30.11.2023
Технології

10 Порад про samsung galaxy s9 і s9 plus, яких ви не знали

Ви запланували придбати новий Samsung Galaxy S9 або Galaxy S9 Plus ? тоді зроби це зір ніколи не втрачає Н.У.К. гід-тури, щоб максимально застосовувати можливості нового смартфона de Samsung . Кілька функцій, з якими ви, можливо, не знайомі і які роблять новий південнокорейський термінал одним з дуже універсальних і привабливих на ринку для щоденного застосування. Ми залишаємо їх вам 10 найкращих порад для новачків Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus .

Найкращі рекомендації для Samsung Galaxy S9

Зсуньте селектор камери

Samsung пропонує можливість зручно і швидко переміщатися між різними камерами терміналу. звичайними рухами по екрану, без потреби перемикатися між камерами однотипні для доступу до іншого. Отже, і з самого додатка камери, ми можемо рухати пальцем униз і вгору, щоб перемикатися між задньою і передньою камерами, а ще для зміни режиму в цій камері.

10 Порад про samsung galaxy s9 і s9 plus, яких ви не знали

Відповідайте на повідомлення за допомогою плаваючого вікна

Однією з найкращих функцій Galaxy S9 у сфері сповіщень є можливість переглядати та взаємодіяти зі службами обміну повідомленнями, не змінюючи застосунок. Отже, якщо прокрутити сповіщення зверху, з’явиться спливаюче вікно, в якому ми можемо відповісти на повідомлення, залишивши вихідний застосунок у фоновому режимі . Після того, як ми надішлемо повідомлення або закінчимо з повідомленням, нам просто необхідно закрити це вікно, щоб продовжити роботу з вихідним додатком.

Селфі у фокусі

Одна з найбільш хороших функцій нових селфі Galaxy S9 (окрім нового AR Emojis) — можливість закрутити голову наше середовище в selfies, щоб отримати набагато якісніші знімки і зробити наше обличчя більш помітним. Щоб застосовувати цю опцію, просто відкрийте передню камеру і виберіть Селфі-фокус у верхньому меню.

10 Порад про samsung galaxy s9 і s9 plus, яких ви не знали

Змінити роздільну здатність екрана

Les nouveaux Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus ставка на великий дисплей із приголомшливою роздільною здатністю до 2 ? 960 пікселів або WQHD + , хоча термінал дає нам можливість налаштовувати цю роздільну здатність, щоб заощадити заряду батареї. Таким чином, ми можемо підбирати між Full HD + (2 ? 220), що буде у форматі Full HD, і HD + (1 ? 480), еквівалент 720p. Для цього просто зайдіть у Налаштування — Екран — Роздільна здатність екрана провести пальцем по селектору роздільної здатності.

Вимкнення та увімкнення звуку Dolby Atmos

Новий Galaxy S9 пропонує дуже якісний звук Dolby Atmos , що дає нам змогу покращити якість звуку нашого терміналу та насолоджуватися об’ємним звуком на 360 градусів. Щоб активувати та деактивувати цю опцію, просто відобразити меню сповіщень у верхній частині екрана та активувати або ні значок Dolby Atmos . Також, якщо ми продовжимо натискати на значок, ми отримаємо доступ до показників Dolby Atmos, з яких можна підібрати різні звукові ефекти, як-от музика, фільм або голос.

Подвійний обмін повідомленнями

Le Galaxy S9 дає нам можливість застосовувати один і той самий застосунок для обміну повідомленнями або соцмережі, якщо в нас є два різні облікові записи, зручно та швидко, не змушуючи нас входити й виходити знову й знову. Щоб активувати цю опцію, нам необхідно перейти в Налаштування — Широкі функції — Подвійний обмін повідомленнями . Додатки, сумісні з наступним: WhatsApp , Facebook , Facebook Messenger, Skype, Viber, Telegram і Snapchat .

Контроль тиску артерій

У Samsung є кілька поколінь власного сімейства Galaxy S, що пропонує моніторинг серцевого ритму за допомогою власних датчиків. У випадку з Galaxy S9 функція тиску артерій додана. Крім співпраці з Каліфорнійським університетом у Сан-Франциско для збору призначених для користувача даних і проведення досліджень, ми, як і раніше, можемо поміряти кров’яний тиск, щоб контролювати своє здоров’я, так, як і раніше, під наглядом нашого лікаря. Ми знайдемо подібну функцію в Папка додатків Samsung — Samsung Health — HLF .

Налаштування інтернет-браузера

Ми завжди можемо скористатися повноекранним переглядом Інтернету, якщо ми злегка доторкнемося до панелі навігації, щоб заховати її. Ми також можемо отримати доступ через Налаштування — Дисплей — Навігація . Завдяки цьому ж меню ми можемо налаштувати багато деталей інтернет-браузера, наприклад колір інтерфейсу, серед безлічі кольорів.

Samsung Pass

Крім функції автозаповнення за замовчуванням Android 8.0 Oreo, Samsung пропонує свою систему, інакше кажучи Samsung Pass, що дасть змогу нам прискорити навігацію найрізноманітнішими застосунками, наповнюючи такі поля, як паролі для веб-сайтів або застосунків, за допомогою наших власних систем безпеки за допомогою датчиків відбитків пальців або райдужної оболонки ока. Зрозуміло, ми завжди можемо переключитися на систему Android, якщо нас це переконає більше. Налаштування — Samsung Pass .

Чутливість сенсорного управління

Якщо ми виберемо плівку для захисту для екрана від подряпин, ми завжди зможемо зробити більшу чутливість сенсорної панелі, щоб наша навігація була більш точною і зручною. Для цього просто зайдіть у Налаштування — Широкі функції — Чутливість до сили натискання .

Добавить комментарий