04.12.2023
Технології

Amazon проти ebay який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Коли застосування Інтернету стало буденним, ідея полягала в тому, що покупки в Інтернеті можуть бути хорошою угодою. Деякі намагалися, але лише одному вийшло; Амазонка . Через десятиліття бізнес американця Джеффа Безоса став центром електронної комерції.

Зіткнувшись успішно з Amazon, інша компанія виходить на ринок і потроху починає позиціонувати себе; Ebay . Хоча прямого суперництва не існує, окрім того, що відбувається під час конкуренції на одному й тому самому ринку, користувачі боляче дивляться і запитують себе, який із 2-ох магазинів краще відповідає їхнім інтересам.

Якщо вам не терпиться дізнатися, в якому онлайн-магазині найкраще робити покупки в Інтернеті, продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися раз і назавжди, яка з 2-ох домінує на ринку.

Amazon та Ebay Яка історія таких популярних брендів?

Amazon проти ebay який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Історія Amazon, м’яко кажучи, надихає. Джеффу Безосу набридло працювати в компанії, в якій він працював, на Волл-стріт, і він почав створювати власний власний стартап у 1994 році. Нинішнього року якось увечері він приходить додому і каже дружині забрати все, що вони збираються перевезти, і вони їдуть у місто Сіетл і знімають скромний будинок із гаражним приміщенням, який вони перетворять на книжкову крамницю.

Книжковий магазин називатиметься Amazon, і 1995 року він запустив власний перший сайт, який здебільшого продає книжки. Згодом ідея Безоса перетворилася на набагато більший магазин, у якому продавали не тільки тексти, а й практично всі різновиди товарів. Тепер це найважливіша електронна комерція у світі.

З власного боку, у Ebay схожа історія, хоча її творець Пірр Омідьяр, уже мав досвід ведення бізнесу. Той самий-Сі їде в Сан-Хосе, Каліфорнія, і засновує Ebay, аукціонний портал для придбання та продажу в Інтернеті. Повний успіх, і в 2005 році вона була однією з досить значних компаній у світі з точки зору електронної комерції.

Можливості в роботі Amazon — більше, ніж ринок Чому його вважають найкращим інтернет магазином у світі?

Amazon проти ebay який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

До цього всього до 2 десятиліть обслуговування клієнтів, Amazon виділявся, перш за все, серед електронної комерції деякими унікальними функціями, що не тільки робить це місце різним, але і максимально надійним.

Незвичайна продукція

Одна з найяскравіших особливостей Amazon, безумовно, полягає в тому, що там ми знаходимо продукцію дуже високої якості, яку можемо придбати безпосередньо у виробника. Це заощаджує час за рахунок покупки незвичайної копії, яку ми створюємо. Це один з дуже важливих аспектів, на який спирається репутація компанії і вся довіра її покупців.

Подарункова карта

Ще одна чудова винятковість цієї платформи — віртуальні подарункові картки. Ми можемо заздалегідь придбати карти на 50 американських доларів, приміром, які ми віддаємо другові для здійснення покупки на суму такої карти. Їхній успіх був такою мірою великий, що в країнах Латинської Америки їх навіть застосовували як механізм накопичень у доларах США.

Amazon raw

VIP-програма платформи — одна з найкращих, які ви можете знайти в будь-якій електронній комерції на планеті. Це не тільки дає вам змогу отримати доступ до сотень знижок у всіх відділах або отримувати продукти, не турбуючись про доставку, але також надає вам низку плюсів в інших брендових сервісах Amazon.

Хіт

Це була перша платформа, на якій продукти, що продаються найбільше, були позначені "Хіт" ou "Кращий продаж" , що йому додало додаткову актуальність для таких товарів у магазині, роблячи більші продажі дедалі більшими. Це була стратегія брендингу для збільшення продажів, і вона працює ідеально, багато інших онлайн-магазинів слідують за її прикладом.

Покупки без реєстрації

Якщо у вас немає користувача і немає ні найменшого наміру його відкрити, у вас є можливість виконувати покупки без реєстрації або входу в систему . Це суттєво прискорює процес купівлі та покращує взаємодію з користувачем на майданчику. Все, що вам необхідно зробити, це показати адресу доставки та інформацію про спосіб оплати.

Особливості Ebay Чи справді це так добре, як деякі кажуть?

Amazon проти ebay який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

У Сполучених Штатах та Іспанії у нього існує величезна кількість лояльних користувачів, які щомісяця виконують покупки на його майданчику. Крім того, в певних країнах LATAM він застосовується навіть більше, ніж Amazon — те ж саме, оскільки він пропонує багато варіантів для оплати і доставки товарів власним клієнтам.

Доставка в усьому світі

Ebay дає нам можливість відправляти товари в усі куточки світу. Адже ні їхні склади, ні їхні покупці не знаходяться в певній країні. Коли ми в пошуках товар, ми зустрічаємося з продавцями з усього світу, які можуть відправити нам наше замовлення, де ми його вкажемо, без бюрократичних проблем.

