25.05.2024
Технології

16 Найкращих додатків для iphone x

Добірка ключових додатків, що дають змогу повністю застосовувати переваги нового стільникового телефону Apple.

L’айфон X став сам по собі le смартфон le самий новаторський з Apple, як за дизайном, так і за матеріалом. І одна з його найхарактерніших ліній — це приголомшливий 5,8-дюймовий OLED-дисплей Super Retina HD фактично без рамок і з новим співвідношенням сторін 18,5:9, функцією, що визначає зовнішній вигляд застосунків і те, як їх відображають на екрані, наприклад, через відому вкладку зверху, на якій розміщено датчики та камеру. Настільки, що дедалі більше розробників оновлюють і адаптують власні додатки, щоб максимально використовувати весь простір екрана і правильно позиціонувати всі його значки, щоб ця вкладка не була проблемою. Таким чином ми пропонуємо вам вибір із 16 ключових додатків, щоб максимально застосовувати ваші Нотр айфон X.

16 Найкращих додатків для iphone x

Найкращі додатки для екрану айфон X

Youtube

Le сервіс потокового відео на найбільш затребуваний у світі тепер повністю адаптований під айфон X зі своїм додатком, розробленим конкретно для смартфона Apple.

Netflix

Один із стрімінгових серіалів і кіномайданчиків ле найбільш затребуваний На сьогоднішній день, тим паче в наших гостьових будинках, триває нова адаптація до айфонів; І ми навіть можемо розгорнути відео на весь екран незалежно від горизонтальної вкладки.

WhatsApp

L’звичайний додаток для обміну повідомленнями вже існує своя версія, спеціально розроблена для екрану айфон X. Крім того, крім естетичного оновлення, в ній представлені нові функції розпізнавання облич і жестів за відсутності кнопки "Додому".

Telegram X

Версія знаменитого Telegram у темному режимі вже має версію, приготовану для айфон X, з новим переміщенням іконок, а ще елітними функціями.

Pay Pal

Застосунок PayPal, найбільш затребуваний сервіс платежів, переказів та управління фінансами, має вже оновлення для нового дисплея айфон X, одну з найбільш опрацьованих адаптацій.

Timepage

Додаток календарного типу, який буде вельми корисний для організувати наші завдання і зобов’язання, свого роду щоденник, досить простий в експлуатації та ідеально оптимальний для айфон X і його інтерфейсу.

Google Фото

L’application officielle Google для управління нашими зображеннями та фотографіями позиціонується як один із найбільш рекомендованих для безпечного перегляду наших медіафайлів, тепер із більш організованим простором, якщо порівнювати з особливостями айфон X.

І якщо ми хочемо легко і швидко редагувати свої зображення і фотографії, ми не можемо не радити додаток VSCO, який в останній версії пропонує повну підтримку айфон X.

Snapseed

Ще один додаток для редагування наших зображень за допомогою безлічі інструментів і фільтрів зображень, щоб отримати ідеальні знімки на найрізноманітніший випадок.

Amazon Kindle

Якщо є читач електронних книг насамперед, це не що інше, як сам Amazon, завдяки якому ми можемо брати наші улюблені книжки та романи, куди захочемо, з найширшою пропозицією в цьому секторі.

Популярна служба зберігання та управління файлами пропонує нам до 50 ГБ хмарного простору безплатно, тепер із повністю адаптованим інтерфейсом.

Spotify

Ви любите подорожувати в супроводі або в супроводі улюбленої музики? Ви поціновувач конкретних груп, артистів або музичних жанрів? З Spotify ви можете брати вашу улюблену музику з собою хочу з Фактично безмежна потокова бібліотека і новий дизайн, створений конкретно для айфон X.

Deliveroo

Додаток, досить добре адаптований до інтерфейсу айфон X, що дасть можливість нам скористатися перевагами найкраща домашня кухня за кілька найпростіших кроків.

Google Maps

L’додаток для позиціонування і локалізації в теперішньому часі найбільш затребуваний пропонує досить добре адаптований інтерфейс. Прекрасна заміна рідному додатку нашого айфон X.

Супер маріо біжи

Ми не хотіли упускати можливість порадити відеоігри для айфон X, і одна з них — не що інше, як вогнезахисний Super Mario Run de Nintendo, раннер-версія легендарної ігрової платформи, повністю адаптована для айфон X.

Долина Пам’ятників 2

Друга назва, яку не можна пропустити, — це Monument Valley 2, чарівна головоломка-пригода, що перенесе нас у міфічний світ, у якому ми маємо грати з перспективою, щоб відкрити всі його таємниці; А завдяки класному художньому дизайну він матиме кращий вигляд, ніж будь-коли, на новому дисплеї айфон X.

Добавить комментарий