18.05.2024
Технології

Amazon зберігає голосові записи alexa, поки ви їх не видалите

Amazon визнав, що зберігає ле записи Голос Алекса поки клієнти не приберіть їх. Крім того, навіть після видалення голосового запису його сліди залишаються в неосновних системах зберігання. Усе це не чудові новини.

Вивчіть, як Amazon обробляє ваші дані

Amazon зберігає голосові записи alexa, поки ви їх не видалите

У першій половині 2019 року різні технічні видання почали розслідування того, що Amazon робить із голосовими записами людей в Alexa. Що для людей, сторонніх до того, як працює Alexa, — це все, що вимовляється відразу ж після проголошення вашого контрольного слова.

Звіти припускають, що Amazon зберігає стенограми людської взаємодії з Alexa навіть після стирання голосових записів. Сенатор Кріс Кунс із Делавера надіслав листа засновнику і гендиректору Amazon Джеффу Безосу, і Amazon нарешті відповіла.

Amazon визнає, що зберігає голосові записи Alexa

Amazon зберігає голосові записи alexa, поки ви їх не видалите

Згідно з CNET, Кунс поставив два запитання, почавши з "Як довго Amazon зберігає стенограми голосових записів користувачів?" На що Amazon відповів: "Ми зберігаємо голосові записи і розшифровки стенограм клієнтів до того часу, поки замовник не вирішить їх видалити".

Це само по собі показово, оскільки Amazon визнає, що зберігає голосові записи і стенограми Alexa до того часу, поки замовник не видалить їх. І якщо вони їх не сховають, ми повинні висловити припущення, що їх утримують на невідомий термін.

Кунс також поставив запитання: "Чи є у користувачів можливість видалити деякі або ці всі стенограми?" Після пояснення того, як користувачі здатні видаляти голосові записи, які пов’язані з їхнім обліковим записом, Амазонка заглибився в деталі того, що і де зберігається, сказавши:

Це багато інформації, яку необхідно перетравити, але здебільшого Amazon заявляє, що робить все, що можна, щоб видалити видалені стенограми з власних систем, бізнес і треті сторони можуть вести записи транзакцій, а бізнес буде зберігати деякі дані за конкретними вимогами.

Як видалити записи голосу Alexa

Amazon зберігає голосові записи alexa, поки ви їх не видалите

Кунс, напевно, задоволений такою відповіддю, але пообіцяв зробити більше для "захисту особистої інформації американців". Однак ми думаємо, що клієнти, які взаємодіють з Alexa, хвилюватимуться про збереження даних.

Поки ви не зробите кращий спосіб обробки таких даних, все, що ви можете зробити, — це стерти їх побільше. Маючи це на увазі, ось як видалити голосові записи на вашому Echo. Або, якщо вам ліньки, ви можете попросити Алексу видалити ваші голосові записи.

Добавить комментарий