10.12.2023
Технології

5 Важливих порад щодо підвищення безпеки вашого мобільного телефону

Безпека наших телефонів айфон et Android це один з аспектів, який найбільше хвилює користувачів; до такої міри, що останніми роками наші мобільні термінали стали справжніми дуже маленькими комп’ютерами, які пропонують нам незліченну кількість додатків, серед яких є фундаментальні моменти нашої конфіденційності: програми для доступу до наших платіжних рахунків, додатки для обміну миттєвими повідомленнями за допомогою конфіденційних розмов, а ще можливість надсилати й одержувати Email персоналу. І, немов цього було недостатньо, впевнений вихід на ринок відремонтованих мобільних телефонів може вплинути на багато моментів нашої конфіденційності, якщо ми не знаємо, звідки і звідки вони. хто вони йдуть . Тому пропонуємо вам 5 ключових порад, які необхідно враховувати, щоб підвищити безпеку наших телефонів iOS і Android .

Як збільшити безпеку наших телефонів iOS та Android

І А справа вся в тому, що всього за кілька коротких років стільникові телефони зі звичайних пристроїв для дзвінків або надсилання текстів перетворилися на реальні розумні пристрої з незліченними додатками та сервісами для нашого звичайного життя, що виконує їх пріоритетними цілями для хакерів та друзів решти людей, бо вони можуть містити багато власних та конфіденційних даних.

Застосовуйте складний код розблокування

Найважливішим заходом безпеки для захисту нашого стільникового телефону від сторонніх вважається налаштування шаблону розблокування; І справді, високий відсоток користувачів навіть не налаштував деякі основні заходи безпеки, наприклад цифровий код або шаблон креслення . Навіть у цьому випадку є хакери, які можуть розшифрувати основні заходи безпеки, наприклад 4-значний PIN-код (найпопулярніший — 1234) або базовий геометричний зразок дизайну, за допомогою різних методів сумнівної етики. Тому краще налаштувати PIN-код до 6 цифр, щоб ускладнити завдання потенційним зловмисникам.

5 Важливих порад щодо підвищення безпеки вашого мобільного телефону

Не застосовуйте відкриті або загальнодоступні мережі Вай-фай.

Багато користувачів використовують відкриті або загальнодоступні мережі Вай-фай, щоб поліпшити підключення або покриття в конкретних ситуаціях або коли їм потрібно завантажити або надіслати великі документи або файли, щоб уникнути надмірного використання мобільних даних з нашого терміналу. Складність у тому, що є хакери, які можуть запросто отримати доступ до цих мереж, щоб потрапити в під’єднані пристрої в конкретний час, у такий спосіб розкриваючи наші власні та персональні дані; настільки, що через зламані додатки вони можуть перехопити наш сигнал і створити перешкоди між нашим мобільним пристроєм і загальнодоступною або відкритою мережею, щоб отримати безмежний доступ до наших особистих файлів. Таким чином ми рекомендуємо уникати побільше дані типи загальнодоступних мереж і довіряти мережі впевненість .

5 Важливих порад щодо підвищення безпеки вашого мобільного телефону

Дає можливість розташування вашого стільникового телефону

Це основний інструмент для пошуку вашого стільникового телефону, якщо ви його загубили або викрали; І справа не тільки в тому, що він пропонує нам точне місцезнаходження в разі крадіжки або втрати мобільний, але ми також можемо закрити і навіть видалити його вміст з іншого терміналу. Зрозуміло, зручно зменшити службу визначення розташування нашого смартфона і не приймати без розбору всі умови застосування застосунків, які ми встановлюємо та які потребують цієї функціональності, бо багато застосунків надсилатимуть інформацію про наші пересування та митниці, що можуть потрапити до рук третіх осіб із сумнівною етикою.

5 Важливих порад щодо підвищення безпеки вашого мобільного телефону

Не зберігати паролі в браузері

Інтернет-браузери пропонують можливість зберігати паролі наших улюблених сайтів для прискорення нашого перегляду та доступу до веб-сторінок, які ми відвідуємо дуже часто, таких як соцмережі, сайти банку, сайти електронної валюти, інтернет-магазини або облікові записи електронної пошти, серед іншого. І ось у чому проблема; І А справа вся в тому, що якщо ми втратимо власний стільниковий телефон і хтось його відновить, вони матимуть повний доступ до всіх наших особистих облікових записів і приватних сайтів. Таким чином, подібні інтернет-ресурси, як Facebook ou Амазонка, можуть втратити наш термінал; завдяки цьому ми взагалі не радимо зберігати наші паролі доступу на стільниковому телефоні.

5 Важливих порад щодо підвищення безпеки вашого мобільного телефону

Слідкуйте за можливими ознаками злому

Нарешті, ми повинні залишатися уважними до можливого небажаного проникнення нашого стільникового телефону, оскільки деякі характеристики можуть вказувати на можливість злому третіми особами. Одна з даних ознак — більша витрата батареї терміналу просто так, так як додатки для злому працюють у фоновому режимі без нашого відома. Ще одна функція, яка може виявити злом, — це більша температура мобільного через тривале застосування шпигунських застосунків, що теж призводить до більшої повільності під час опрацювання даних, перегляді меню або роботі в Інтернеті. За цих обставин оптимальним рішенням буде скинути пристрій до його заводського стану аби стерти всі можливі загрози.

Добавить комментарий