06.12.2023
Технології

Amazon prime music проти amazon music unlimited що краще? у чому різниця між ними?

У світі музичних розважальних заходів у нас існують різні ресурси. Наше впадає в око компанії Amazon. Це змушує нас думати, що він нам краще підходить. У цьому випуску ми допоможемо вам вибрати. Amazon Prime Music проти Amazon Music Unlimited. Що найбільш ефективне? У чому різниця між ними?

Amazon Prime Music

Amazon Prime Music — потужний ресурс від Amazon в якості платформи для потокового передавання музики; платформа, що конкурує зі Spotify, Apple Music, Youtube Music. Це служба передплати, яка пропонує власним клієнтам вільний доступ до більш ніж 2 мільйонів пісень, включаючи доступ до сотень станцій.

Amazon prime music проти amazon music unlimited що краще? у чому різниця між ними?

Він також має низку позитивних якостей для відпочинку з сім’єю та розважальних заходів. Усе залежить від ваших потреб, включіть ідеальну категорію для тих, кому необхідна музика для роботи або натхнення, вони є "Робота і концентрація".

Доступні традиційний рок, музика в класичному стилі, навіть природні звуки та звукові версії! Ще одна особливість — у ньому є караоке. Музика Amazon Prime, надає вам тексти ваших пісень у дусі караоке. Детальніше про цю послугу, ми залишаємо вам посилання на його офіційний сайт.

Amazon Music Unlimited

Це безмежна платформа для потокової передачі музики. Понад 45 мільйонів MP3 файлів, ти можеш слухати музику вільно не турбуючись про рекламу, ви також можете створювати свої списки відтворення. У вас навіть є можливість завантажувати музику, щоб слухати її без підключення до Інтернету, коли захочете.

Amazon prime music проти amazon music unlimited що краще? у чому різниця між ними?

відмінності

Беручи до уваги сказане вище, ви вже можете уявити собі їхні відмінності. Але щоб вам було простіше, ми більш чітко розповімо про їхні переваги і про те, що ви можете від них отримати.

  • Що стосується кількості пісень . Amazon Prime Music налічує понад 2 мільйони пісень, а Amazon Music Unlimited — понад 60 мільйонів пісень.
  • Межа слуху . Amazon Prime пропонує 40 годин музики протягом місяця. Amazon Unlimited, як видно з назви, не обмежений.
  • Amazon Prime Music не дає можливість обирати плейлисти, тільки обрані експертами, всупереч Amazon Безлімітний.
  • Amazon Unlimited надає вам огляд останніх версій . Amazon Prime ні.
  • В обох сервісах ви насолоджуйся музикою без реклами . Ви також можете скористатися автономним режимом. І вони сумісні з одними й тими самими електронними пристроями (автомобільне обладнання від виробників-партнерів, телефони, планшетні комп’ютери, системи, як-от Android, Mac, Ipad, Айфон, Windows, планшетні комп’ютери Fire, Alexa та інші).
  • Дві платформи мають так, що ви можете отримати доступ до радіостанцій або станцій. Ви також можете перемотувати пісні вперед.

Що найефективніше? Який мені вибрати?

Усе залежить від ваших потреб і того, що ви цінуєте більше, ніж послугу. Особисто ми думаємо, що Amazon Prime виправдовує очікування власних клієнтів, не звертаючи уваги на деякі обмеження. Отримав море пісень, якщо чесно, його каталог понад 2 мільйони вельми прийнятний.

Ви можете підібрати пісні, у вас є офлайн варіант . У вас також є послуги приватної хмари від Prime Potos, у вас є Prime Video у вас у розпорядженні, вже не кажучи про те, що у вас під рукою переваги підписки на спільноту Amazon Prime. Скористайтеся перевагами швидкої та безкоштовної системи доставки ваших продуктів, наприклад ексклюзивних пропозицій.

Ви можете спочатку спробувати Amazon Prime, а якщо цього недостатньо, ви можете перейти на Amazon Unlimited Music, оскільки він включає цю опцію у вашу підписку. Ми сподіваємося, що за допомогою всієї цієї інформації нам вдалося розігнати ваші сумніви. Якщо ви підберете один із них, ми будемо щиро раді почути, що ви про нього думаєте.

Добавить комментарий