Хоча WhatsApp все також залишається найбільш затребуваним у світі додатком для обміну миттєвими повідомленнями, це не є секретом, що інші додатки отримали мільйони користувачів за останні місяці, зокрема, завдяки політиці конфіденційності WhatsApp.
І один із застосунків, який вирізняється найбільше, — це Signal, який, всупереч тому, що багато хто вважає, не вважається новим застосунком, насправді він був запущений на ринок у 2014 році, але не так давно набув поширення завдяки рекомендації свого Ілона Маска.
А справа вся в тому, що Signal — чудовий варіант перестати застосування WhatsApp, тим паче якщо ви хочете знайти більше конфіденційності та безпеки, і ми покажемо вам у нашому порівнянні між Signal, Telegram і WhatsApp, однак якщо у вас все ще є сумніви, то ось вам. Ми залишаємо 7 причин, через які вам слід вийти з WhatsApp і перейти на Signal.
7 причин, через які варто розпрощатися з WhatsApp і перейти на Signal
Ми покажемо вам, чому Signal може бути чудовим варіантом, ніж WhatsApp, хоча, зрозуміло, все може залежати від того, що для вас важливо і що ви насправді хочете від програми для обміну миттєвими повідомленнями.
Більше конфіденційності
Без сумніву, Signal — кращий конкурент, коли доходить справа до конфіденційності, тому що, хоча обидва додатки мають наскрізне шифрування у всіх власних розмовах, Signal йде далі, оскільки не записує будь-яку інформацію від своїх користувачів На відміну від WhatsApp, хоча він не може читати ваші розмови, він зберігає запис багатьох ваших даних, наприклад, як розташування, контакти, застосування даних і решта. І завдяки новим крокам, які вони зробили, щоб поділитися вашою інформацією з Facebook, ваша конфіденційність буде набагато більш скомпрометована .
Набагато більші групи
Якщо ж говорити про створення групи з сім’ї або друзів, Ви можете не дуже цікавитися цією перевагою, але якщо ж говорити про робочу групу або інформацію, якщо ви хочете знати, що в Signal можна створювати групи до 1000 контактів, число значно більше, ніж 256 учасників, які допускаються WhatsApp.
Зникнення повідомлень
І WhatsApp, і Signal мають чудову можливість надсилати повідомлення, які зникають, але в WhatsApp ви можете налаштувати його пропажу лише через 7 днів після відправки, тоді як в Signal цей показник можна налаштувати, ви тому можете видалити їх через пару секунд, і ця настройка може бути найрізноманітнішою для кожної вашої кішки.
Захистіть власну особистість
У Signal є особлива опція, яка розмиття облич на фото, яка, ймовірно, буде ідеальною, якщо ви хочете надіслати фотографію з невидимим обличчям, вам просто потрібно відредагувати її перед надсиланням, і вам не знадобиться застосовувати для цього будь-яке інше зовнішнє застосування.
Ви можете ділитися великими файлами
Якщо є одна сфера, в якій WhatsApp не може впоратися, це надсилання великих файлів, і це те, що у WhatsApp дозволені тільки файли розміром не більше 16 МБ. Перебуваючи в Signal, ви можете відправити файл потрібного вам розміру, оскільки обмежень немає.
Надсилайте повідомлення собі
Signal, як і Telegram, може вести з вами бесіду. — те ж саме, який дуже необхідний для збереження посилання, файлу або будь-якої іншої важливої інформації, яка вам необхідна. Хоча у WhatsApp ви теж можете цього домогтися, але спочатку вам необхідно виконати цей маленький прийом.
Сигнал з відкритим вихідним кодом
Якщо у вас мало комп’ютерних знань, це може здатися незначним, але це може бути навіть найсерйозніша причина в усьому списку, чому вам слід переключитися на Signal і залишити WhatsApp позаду себе.
Заява, що Signal має відкритий вихідний код, що означає, що все прикладне програмування прозоре для всіх, хто хоче його вивчити, без якихось секретів. Весь його вихідний код доступний на Github .