13.07.2024
Технології

Android automotive що це таке, для чого і які всі функції цього пристрою?

Без сумніву, один із дуже важливих принципів, на який повинен зважати будь-який водій під час керування автомобілем, — не застосовувати мобільний пристрій під час керування автомобілем. З того часу це могло спричинити аварію протягом кількох секунд або спричинити щось ще гірше, ніж навіть призводить до смерті людини.

Ось чому, з появою технологій, фахівці вирішили створити певні рішення, завдяки яким водії мають чудову можливість бачити важливі елементи власного мобільного, шукайте адресу в Інтернеті або слухайте музику, щоб робити більше. Насолоджуйтеся поїздкою, без потреби переходити прямо до вашого смартфону. Причина, чому, Android Automotive з’являється .

Таким чином, це інтерфейс, адаптований до автомобіля, який можна поставити на будь-який стільниковий телефон, що працює під Android , так що драйвери можуть керувати деякими дуже хорошими функціями. Щоб дізнатися якомога більше про цей новий інструмент, ми запрошуємо вас прочитати цю статтю, в якій ми визначимо, що це таке, які його функції та як його можна максимально застосувати .

Що таке Android Automotive і для чого застосовується являє собою пристрій?

Оптова торгівля, Android Automotive це інтерфейс, розроблений Google, який має можливість адаптувати екран мобільного пристосування для застосування прямо з автомобіля, без якихось складнощів . Інакше кажучи він дає можливість усім смартфонам під управлінням ОС Android виконувати керувати головною панеллю управління автомобілем .

Таким чином, він з’явився в середині 2014 року і був класифікований як стандарт телематики, що сильно допомагає водіям, які використовують інтерфейс, схожий на інтерфейс їхнього стільникового телефону, з машини або вважають це непрактичним. і запаморочити голову інформаційно-розважальну систему вашого автомобіля. При цьому в усякому разі інтерфейс підкреслить, що людина вказує безпечне поводження з транспортним засобом під час роботи в режимі гучного зв’язку.

Таким чином, Android Automotive вважається інструментом, застосовуваним для керувати функціями картографії або навігації на основі системи GPS, а ще для пошуку в Інтернеті, легкого відтворення музики, доступу до даних телефону і SMS-повідомлень. Цей, за допомогою екранів, керованих кнопками, за допомогою сенсорного екрана або за допомогою голосових команд.

Автомобільні функції Android Що ви можете зробити, щоб поліпшити мої враження від водіння?

Android automotive що це таке, для чого і які всі функції цього пристрою?

Щоб поліпшити досвід будь-якого водія за кермом, перш за все, Android Automotive фокусується на ідеї, яка полягає в тому, щоб уникати відволікаючих чинників, пропонуючи найкращі додатки для водіння на кінчиках ваших пальців і змішуючи їх виконання з вокальними діями. Для цього він приймає en підтримує кілька форм застосування, є: З стільникового телефону (з Android 5.0 Lollipop), через бездротове з’єднання або безпосередньо до автомобіля за допомогою USB-кабелю.

Як лише один із них буде готовий, вам необхідно відкрийте додаток і прийміть необхідні дозволи, щоб керувати власним смартфоном, не торкаючись його. Тож, загалом Android Automotive зможе отримати доступ до телефону, контактів, розташування, календаря та мікрофона.

Завдяки цьому у кожного користувача з’явиться можливість скористатися наступними функціями, щоб великою мірою покращити власні враження від водіння:

  • Застосовуйте GPS з Google Maps як ідеальна система навігації. Завдяки цьому ви отримаєте детальні інструкції, як правильно отримати доступ до якогось конкретного маршруту і навіть подивитися інші альтернативи, якщо інтерфейс знаходить інтенсивний трафік.
  • Відповісти легко a будь-який дзвінок завдяки стільниковому телефону з функцією гучного зв’язку. Відтоді додаток має можливість автоматично активувати подібну функцію, коли користувач отримує дзвінок. Також з якої-небудь причини ви можете ще раз набрати останній номер. так як за замовчуванням він залишиться на головному екрані .
  • Грайте і слухайте музику через сторонні мобільні додатки, присвячені цьому. Це означає, що за власною природою Android Automotive сумісний з музичними додатками, які ви встановили на власний смартфон, і завдяки цьому ви можете насолоджуватися треками, що зберігаються там, на з вашого автомобільного радіо.
  • Застосовуйте Google Assistant, який приймає команди кнопок мікрофона та голосові команди, щоб легко адаптуватися до ваших потреб під час водіння. З яким ви можете залишатися на зв’язку дзвонити і застосовувати чат-додатки, оскільки він навіть може читати ваші повідомлення вголос. Крім того, ви можете попросити його підготуйте для вас маршрут і додайте зустрічі до власного календаря.
  • Зв’яжіть кілька автомобілів з в меню налаштувань Android Auto. З огляду на те, що він містить розділ під назвою "Підключені автомобілі", з якого ви можете побачити список усіх автомобілів, з якими ви пов’язали цей інтерфейс. Для цього вирішіть, чи хочете ви повністю вимкнути їх, додати в історію тощо. Д.

Список найкращих додатків для дуже ефективного застосування Android Automotive

Щоб мати можливість налаштовувати користувацький досвід і великою мірою покращувати його, потрібно застосовувати різні додатки, які: На щастя, вони сумісні з Android Automotive і доступні в магазині Google Play. Завдяки їм у вас, безумовно, завжди буде під рукою те, що вам необхідно, під час керування автомобілем. не докладаючи жодних зусиль.

Отже, перейдемо до їхньої згадки за категоріями:

Основи Android Auto

Android automotive що це таке, для чого і які всі функції цього пристрою?

Як видно з назви, це важливі мобільні додатки для отримайте чудову продуктивність від цього інтерфейсу, розробленого Google .

Хоча їх багато, ми детально розповімо про три з найкращих:

По суті, це додаток, який надає GPS, карти, дорожні та навігаційні сповіщення . Тому корисно стежити за тим, що відбувається на вашому маршруті, уникати заторів і швидше добиратися до місця, шукати найдешевшу заправну станцію ??? на вашому маршруті, підбирати голос, якому ви надаєте перевагу, щоб вести вас дорогою і т. д. Д.

Добавить комментарий