24.06.2024
Технології

Alphabet (google) також буде зацікавлений у tiktok.

Практично вимагали, правда в тому, що Менеджери TikTok шукають покупця поспіхом після того, як Трамп продовжив власний хрестовий похід, застосовуючи WeChat і TikTok як зброю струмінь проти китайського режиму.

Крайній термін, встановлений американською адміністрацією, — 12 листопада, і під страхом заборони або примусового продажу сервіс, розроблений ByteDance, уже найбажаніша цукерка великих технологічних компаній Америки, з Мікрософт, Oracle, Twitter і тепер також алфавіт, як ви вважаєте, переговори.

Alphabet (google) також буде зацікавлений у tiktok.

Мікрософт, Oracle, тепер Google ??? Усім необхідний TikTok!

9to5Google сказав нам ніж алфавіт, Материнська компанія Google розглядала можливість інвестування в TikTok як частину пропозиції більшої групи. який, зрозуміло, не став би ніс його фруктів, однак це не знизило зацікавленості гіганта Mountain View до соцмережі китайського походження.

Згідно з джерелами, ідея Alphabet полягала у створенні консорціуму, який інвестував би в TikTok там, де в них був би лише один "Участь меншини без права голосу", використовуючи одну з власних інвестиційних дочірніх компаній, відому як CapitalG , однак це зусилля, судячи з усього, не розглядалося. іншими сторонами.

Alphabet (google) також буде зацікавлений у tiktok.

TikTok — найбільш підходящий додаток для соцмереж

CapitalG у минулому інвестував у подібні сервіси, як Lyft або Snap, хоча інвестиційні галузі величезного алфавіту також включають Google Ventures та інші компанії, які бажають інвестувати в запуск . У всякому разі це здається складним, що Google по завершенню купує TikTok , оскільки є велика кількість перешкод, які пов’язані з подібною операцією.

Завжди говорилося, що це має бути технологічна компанія, яка вже є за межами Китаю, оскільки організаційна структура, здатна виконувати міжнародні операції як в Америці, так і в країнах Європи, потрібна, щоб покупці сформували команду, яка може продовжити діяльність TikTok.

Крім того, ми не повинні забувати, що в країнах Європи зокрема, а ще в США є великий тиск з боку регулюючих органів, щоб уникнути монопольної практики або антиконкурентного, що для Google було б важко пояснити, якщо врахувати, що вони мають уже такий сервіс, як YouTube.

Немов цього було недостатньо, ми також знаємо, що Свої розробники YouTube готували сервіс, подібний до TikTok, який змагатиметься з ними під керівництвом відеогіганта в потоковому сервісі, хоча ми досі мало про нього знаємо.

У всякому разі з Блумберг вони запевняють, що "Alphabet не виключає участі в майбутніх пропозиціях" , але зважаючи на те, що вартість TikTok може становити від 20 000 до 50 000 мільйонів американських доларів, це здається складним, що Google витратить такі суми. І не Facebook, вас також зацікавить TikTok?

Добавить комментарий