01.12.2023
Технології

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Уже протягом багатьох років , Netflix отримувати вигоду потоковий сервіс , яка всі ці довгі роки характеризувалася тим, що пропонувала вихідний контент , що призвело його до лідерства в цьому гарантійний філія . Що ж, завдяки цьому контенту йому вдалося зібрати дуже велику і сильну спільноту користувачів.

Але, як і очікувалося, з часом Netflix був би не один. І тепер існує ще одна можливість насолодитися фільмами та серіалами хорошої якості. Ця нова опція проходить Amazon Prime, який пропонує велике програмування через каталог своєї продукції та низку плюсів, які необхідно мати, якщо порівнювати з Netflix.

Ось чому тоді виник великий переполох з Рекламою Amazon Prime Video, так як це буде конкуренція прямо з Netflix. Але все таки, ця платформа існує вже протягом багатьох років. Тому його користувачі досить добре вчаться функції та переваги, які пропонує їм Amazon Prime, щоб вирішити . Що правда ніж амазонка йти плавно, але правильно. Пропозиція більш знижені ставки та чудовий каталог програмування.

Amazon Prime Video і Netflix Яка історія 2-ух платформ?

Amazon Prime Video і Netflix стали двома найкращими потоковими платформами на даний момент , отримавши незліченну кількість активних користувачів, які застосовують кожну з власних платформ і, зі свого боку, пропонують їм великий каталог програмування .

Таким чином, беручи до уваги важливість 2-ух платформ, тут ми покажемо вам, як було їхнє походження і як склалася історія кожного з них:

Історія та походження Netflix

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Netflix має був створений 29 серпня 1997 р. в Каліфорнії, в Америці . Його засновниками є Рід Гастінгс і Марк Рендольф . Історія появи цього веб-порталу вирізняється цікавістю, адже ідея з’явилася на світ після того, як Гастінгс вирішив орендувати фільм у відомій мережі відеомагазинів Blockbuster.

У той час один із фільмів, які були на вершині популярності "Аполлон-13". Під час оренди цього фільм, трапилося щось цікаве, Рід не повернув стрічку у відведений час. І в результаті йому знадобилося анулювати штраф у розмірі 40 доларів.

Це покарання спонукало Ріда Гастінгса подумати про те, що було б, якби з’явилася можливість електронної системи для прокату фільмів, і що, зрозуміло, ця система не передбачає жодних санкцій. Так з’явився на світ Netflix.

Спочатку користувачі мали віртуальний каталог, у якому вони могли взяти фільм напрокат, і щойно вони повернуть його, вони зможуть замовити ще один. Але щось дуже новаторське не вийшло, тож справжня революція Netflix прийшла саме тоді, коли з’явилась можливість переглядати потоковий контент.

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Надалі, Netflix має почали зростати щороку, настільки, що у 2011 році вони захотіли виконати ставку на створення свого контенту. З цієї нової ідеї з’явилася на світ політична драма. Картковий будиночок Режисери Девід Фінчер і зоряний артист Кевін Спейсі, без сумніву, два важковаговики в кіноіндустрії.

Після великого просування, Netflix почав міжнародну експансію в 2015 році. і, завдяки цьому розширенню, зараз практично 140 мільйонів користувачів у всьому світі . Крім того, Netflix вважається основною потоковою платформою на ринку, незважаючи на те, що в неї є вже HBO і Amazon Prime Comme конкуренти, і в недалекому майбутньому, Apple, Warner і Disney матимуть нових супротивників.

Історія та походження Amazon Prime Video

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Як ми добре знаємо, Amazon Prime Video, Comme Netflix, це відеосервіс, завдяки якому користувачі можуть дивитися серіали і фільми в потоковому режимі . Він був створений Amazon.com у 2017 році Коли Prime Video вирішив запустити власний застосунок для Android-смартфонів для публіки .

Додаток, який прекрасно сидить на Google гри і що його преміум-користувачі буду вдячний, іншими словами ті, хто платить щомісячну плату за те, що вони отримують від відправлення в тимчасовий, безкоштовна доставка, музика, електронні книги і потокове відео.

