22.05.2024
Технології

Amazon зберігає записи alexa, якщо ви їх не видалите

Амазонка зізнався, що зберігає голосові записи Alexa, поки клієнти не видалять їх. Крім того, навіть після видалення запису голосу сліди можуть залишатися в неосновних системах зберігання Amazon. Це теж не чудові новини.

Вивчіть, як Amazon обробляє ваші дані

У першій половині цього року різні технічні видання почали розслідування того, що Amazon робить із голосовими записами людей Alexa. Що, для людей, які не знають, як являє собою пристрій, що працює. Це все, що говориться відразу ж після вашого попередження.

Звіти припускають, що Amazon зберігає стенограми людської взаємодії з Alexa. Навіть після того, як голосові записи було видалено. Сенатор від Делавера Кріс Кунс відправив листа засновнику і гендиректору Amazon Джеффу Безосу, і Amazon нарешті відповів.

Amazon визнає, що зберігає голосові записи Alexa

Amazon зберігає записи alexa, якщо ви їх не видалите

За повідомленнями, сенатор Кунс поставив два запитання, почавши з "Як довго Amazon зберігає стенограми голосових записів користувачів?" На що Amazon відповів: "Ми зберігаємо голосові записи і розшифровки стенограм клієнтів до того часу, поки замовник не вирішить їх видалити".

Це показують інші. Оскільки Amazon визнає, що зберігає голосові записи і розшифровки стенограми Alexa до того часу, поки замовник не видалить їх. І якщо вони не видалять їх, ми повинні висловити припущення, що вони зберігаються безстроково.

Кунс також поставив запитання Amazon: "Чи є у користувачів можливість видалити деякі або ці всі стенограми?" Після пояснення того, як користувачі здатні видаляти голосові записи, які пов’язані з їхнім обліковим записом. Amazon заглибився в деталі того, що і де зберігається, заявивши:

"Коли замовник прибирає запис голосу, ми видаляємо стенограми, які пов’язані з обліковим записом клієнта. І запит клієнта, і відповідь Alexa. Ми вже видалили ці стенограми з усіх ключових систем зберігання Alexa. І ми регулярно прагнемо до того, щоб ці стенограми не залишалися в жодній з інших систем зберігання Alexa. "

Записи зберігаються безстроково

Тому, коли замовник взаємодіє з навичкою Alexa, цей розробник навички також може вести облік взаємодії. Припустимо, для найрізноманітніших типів запитів Alexa, наприклад, коли замовник підписується на Amazon Music Unlimited. Замовляйте в Amazon Fresh, замовляйте машину в Uber або Lyft, замовляйте піцу в Domino’s.

Або купіть цифровий контент із преміальними здібностями. Зрозуміло, що Amazon або відповідний розробник здібностей повинні вести облік транзакції.

Amazon зберігає записи alexa, якщо ви їх не видалите

Припустимо, для інших типів запитів Alexa встановіть будильник, що повторюється. Або нехай пристрій нагадає вам про ваш день народження, внесе зустріч до вашого календаря або надішле повідомлення другу.

Клієнти не побажають або не чекатимуть видалення голосового запису, щоб видалити основні дані. Або забороніть голосовий пристрій виконувати запитане завдання.

Це дуже великий обсяг інформації для засвоєння. Але, по суті, Amazon заявляє, що робить все що можна, щоб видалити видалені стенограми з власних систем. Amazon і треті сторони можуть вести облік транзакцій. А Amazon збереже деяку інформацію про деякі запити.

Як видалити записи голосу в Alexa

Ба більше, сенатор Кунс, напевно, задоволений цією відповіддю. Обіцяючи зробити більше для захисту особистої інформації американців. Але є підозри, що клієнти Amazon, які взаємодіють з Alexa, матимуть сумніви з приводу зберігання даних.

Поки Amazon не поліпшить спосіб обробки таких даних, все, що ви можете зробити, — це видалити побільше.

Добавить комментарий