22.05.2024
Технології

Amazon prime music: що це, для чого і як працює

Amazon Prime Music — музична платформа Amazon, підписана на пакет Prime . Це, разом з іншими сервісами, як-от Amazon Photos, Amazon Prime Video і Amazon Prime Now, вважається частиною плану оплати, пропонованого найзнаменитішим у світі online-магазином. Il пропонує дуже великий каталог пісень який ви можете слухати на всіх ваших улюблених пристроях, оскільки він має універсальну платформу, яка адаптується як до смартфонів, так і до комп’ютерів.

У цьому сенсі ви можете застосувати його як застосунок на власному стільниковому телефоні, незалежно від того, чи застосовуєте ви Android ou iOS або, якщо хочете, з комп’ютера Windows чи Mac. Його також можна застосовувати в інших операційних системах з браузера. Важливо показати, що Amazon Prime Music не слід плутати з Amazon Music Unlimited, оскільки, хоча вони служать частиною однієї компанії, для останньої потрібна додаткова підписка.

Чому це

Amazon Prime Music — це застосовується для доступу до музичного контенту від різних виконавців, що зберігаються в плейлистах або радіостанціях, підібраних їхніми розробниками. Він не включає настирливу рекламу або відволікаючі моменти, так що ви можете провести багато годин розважальних заходів, слухаючи власні улюблені пісні. Однак слід брати до уваги щомісячний термін під час використання платформи.

Як це працює

Щоб застосовувати Amazon Prime Music, у вас має бути обліковий запис на Amazon.com , який ви можете швидко створити, дотримуючись посилання . Одне, що вам доведеться пред’явити, це ваше ім’я та прізвище, адреса електронної пошти та пароль для доступу до облікового запису. Пізніше вам доведеться активувати його за допомогою прикріпленої кнопки в повідомленні Amazon, відправленому на вказану адресу електронної пошти. Коли все буде готово, вас попросять пред’явити додаткову інформацію, наприклад країна походження і спосіб оплати.

Тепер, коли у вас є профіль на Amazon, вам необхідно зареєструватися як основний замовник, щоб мати доступ до позитивних якостей цієї послуги. Для цього достатньо навести курсор миші на варіант "Звичайне число" На верхній панелі параметрів ви потрапите у вікно виставлення рахунків, де ви можете підібрати між оплатою банківською карткою або додаванням власного банківського рахунку.

Amazon prime music: що це, для чого і як працює

Пам’ятайте, що вам для цього знадобляться коди BIC і IBAN, які ви можете отримати, зателефонувавши в банк-оглядач або переглянувши банківські виписки. Коли все буде готово можна починати застосовувати Amazon Music Prime проблем немає.

Яка ціна

Підписка Amazon Prime Music закріплена до сервісу Prime без якихось позачергових витрат або оплати. Інакше кажучи збори становлять 3,99 євро/міс. , що еквівалентно 36 € протягом року. Потрібно сказати, що під час підписки у вас буде 30 днів безкоштовного застосування, щоб перевірити, чи справді підписка на послугу вам необхідна, їх можна скасувати в будь-який час.

Сумісні пристрої

Amazon Prime Music — це універсальна платформа, яку можна застосовувати з різних пристроїв. Або в мобільному додатку, або зі смартфона Android ou iOS і веб-версія на комп’ютери ноутбук або настільний комп’ютер, Windows або Mac; однак останній може бути адаптований до будь-якого браузера або ОС, які застосовують підібраний вами браузер на вашому комп’ютері.

На додаток до всього цього ви можете насолодитися улюбленою музикою на 10 пристроях одночасно через єдиний обліковий запис Prime Music. Що стосується завантаження пісень для прослуховування в автономному режимі, у вас у розпорядженні буде максимум 4 комп’ютери. Однак якщо ви придбаєте безлімітний тариф, ви можете завантажувати музику на 10 пристроїв одночасно.

Різниця між Prime Music і Music Unlimited

Amazon Music або Amazon Prime Music — це сервіс, який не вимагає позачергових витрат або підписки для його застосування, поки ви підписані як основний замовник. Він має вдома 2 мільйони пісень, що поширюється у плейлистах та радіостанціях, підібраних розробниками, для безперервного прослуховування (без реклами) під час 40 годин протягом місяця.

Тоді як Amazon Music Unlimited містить 70 мільйонів пісень, що ви можете слухати стільки, скільки захочете, на будь-якому сумісному пристрої без перерв. Іншими словами немає обмеження на кількість годин протягом місяця, і під час використання він не надає настирливу рекламу. Однак дана послуга вимагає оплати передплати підписки Amazon Prime додатковий , ціна якого становить 9,99 € протягом місяця .

Доступні країни

Amazon Prime Music доступний у найрізноманітніших країнах. , серед яких ми можемо показати: Колумбію, Бразилію, Уругвай, Іспанію, США, Сполучене Королівство, Бельгію, Болгарію, Гватемалу, Гондурас, Нікарагуа, Нідерланди та інші.

Як ми вже бачили, Amazon Prime Music — це послуга, підписана на тарифний план відомого online-магазину. Це хороша заміна для прослуховування ваших улюблених виконавців, якщо ви не перевищуєте місячний ліміт годин для прослуховування.

Добавить комментарий