24.06.2024
Технології

5 Порад щодо прискорення windows 10 за допомогою regedit

Якщо ми зазирнемо в Інтернет, ми швидко побачимо велику кількість сторонніх додатків і програм, які обіцяють збільшити продуктивність нашого комп’ютера. На превеликий жаль, ці обіцянки іноді бувають марними. А в гіршому випадку це також шкідливе ПЗ, яке вражає наш комп’ютер. Власне завдяки цьому в цій статті ми хочемо навчити вас рекомендації 5 для прискорити Windows 10 за допомогою Regedit .

Зрештою, цей інструмент, який Мікрософт надає з ОС і який дає змогу вам переглядати або змінювати Registre вищезгаданий зовнішнього середовища , може стати чудовим союзником, якщо ми знатимемо, як його застосувати.

У наступних рядках ми будемо розглядати кілька змін реєстру, які вам необхідно розглянути. Як зазвичай за цих обставин, ми рекомендуємо спочатку зробити резервну копію, щоб уникнути втрати конфіденційного вмісту під час появи проблеми. З урахуванням сказаного, давайте подивимося, як таким чином прискорити Windows 10.

5 Порад щодо прискорення windows 10 за допомогою regedit

5 порад щодо прискорення Windows 10 за допомогою Regedit протягом декількох секунд

IRPStackSize

IRPStackSize вказує обсяг 36-байтового буфера прийому, який комп’ютер здатний застосовувати одночасно. Тому, якщо ми його змінимо, ми змінимо дані, які комп’ютер здатний одночасно отримувати. Якщо у вас моментальне і стабільне інтернет-з’єднання, ви можете скористатися цим налаштуванням.

Коли ви перевірите, ви побачите, що система зазвичай виділяє 15 IRP у власному мережевому стеку, але ви побачите кращий досвід, якщо помістите його вище 32 IRP. Пам’ятайте, зрозуміло, що ви не можете перевищувати 50 IRP.

Вам необхідно перейти в наступну локацію:

Тут вам варто привнести IRPStackSize як значення DWORD у правій частині вікна Regedit, підібравши значення 32. Якщо ви помітили різницю, ви можете спробувати зробити більше до 50.

SizReqBuf

SizReqBuf представляє розмір буфера необробленого прийому в обстановці хоста. У результаті це впливає на вашу здатність розміщувати певний контент в обстановці з високою затримкою. Наприклад, ви розміщуєте ігровий сервер, і більшість людей скаржаться на затримку. Зміна цього значення допоможе зменшити вплив затримки. Ви також виграєте, якщо ви розмістите сайт або будь-яку іншу службу, включно з надсиланням файлів через миттєві повідомлення. Не потрібно турбуватися, обов’язково є рішення.

Вам необхідно перейти в наступну локацію:

Там вам варто привнести SizReqBuf як значення DWORD у правій частині вікна Regedit. Якщо у вас є сервер із більш ніж 512 МБ фізичної пам’яті, ви маєте змінити значення на 17424. Втім, якщо воно менше 512 МБ, ви можете подумати про придбання нового комп’ютера або встановити для нього значення 4356.

5 Порад щодо прискорення windows 10 за допомогою regedit

За замовчуванням TTL

Time to Live (TTL) повідомляє маршрутизаторам, скільки часу потрібно буде для доставки пакета, перед тим як він відмовиться і відкине пакет. Коли це значення встановлено на високе, комп’ютер витрачає більше часу на очікування, ніж якщо пакет не доставлено, що успішно зменшує продуктивність мережі. Поки не вказано жодного варіанту, Windows чекатиме 128 секунд перед закінченням. Але ви можете зменшити це очікування.

Вам необхідно перейти в наступну локацію:

Там вам варто привнести DefaultTTL як значення DWORD у ключі Settings. Ви можете знайти значення від 1 до 255 секунд. Найкраще значення для експертів — 64, хоча ви можете підібрати ще менше.

Tcp1323Opts

Tcp1323Opts дає можливість застосовувати RFC 1323, званий високопродуктивними TCP-розширеннями, трьома способами. Це дає можливість TCP-з’єднанню координувати розмір вікна прийому з сервером, даючи можливість комп’ютеру показати розмір вікна прийому до 1 Б. Знову ж таки, ви можете простягнути руку допомоги.

Вам необхідно перейти в наступну локацію:

Пошукайте TCP1323Opts як значення DWORD у правій частині редактора реєстру. Клацніть правою кнопкою миші та встановіть значення 1.

5 Порад щодо прискорення windows 10 за допомогою regedit

MaxFreeTcbs

MaxFreeTcbs — підозріла цінність для більшості користувачів, які не знають, як із цим поводитися. Визначає кількість активних TCP-з’єднань, які комп’ютер здатний обробляти практично в будь-який час часу, залежно від обсягу доступної фізичної пам’яті та продуктивності комп’ютера залежно від пропускної здатності.

Якщо число дуже велике, комп’ютер здатний бути не в змозі правильно обробляти транзакції TCP через велику кількість активних з’єднань, що обмінюються даними з комп’ютером одночасно. Утім, якщо це число дуже мале, ви не зможете розташувати або вимагати стільки підключень, скільки хочете.

Вам необхідно перейти в наступну локацію:

Там створіть або поміняйте MaxFreeTcbs, встановивши для нього значення 65536. Якщо ваш комп’ютер старий, не перевищуйте 16000.

Добавить комментарий