Коли Амазонка почав запропонувати цю нову послугу власним користувачам, сервіс не має чогось, що є, що трапилося, бо мито 88 євро мало бути сплачене, якщо ми хотіли насолодитися сервісом. Це був відверто великий показник якщо порівнювати з іншими послугами з аналогічними характеристиками. Тож далеко не всі вирішили насолодитися сервісом. Завдяки цьому компанія була змушена змінила власну політику і запровадила модальність щомісячної підписки на власні послуги.

Ідея, у якої є parfaitement, що працювала для них, оскільки вони зробили систему інтернет-банкінгу доволі комфортнішою. І завдяки всім досягненням отриманий при цій модальності , Amazon Prime Відео а вийшло збільшити, щоб дозволити підписка на Seul Підписка , завдяки якому користувачі можуть користуватися всіма послугами, які він пропонує. Також, він уже доступний у понад 200 країнах.

Можливості Netflix Чому більшість вважають її найкращою платформою VOD?

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Одна з основних особливостей цієї платформи полягає в тому, що вона перестала бути простою VOD до однієї з найбільших у світі компаній, які займаються потоковим відео. Положення, якого вони досягли завдяки тому, що вони завжди підтримували їхні революційні ідеї.

Ідеї, які змусили їх порвати з усіма парадигми, що були встановлені, але які, безумовно, привели їх до успіху і завдяки яким Netflix зараз вирізняється:

 • Netflix пропонує контент-послуги на основі Місячна передплата. Завдяки даній підписці користувач зможе скористатися потоковим контентом фільмів і телевізійних серіалів.
 • Користувачі Netflix можуть отримати доступ до власних платформ через Інтернет, смарт-телевізори, ігрові консолі, телевізійні приставки, настільні комп’ютери, ноутбуки або переносні пристрої.
 • З 2011 року він дивує власних користувачів власною своєю незвичайною серією. Це один з основних ключів до успіху Netflix. Тому що кожна з їхніх серій стала причиною того, що в них виникла велика кількість беззастережних шанувальників, які з нетерпінням чекають на прем’єри кожної з їхніх серій і сезонів.
 • У ньому є каталог, який містить понад 100 серій і шоу минулих років, чудово підійде для тих, хто любить ностальгію, наприклад, Дівчата Гілмор, Пуститися берега, 30 Rock, Friday Night Lights Західне крило.
 • De плюс, домашня сторінка Netflix.com пропонує власним користувачам чудове розмаїття фільмів. Які з них займають провідну позицію серед найпоширеніших, а які ви вказуєте на основі ваших власних уподобань. Однак якщо ти хочеш вийти з рутини, ви можете відобразити інші жанри в списку, що розкривається.
 • . Абоненти вважаються ще однією ключовою частиною потокової платформи . Адже завдяки їм компанії вдалося створити контент, який по завершенню привертає увагу оточуючих. Це відбувається завдяки тому, що бізнес отримує незліченну кількість даних користувача, і власне з цією інформацією можна працювати, щоб отримати більшу персоналізацію контенту, привернення пильної уваги.
 • І на останок, але не менш важливе: політика цін, регульована Netflix . Їхні ціни різні на кожному ринку, оскільки вони оцінюють економічні характеристики кожної країни. Що однаково для всіх моделей передплати, моделі в Іспанії матимуть ціну від 8 до 12 євро протягом місяця.

Можливості Amazon Prime Video Що найдивовижніше в цій послузі?

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Amazon Prime Video також пропонує контент-послуги на основі щомісячної підписки. І власне завдяки цій підписці користувач має змогу скористатися вмістом у потоковому відтворенні фільмів та серіалів. Але на відміну від Netflix, Amazon Prime Video тепер є якісним інструментом у його руках, і це не що інше, як новинка нова послуга. Тому вони порекомендують вам безкоштовну пробну версію їхнього каталогу, щоб клієнти могли більше дізнатися про власне програмування.

