22.05.2024
Технології

Альтернативне виправлення або відновлення в hotmail (outlook)

Факт не тримати a освіжити інформацію про безпеку в нашій email може мати неприємні результати в перспективі, коли ми хочемо увійти в Hotmail, але не можемо, оскільки в цей час вони просять нас довести нашу особистість. Тому важливо, щоб наші відновлення електронної пошти або заміна в Hotmail завжди актуальна.

Тому, якщо ви коли-небудь думали, як переключитися на альтернативну адресу електронної пошти, і не можете знайти, як зробити це в інтерфейсі Outlook, на Worldcuentas.com, ми підготували цей звичайний посібник, щоб у вас не було сюрпризів, коли вас попросять підтвердити вашу особу в Hotmail.

Як змінити додаткову пошту

Кроки для змінити адресу вашої електронної адреси — альтернативна пошта , який ми застосовуємо наприклад якщо ми втратити доступ до нашого облікового запису Hotmail , такі:

  1. Спочатку ми підключаємося до нашої поштової скриньки Outlook
  2. Тепер вам потрібно буде натиснути на зображення вашого профілю , що знаходиться у верхньому меню з правого боку.
  3. Прихистіть себе презирливим, лагідним, згодним на такий варіант " Мій акаунт "
  4. Una vez dentro, puede que te hagan iniciar sesion otra vez.
  5. Cuando estemos dentro de nuestra cuenta de Hotmail (Outlook), veremos una serie de opciones, tensremos ir abajo del todo, donde dice "Освіжити інформацію про безпеку" Натисніть "Оновлення".

Альтернативне виправлення або відновлення в hotmail (outlook)

  1. Cuando the hayamos dado натисніть "Оновлення", Veremos otras opciones, en este caso seleccionaremos donde dice "Контактна інформація та безпека", Clickando в "Освіжити мою інформацію".

Альтернативне виправлення або відновлення в hotmail (outlook)

Ahora si, aqui veras todas las opciones de seguridad que tienes cuando te pidan verificar tu identitydad, o pierdas el acceptso a tu cuenta. Si no ves ningun correo electronico alternativo asignado, tenras que dar click en "Додайте інформацію про безпеку" Y seleccionar "Альтернативна адреса електронної пошти".

Дендо натисніть "після", Ви будете педіраном код que te habran enviado al correo de recuperacion para verificar que tienes acceptso a el. Tambien podras actualizar o modificar el numero de telefono, incluso comparegar mas numeros por si acaso. No te olvides de guardar los cambios

Esta es la forma mas rapida y facil, щоб отримати доступ до нової інформації про seguridad para poder actualizarla. Немає нашого олвидема, що Hotmail (Outlook), cada cierto tiempo cuando Acceder a tu Bandeja de entrada, te pediran que veruelles tu identitydad. Якщо в даний момент ви informacion no esta actualizada, ya no tienes acceptso a la que pusiste, perderas el acceptso a tu correo.

?Para que sirve an electronic correo de recuperacion?

За часів Crearnos email con cualquier провайдер електронної пошти , cada uno de ellos є можливість a serie de informacion personal, ademas de dos opciones de seguridad, par que en el caso de Olvidarnos de Nuestra Contrasena , де perdamos el acceptso to nuestro mail, podamos recuperarlo.

Нормальним вважається те, що варіанти відновити обліковий запис — це наш телефонний номер та альтернативна адреса електронної пошти, тобто існує ще одна адреса електронної пошти, яку ми маємо, це може бути інша власна адреса електронної пошти, яку ми використовуємо на роботі або в університеті, але ми однаково повинні мати до неї доступ.

Добавить комментарий