22.07.2024
Технології

Активний моніторинг загроз, необхідний захист

Коли ми подорожуємо мережею, коли ми застосовуємо будь-який пристрій або систему, ми можемо стати жертвою найрізноманітніших типів атак. Так багато загроз, які будь-яким чином можуть поставити нас під небезпеку. Це впливає не тільки на продуктивність таких комп’ютерів, а й на нашу безпеку та конфіденційність. У нас можливі такі проблеми, як втрата даних, крадіжка паролів, програмне забезпечення, здатне втручатися в роботу додатків, які ми застосовуємо. Усе це означає, що ми повинні вживати запобіжних заходів. Ми будемо розмовляти про що таке активний моніторинг загроз і чому важливо пам’ятати про це.

Що таке активний моніторинг загроз

Домашні користувачі, підприємства та організації повинні добре піклуватися про власні системи та пристрої. Існує багато типів атак, які можуть порушити нашу безпеку. Недостатньо мати антивірус і розраховувати, що він зможе самостійно блокувати всі атаки.

Тому, потрібен активний моніторинг загроз. По суті, це складається з проведення постійного тестування, щоб переконатися, що все працює правильно, що в системі немає вразливостей, загроз, встановлених небезпечних програм.

Можна абсолютно чесно сказати, що це проактивний захист. Ми повинні регулярно спостерігати, чи правильно працює обладнання, аналізувати загрози, бачити, чи є якісь оновлення, чи ми застосовуємо застарілу програму, яка може стати шлюзом для хакерів.

Активний моніторинг загроз виходить за рамки простої програми безпеки. Тут вступає в гру факт іноді перевіряти, що заходів дотримано, що паролі надійні й не було витоку, що в нас немає програмного забезпечення, яке може бути шкідливим тощо.

Інакше кажучи, активний моніторинг загроз — суттєвий момент, який ми повинні враховувати. Це те, що нам слід використовувати, будь ми домашні користувачі або великий бізнес. Важливо виявляти загрози якомога раніше.

Активний моніторинг загроз, необхідний захист

Чому важливий активний моніторинг загроз

Ми пояснили, що таке активний моніторинг загроз. Тепер ми поговоримо про те, чому це головне не забути врахувати і що це частина нашого захисту. Деякі цікаві фактори, які можуть мати важливе значення для уникнення проблем.

Більш витончені атаки

Одна з головних причин полягає в тому, що атаки стають дуже і дуже популярними. все більш і більш витончені . Це правда, що у нас існує багато захисних інструментів, щоб захистити нас, але хакери також регулярно оновлюють власні атаки.

Таким чином, їм вдається нападати на вразливості, які можуть існувати в конкретних додатках, створювати більш складні віруси, які здатні обходити антивіруси тощо. Д. Тому активний моніторинг загроз важливий, і ми повинні регулярно пам’ятати про нього.

Хакери не зупиняються

Ще одна проблема, про яку потрібно пам’ятати, полягає в тому, що Пірати регулярно намагаються захворіти на комп’ютери жертв. Вони регулярно шукають нові техніки, нові методи, щоб спробувати розкрити мережу або отримати доступ до системи.

Це змушує нас бути в постійній повній боєготовності. Ми завжди маємо перевіряти, що все правильно, виправляти наявні несправності, аналізувати, що всі програми працюють відповідним чином, налаштовувати параметри безпеки ОС.

Існує багато дірок у безпеці

Явна проблема, яка існує на даний момент під час використання різних типів пристроїв, полягає в тому, що багато вразливостей безпеки з’являтися . Ми бачили це із серверами NAS, мережевими камерами, принтерами. Усі такі недоліки застосовуються хакерами для проведення власних атак.

Тож, наступна причина, через яку активний моніторинг загроз особливо актуальний, — це знання того, як виправити будь-які вразливості, що можуть існувати. Нам все ще необхідно встановити доступні патчі та оновлення. Це те, що нам слід використовувати незалежно від того, яку операційну систему або пристрій ми застосовуємо.

Активний моніторинг загроз, необхідний захист

Збільшення поширення вірусів мережею

Необхідно також зазначити, що тут було дуже значне збільшення поширення шкідливе ПЗ у мережі. Це означає, що побічно можуть постраждати багато комп’ютерів.

Візьмемо, наприклад, інфікований комп’ютер, який підключений до мережі. Цей вірус необхідний для відстеження принтерів, які можуть бути підключені до однієї мережі. Таким чином, через інший пристрій він може захворіти на сторонні системи.

Встановлені програми можуть переходити з рук у руки

У нас багато встановлених програм на наших комп’ютерах. Багато різновидів програмного забезпечення, яке допомагає нам у звичайному житті. Наприклад, ми можемо послатися на офісні додатки, браузери, програмування. Але часом вони можуть переходити з рук у руки, наприклад, ми говоримо про розширення.

Ми можемо встановити плагін у браузері і дати йому певні дозволи, щоб ви могли отримати доступ до конкретної інформації. Це розширення може радикально змінитися і мати абсолютно інше використання. Це означає, що у нас має бути активне стеження і не повинно бути цієї проблеми.

Підключено все більше і більше пристроїв

Це реальність, яка у нас є: все більше і більше пристроїв під’єднуються до мережі. Мова, наприклад, йде про те, що називається Інтернетом речей. Це ці всі комп’ютери, які ми підключили до нашої домашньої мережі. Ми можемо навести, наприклад, телевізори, під’єднані лампочки, відеоплеєри.

Підключивши більше комп’ютерів, можна мати більше поле атаки для піратів. Це означає, що нам необхідно більше сил безпеки. Там зручно проводити постійні перевірки, стежити за мережею і знати, що все працює нормально. Ще один спосіб зробити менше проблеми.

Потрібно сказати, що кількість комп’ютерів, підключених до бездротових мереж, особливо зросла. Власне тут може бути найбільше загроз безпеці. Мережі Вай-фай не завжди безпечні, і тому важливо підтримувати наші системи в гідному стані та не залишати відкритих лазівок, які можуть бути застосовані хакерами.

Зрештою, це деякі з головних причин, через які активний моніторинг загроз важливий. Забезпечення безпеки важливе для забезпечення роботи без різних перебоїв усього, тож не буде у вас жодних труднощів під час використання комп’ютерів, мобільних пристроїв і систем різного типу, які можуть бути атаковані.

Добавить комментарий