Досі платформу характеризували тим, що вона постачалася з незвичними серіями, посеред яких: "Прозорий", "Моцарт у джунглях", "Падаючий аркуш", "Людина у високому замку", "Босх", "Рука Бога", "Червоні дуби", "Ріппер-стріт", "Чорні вітрила", "Костянтин та Екзистант". І це доступно через Інтернет, Smart TV, ігрові консолі, телевізійні приставки, настільні комп’ютери, ноутбуки або переносні пристрої.

"ОНОВЛЕННЯ? Хочете свого часу дізнатися, яка платформа VOD вважається найкращою між Netflix і Amazon Prime? ? ВХОДИТЕ ТУТ ? і дізнайтеся більше"

До цього всього до вищесказаного, Amazon Prime Video має перевагу Рентгенівський, який зазвичай є вельми корисним інструментом для доступу до даних з будь-якого з лиття . А ще передісторію і всю необхідну інформацію про серіал або фільм, який ти хочеш побачити.

Netflix проти Amazon Prime Video Яка платформа для потокового відео вважається найкращою?

Amazon prime video проти netflix який сервіс потокової передачі відео за запитом найкращий?

Ви не можете сказати, яка з 2-ох платформ краща, оскільки все залежить від смаку кожного користувача. Що не можна заперечувати, так це те, що в цифрах Netflix далекий від власного конкурента. Ситуація цілком логіка її досвіду та всіх років на ринку.

Однак необхідно зазначити чим амазонка сильна компанія. Що він не грає і ходить кроками доволі твердий. Отже, щоб вирішити та визначити найкращу платформу для потокового відео, необхідно оцінити такі моменти:

Серія

На будь-якій з 2-ух платформ ви можете насолодитися чудовим серіалом, що супроводжуються неповторним контентом, який не можна знайти на жодній з конкуруючих платформ. Тут все залежить від смаку кожного користувача, він скаже, якщо Netflix або Amazon вважається Meilleur . report this ad

Серед незвичайних серіалів Netflix:

 • Більш дивні речі.
 • Riverdale.
 • Помаранчевий це новий чорний.
 • Картковий замок.

І незвичайні серії Amazon Prime Video:

 • Людина високої вежі.
 • Рука Бога.
 • Бійтеся живих мерців.
 • Американські боги.

Як Серія , обидві платформи пропонують вам можливість скористатися елітними фільмами , якого ви не знайдете на конкуруючі платформи. Але через траєкторію і досвід ринку він Можливо, у Netflix є кращі назви і, зрозуміло, більший каталог.

Жанри

Обидві платформи мають широкий каталог фільмів і серіалів на доступні для власних користувачів. Тоді це неповторний та унікальний контент той, який підказує чашу терезів користувачам.

Netflix робить ставку на нові фільми, тоді як ніж Amazon на традиційні фільми. І вид драматичний, документальний чи історичний — ось що найбільше привертає увагу на Netflix. Сюди не входять його художні фільми, які теж хорошої якості.

Це те, з чим Amazon на даний момент не може конкурувати , так як він обмежений ne поширювати тільки сторонні назви , все традиційний жанр . Пар Послідовні, Netflix виграти тут в якому ми можемо побачити драму і інтригу в аніме і багато іншого.

Що стосується Тарифи , Netflix і Amazon Prime Video досить щедрі, оскільки обидві платформи пропонують повністю безкоштовний 30-денний перевірочний період . Що, якщо ми говоримо про їхню щомісячну плату, вони продовжують Netflix від € 7,99, що таке вартість передплати Застосування темпера з вигнутою основою, іншими словами, він не розуміє HD або Ultra HD вміст, який не можна застосовувати на одному пристрої.

Тепер, якщо ви скасуєте 11,99 € протягом місяця, ви можете скористатися підпискою "Стандарт". Підписка, що дає змогу застосовувати два екрани одночасно та переглядати контент у HD. І ось тоді є підписка "Преміум", яка має вартість €15,99, з нею ти можеш насолоджуватися 4 екрани одночасно і включає контент в HD, Ultra HD.

У разі Amazon Prime Video, на цьому майданчику ви можете підписка за 36 євро протягом року. Можливо, будучи однією з найдешевших підписок , до цього всього до включення безкоштовна доставка ваших замовлень на Amazon , доступ до Амазон Прайм Музика,

Добавить комментарий