18.05.2024
Технології

Адаптери powerline — як вони працюють і як вибрати відповідний

Застосування бездротових з’єднань сьогодні широко поширене. Лише кілька років тому підключення до Інтернету за допомогою кабелю було звичним явищем. Потроху з’явилися переносні пристрої, і тепер у нас є великий спектр можливостей. Тепер і в цього є власні межі. Як усі знають, Вай-фай має обмежений діапазон. Що далі ми будемо від маршрутизатора, то буде більше проблем зі швидкістю та стабільністю. На щастя, у нашому розпорядженні є різні пристрої, які ми можемо застосовувати для його поліпшення. У цій статті ми поговоримо про адаптери powerline . Ми розповімо, що це таке, як вони працюють і що необхідно брати до уваги під час вибору.

Необхідність збільшення нашої мережі Вай-фай

Сьогодні необхідність в посилити нашу мережу Вай-фай більша. У нас виникає все більше і більше підключених пристроїв, і це призводить до збільшення потреб. Сучасні маршрутизатори, хоча і мають збільшену дальність дії, можуть не забезпечувати відстань, якої дійсно потребують наші пристрої.

Пам’ятайте, що пристроїв виникає все більше і більше, ніж те, що ми називаємо Інтернетом речей. Дедалі більше пристроїв у нас у домі під’єднані до Інтернету, а це означає, що ми не завжди можемо розміщувати їх поруч із маршрутизатором. Наприклад, йдеться про лампочки, телевізори та безліч інших пристроїв.

Це робить важливим посилення мережі Вай-фай. Важливо забезпечити підключення до інших частин будинку і можливість підключення. Це тут які адаптери Powerline входять .

Що таке адаптери Powerline

Коли ми говоримо про адаптери Powerline, мається на увазі пристрої, які застосовуються для під’єднання до Інтернету інших частин будинку. Вони дають можливість нам підключатися бездротовою мережею без потреби перебувати поруч із маршрутизатором. Те, що, як ми вже розповідали, стає все більш важливим.

Однак його необхідно відрізняти від повторювачів або підсилювачів. У цьому разі ПЛК застосовують Енергосистема . Це робить набагато легшим встановлення. Це рятує нас від необхідності укладати довгі кабелі Ethernet, а ще від втрати швидкості та якості підсилювачів.

Як працюють ці типи адаптерів

Можна абсолютно чесно сказати, що адаптер CPL працює як міст між точкою доступу (маршрутизатором) і пристроєм, який ми будемо застосовувати для підключення (мобільний телефон, телевізор…). Цей міст дає нам можливість зв’язати ці дві точки.

це придумувати essentiellement з 2-ух частин: Один із пристроїв підключено до маршрутизатора через дріт Ethernet. Інший — той, хто підключиться до іншої точки вдома або на робочому місці. Як ми вже говорили, обидва повинні бути підключені до розетки.

Ми підключимо цей другий пристрій до пристрою, який збираємося застосувати. Наприклад, якщо ми збираємося під’єднатися до телевізора, то до роз’єму, що знаходиться поруч. Таким чином, ми даємо гарантію, що з’єднання досягне місця призначення якнайкраще, а швидкість і якість гарантовані.

Після під’єднання 2-ох пристроїв ми можемо під’єднатися до мережі з інших пристроїв. Це легкий процес і нічого іншого не вимагає.

Якщо порівнювати з іншими опціями, наприклад як підсилювачі, він представляє деякі avantages . З одного боку, ми збираємося під’єднатися до іншої точки будинку, не втрачаючи одночасно високої швидкості. Але також потрібно брати до уваги, що стабільність теж важлива, і в даному випадку вона ще й покращує її.

Адаптери powerline - як вони працюють і як вибрати відповідний

Як підібрати адаптери Powerline

Як це зазвичай буває з багатьма пристроями, які ми можемо придбати, є певні відмінності. Є певні аспекти, які можуть бути цікавими користувачам, і ми спробуємо пояснити, як підібрати адаптери Powerline, щоб максимально застосувати їхні можливості.

Вбудована розетка

Перше, що необхідно брати до уваги, — чи інтегрує він чи ні одну електричну розетку. У більшості випадків це може бути вельми корисно, оскільки в цьому разі нам не потрібно буде обходитися без сокета.

Якщо ви вважаєте, що можете скористатися можливістю під’єднати інший пристрій або якщо в кімнаті, де ви будете його застосовувати, мало розеток, краще підібрати вбудовану розетку.

роз’єм Ethernet

Також потрібно сказати, що ми можемо вибрати адаптери Powerline лише з Вай-фай або з роз’ємом. Ethernet . Це ще один особливо важливий аспект, якщо ми хочемо об’єднувати певні пристрої за допомогою кабелю і, таким чином, мати більшу стабільність. Досконало придбайте той, у якого є роз’єм Ethernet.

Є також пристрої, які пропонують швидкість Fast Ethernet (до 100 Мбіт/с) та інші, сумісні з Gigabit Ethernet (до 1 Мбіт/с).

Максимальна швидкість

Потрібно сказати, що є різні стандарти, які представляють ємність даного пристрою. Йдеться про AV, AV500, AV2 і AV2-MIMO. Отже, власне в такому порядку і з’явилися ці стандарти. Таким чином, можна абсолютно чесно сказати, що остання версія — AV2-MIMO. Це той, який пропонує дуже високі швидкості та більшу стабільність.

Тому, якщо ви хочете, щоб швидкість була найбільшою, ви маєте вибрати адаптери Powerline, що відповідають останнім нормам.

Подвійна смуга чи ні

Ще один аспект, який слід включити, — це те, чи це подвійна смуга чи ні. Як ми знаємо сьогодні, ми можемо підключатися до Інтернету без проводів у діапазонах 2,4 і 5 ГГц. У кожного є власні негативні та позитивні сторони залежно від обставин.

Добавить комментарий