Telegram, який з часом став альтернативою WhatsApp для обміну повідомленнями, продовжує працювати над появою нових функцій, як-от надсилати файли до 2 ГБ . Однак додаток, який вже вважається 400 мільйонів користувачів загалом, також має 6 невідомих особливостей, які ви повинні спробувати, якщо у вас є обліковий запис.
Яке б застосування ви не застосовували для свого облікового запису, Telegram має низку невідомих особливостей, що дають змогу вам скористатися перевагами. найкраще застосування програми, крім того, що виходить за рамки основ. Завдяки цьому ми представили вам список із 6-ти популярних функцій додатка для обміну миттєвими повідомленнями, які ви повинні спробувати отримати від власного облікового запису дуже ефективно.
Додаток Telegram відкривається на телефоні Android.
Канали
Деякі вигідні канали в Telegram.
Канали Telegram — це інструменти, які призначені для транслювати повідомлення тисячам людей протягом декількох секунд. Канали можуть надсилати повідомлення тільки необмеженій кількості підписників і вмикати лічильник переглядів. Плюс до цього, вони також застосовуються для відстеження кількості людей, які прочитали повідомлення.
Що стосується груп, участь на каналах заборонена, тому це заборонено. неможливо взаємодіяти з іншими користувачами. Таким чином, користувач буде бачити лише те, що публікують адміністратори, що робить його прекрасним інструментом для отримання інформації.
Автоматизований темний режим
Так виглядає темна тема в Telegram.
Le темний режим була однією з найпопулярніших користувачами функцій і слугувала для зменшення яскравості екрана. Якщо ви хочете активувати цю тему лише в конкретних випадках, у Telegram також є автоматизований Режим для ночі.
Таким чином, користувач може показати точний час, між яким він хоче активувати Режим для ночі Telegram. автоматично . Час за замовчуванням у Telegram — з 22:00 до 08:00, однак якщо ви натиснете "від" і "до" в налаштуваннях, з’явиться годинник, де ви зможете підібрати час.
Папки обговорення
За допомогою папок можна організовувати активні бесіди, щоб кожен розгляд поміщався у відповідну папку — наприклад, робота, сім’я або відпочинок. Крім того, можна включати як індивідуальні чати, так і групові чати і канали.
Зрозуміло, потрібно сказати, що папки чату автоматично синхронізуються з настільною версією Telegram, тому немає необхідності створювати папки щоразу, коли застосунок перебуває в сеансі.
Зберігати повідомлення і файли
Збереження повідомлень і файлів — вельми корисна функція для застосування у звичайному житті, оскільки різні групи іноді постійно обмінюються файлами та зображеннями. Замість завантаження таких файлів Telegram дає можливість зберегти повідомлення в самому додатку.
Вам для цього просто необхідно затиснути повідомлення або файли, які ви хочете зберегти, натиснути кнопку передавання повідомлення та кнопку надсилати просто у збережені повідомлення. Те, що вам дійсно потрібно спробувати.
Telegram-боти
Це роботи, яких ви можете додавати в групи телеграм.
. боти Telegram застосовуються для додавання дійсно хороших функцій, і користувачі можуть виконувати з ними різні дії, дізнавайтеся погоду або грайте в легендарні ігри. Що стосується онлайн-ботів, щоб застосовувати ботів, вам просто необхідно поставити їхнє ім’я зі знаком at перед будь-яким чатом.
З власного боку, щоб отримати доступ до незалежних ботів, вам просто необхідно знайти їх у вбудованій пошуковій системі Telegram, запустити їх і дотримуватися інструкцій, які вони вам дають. Хоча їх можна застосовувати незалежно, ви також можете інтегрувати їх конкретно у власні групи.
Таємний чат
Ось кроки, які слід здійснити, щоб створити таємний чат Telegram.
Le таємний чат — досить цікавий інструмент, якщо ви хочете, щоб ваші розмови залишалися конфіденційними. Чат, який докорінно відрізняється від звичного чату в Telegram. Ключ у тому, що повідомлення з таємних розмов можете прочитати тільки ви та одержувач, тоді як інші розмови зберігаються в хмарі, і Telegram може їх розшифрувати.
З іншого боку, повідомлення не можна пересилати іншим контактам, а ще робити знімки екрана. Тож усе залишається приватним. Якщо один з учасників видалить повідомлення, воно також пропаде з програми одержувача. Навіть цей тип чату також пропонує самознищення повідомлень протягом конкретного часу, який вибирає користувач.