Pay Pal

Ebay — одна з деяких online-магазинів, які дійсно дають можливість нам розплачуватися PayPal . Це платіжний процесор з найбільшою кількістю користувачів у світі, що дає можливість більшій кількості людей отримувати доступ до товарів у магазині.

Аукціони

"ОНОВЛЕННЯ ? Ви хочете знати раз і назавжди, яка електронна торгівля вважається найкращою між Amazon та Ebay? ? ВХОДИТЕ ТУТ ? і дізнайтеся про це все "

Певні продукти в його каталозі можна вибрати в режимі аукціону, де ми конкуруємо з іншими користувачами, щоб запропонувати найкращу можливу ціну і залишити предмет під питанням. Це дає багато можливостей купувати дешевше на аукціонах, де мало користувачів роблять ставки.

Багато підроблених реплік

Негативною характеристикою вважається те, що він відсутній якісний контроль продукції, що публікується, що робить кількість підробок у безлічі. Практично, це електронна комерція з найбільш піратськими товарами, які продаються по всьому Інтернету.

Amazon проти Ebay Який магазин найкраще купувати і продавати в Інтернеті за найкращою ціною?

Amazon проти ebay який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Після того, як стануть відомі найважливіші та відмінні специфіки кожного магазину, настав час особисто познайомитися з ними, щоб дізнатися, де найкраще купувати.

Спосіб оплати

Ebay дає можливість застосовувати PayPal, що сильно полегшує роботу, тим більше в Латинській Америці, де є такі держави, як Венесуела, де громадянам важко отримати доступ до банківської картки в доларах США. У цьому сенсі він перевершує Amazon, який вичерпується СВІФТ-переказом і банківськими картками з доларами США.

Кількість предметів

Розмір Amazon як компанії такий самий, як і Amazon, на яку посилається її назва. має 43 мільйони у власному магазині і, вважаючись одним із великих у цьому сенсі, до цього всього до широкого розмаїття відділів, що надає більше різноманіття вашим продуктам. Ebay, з власного боку, зазнає невдачі в даному відношенні, оскільки налічує трохи більше 14 мільйонів предметів.

Подарункові карти

Подарункові карти Amazon або подарункові карти — це продукти, які мають цінність навіть за межами платформи, оскільки в Америці та деяких країнах Латинської Америки вони приймають їх як спосіб оплати або застосовуються як засіб економії. Його корисність перевершила його первісну мету, чого не досяг жоден інший інструмент цього типу.

Акції та знижки

У цьому сенсі переможця визначити важко. Через те, що публікується більше продуктів, внутрішня конкуренція з боку Amazon велика, і багато продавців, в основному, конкурують, знижуючи власні ціни, але на Ebay ми також можемо робити хороші покупки через можливості, пропоновані аукціонами.

Рідкісні продукти

Це ще один аспект, який важко визначити, оскільки саме поняття рідкісності досить суб’єктивне. Amazon пропонує досить широкий вибір продуктів, а в певних відділах ми можемо побачити дійсно рідкісні предмети, які навіть мають сенс, але Ebay — це міжнародний ринок, на якому ми також можемо знайти речі з фільму Альфреда Хічкока.

Якість і гарантія

У цьому сенсі Amazon вважається переможцем, оскільки фактично все, що реалізується в його магазині, вважається 100% незвичайним. . Ebay, з іншого боку, не має жодного контролю, тому ніщо не може гарантувати вам, що те, що ви купуєте, навіть абсолютно нове.

Прем’єр

Ebay не має нічого спільного з Amazon Prime . Дана послуга вважається прекрасною гарною якістю, тому що вона дає можливість отримати доступ до решти послуг компанії, пам’ятаючи при цьому про пасовисько, яке ми економимо на доставці трохи менше 20 євро.

доставка

Ebay дає нам можливість відправляти товари фактично в будь-яку точку світу, тоді як Amazon дуже обмежена країною, в якій знаходиться продукт, що ускладнює доступ до них для людей з Латинської Америки, які повинні чекати кілька тижнів, щоб отримати замовлення, що, крім того, призводить до значного збільшення вартості доставки.

Отже, яка ринкова платформа зараз вважається найкращою?

Дивлячись на все досі, ми можемо сказати, що Amazon у багатьох відношеннях кращий за Ebay. Хоча заманливо купувати досить дешево на Ebay, небезпеки високі, оскільки немає гарантії, що продукт, який ви купуєте, вважається незвичайним.

Компанія, заснована Джеффом Безосом, набагато компетентніша в цьому плані, тому що вона гарантує, що товари здебільшого купуються в одного виробника. Плюс, давайте будемо пам’ятати про інструменти, які компанія пропонує власним клієнтам, як-от подарункові картки та Prime.

Якщо у вас є якісь запитання, залишайте їх у коментарях, ми зв’яжемося з вами якнайшвидше, і це буде великою підмогою для більшої кількості учасників спільноти. Je Vous remercie!

Добавить комментарий