мультимедійним контентом між своїми пристроями Apple, ми їх не дуже часто застосовуємо. Насправді ж, вони споживають дуже мало енергії, але ми все одно можемо заощадити батарею, якщо вимкнемо їх через Налаштування — Загальні .

Яскравість екрана

Завдяки новим екранам із великою діагоналлю та більшою роздільною здатністю, надмірна яскравість же може припускати великий відсоток використання для нашої батареї. Ми завжди повинні адаптувати яскравість екрана до умов навколишнього освітлення, максимально роблячи меншою яскравість, або застосовувати інструмент Автоматична яскравість у налаштуваннях.

Добавить комментарий